آرایش ناخن

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه: ناخن‌های کوتاه اغلب به‌خاطر مدل‌های بلندتر که با طرح‌های پیچیده و کریستال‌های درخشان طراحی میشوند نادیده گرفته می‌شوند، اما چه کسی می‌گوید که ناخن‌های کوتاه نمی‌توانند به زیبایی طراحی شوند؟ در واقع، ناخن های کوتاه به همان اندازه با طراحی ناخن خوب به نظر می رسند و بسیار کاربردی تر از ناخن های بلند هستند.

هنگامی که به ناخن‌های کوتاه روی می‌آورید، بازگشت به ناخن‌های بلند دشوار است – بنابراین، این را نشانه انتخاب یک مانیکور کوتاه در نظر بگیرید. برای دیدن ایده های جدید ناخن های کوتاه ادامه مطلب را مطالعه کنید.

طرح های هندسی

آیا به دنبال مدل ناخنی هستید که احساس مدرن و تازگی داشته باشد؟ با یک پس‌زمینه خنثی شروع کنید و شکل‌ها را روی ناخن‌های کوتاه با رنگ‌های مختلف رنگ آمیزی کنید. 

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

مطلب مرتبط: مدل های شیک و خاص طراحی ناخن 1401

طرح مرمر

با ظاهری که تا حد کمال چرخیده است، ناخن های مرمری در رسانه های اجتماعی وایرال شده اند. ناخن‌های مرمری با سایه‌های روشن عالی به نظر می‌رسند، زیرا ترکیب با رنگ سفید یک سایه زیبای پاستلی از رنگ‌ها را ایجاد می‌کند. بنابراین، دفعه بعد که به یک مانیکور صورتی روشن فکر می کنید، آن را تغییر دهید و به سراغ ناخن های کوتاه صورتی مرمری بروید.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

ناخن های رنگین کمانی

هیچ راهی بهتر از این نیست که از ناخن های خود به عنوان بوم نقاشی برای به اشتراک گذاشتن پیامی برای زیبایی استفاده کنید. ناخن های رنگین کمانی را استفاده کنید و بدرخشید.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

طرح کهکشانی

با پایه رنگی ساده آسمانی، ستاره ها و زرق و برق، ناخن های کهکشانی را برای خود طراحی کرده و ظاهری عالی داشته باشید.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

طرح ابر

به ابرها به عنوان ارتقاء برای ناخن های کهکشانی فکر کنید. انتخاب رنگ پایه آبی و اضافه کردن ابرهای کرکی به ناخن های کوتاه شما طراحی عجیب و غریبی را ارائه می دهد که سبک و رویایی به نظر می رسد.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

فرنچ  

ناخن‌های فرنچ راهی شیک و بازیگوش برای افزودن پیچ و تاب به ظاهر ناخن هستند. سعی کنید از رنگ روشن در نوک و یک سایه متضاد بالای آن استفاده کنید تا کمی لبه به ناخن های کوتاه خود اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: چند مدل مختلف مانیکور فرانسوی

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

فرنچ متالیک

فرنچ متالیک برای کسانی که به دنبال ظاهر جذاب هستند عالی است. یک تغییر سرعت خوب از سبک کلاسیک صورتی و سفید، یک مانوی فرانسوی متالیک شامل درخشش یا زرق و برق برجسته برای ظاهری هیجان‌انگیز است که مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

فرنچ با نیمه ماه

مانیکور نوک فرانسوی خود را با طرح نیمه ماه در پایه ناخن خود ارتقا دهید. این طرح مطمئناً ناخن‌های کوتاه و شیرین شما را برجسته می‌کند و در عین حال ناخن زیبایی ایجاد می‌کند که همچنان با رشد ظاهری تازه به نظر می‌رسد.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

صورت های خندان

افزودن صورتک به مانیکور خود یک راه عالی برای روشن کردن روحیه است. به سراغ همه چهره‌های خندان بروید یا چند مورد را به عنوان لهجه انتخاب کنید تا حالتی بازیگوش به آن اضافه کنید. صرف نظر از این، وقتی به مانیکور مد روز و کوتاه خود نگاه می کنید، نمی توانید لبخند نزنید.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

ناخن دو رنگ

نمی توانید رنگی را انتخاب کنید؟ ناخن های دو رنگ ممکن است طراحی ناخن برای شما باشد. این ترند دو سایه در کنار هم برای کنتراست مناسب به نمایش می گذارد. برای داشتن دوز پوشیدنی هنر مناسب ناخن کوتاه، دو رنگ مشابه مانند آبی روشن و آبی تیره را انتخاب کنید.

چند مدل لاک برای ناخن های کوتاه

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید بهترین ناخن های کوتاه را با این طراحی های شیک داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 33 مدل از جذابترین طرح های ناخن | مانیکور مناسب برای تابستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.