رنگ و لایت مو

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم : رنگ های زمینی رنگ هایی هستند که در طبیعت یافت می شوند. فکر کنید: سفالی، زرد خردلی و سینا سوخته. رنگ موهای خاکی وقتی در سایه های بلوند، قهوه ای، قرمز یا مشکی قرار می گیرند، رنگی گرم و لطیف به موهای شما می بخشند. رنگ‌ها در همه رنگ‌های پوست بسیار جذاب هستند، بی‌نهایت همه‌کاره هستند و مطمئناً همه در مورد رنگ شما سؤال می‌کنند. در این مطلب رنگ های جدید را مشاهده خواهید کرد.

آجری

اگر از ما بپرسید، هرگز زمان بهتری برای قرمز شدن وجود نداشته است. این رنگ نه تنها به طور جدی پر جنب و جوش و چشم نواز است، بلکه راهی فوق العاده برای درخشان کردن ظاهر شما درست به موقع برای بهار است.

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

در حالی که رنگ های قرمز زیادی برای انتخاب وجود دارد، موهای زنگ زده در ماه های گرمتر در رادار ما هستند. رنگ موی تن خاکی سایه های نارنجی و قرمز را با ظاهری ملایم و ملایم تر ترکیب می کند.

مسی سوخته

مشابه زنگ زدگی، سینا سوخته دارای رگه هایی از رنگ های مسی و قهوه ای است که با هم ترکیب می شوند و رنگی پر بُعد خیره کننده ایجاد می کنند. این رنگ را می توان به عنوان هایلایت یا رنگ موی جدید پوشید و آن را به گزینه ای ایده آل برای اکثر افراد تبدیل می کند.

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

بیشتر بخوانید: چند راه برای براق ماندن رنگ مو

سفالین

با رنگ موی سفالی آن را به دهه 70 برگردانید. مثل رنگ بلوند توت‌فرنگی آفتاب‌گرفته با مس و قهوه‌ای .  برای کسانی که رنگ‌های تیره‌تری دارند، قرار ملاقات با آرایشگرتان بهترین گزینه است، زیرا استفاده از تراکوتا مستلزم این است که با موهای روشن شروع کنید.

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

زرد خردلی

بهار خود را با رنگ زرد خردلی ادویه کنید. این رنگ موی خاکی رنگ های زرد، نارنجی، قهوه ای و زنجبیلی را ترکیب می کند تا رنگی عمیق و در عین حال پر جنب و جوش ایجاد کند که مطمئناً ظاهر بهاری شما را زنده می کند. از آنجایی که این سایه شامل طیف وسیعی از رنگ‌های مختلف است، توصیه می‌کنیم یک قرار ملاقات با آرایشگر خود را برای ترکیبی عالی رزرو کنید.

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

قهوه ای قارچی

ترندهای رنگ مو می آیند و می روند، اما موهای قهوه ای قارچی یکی از معدود سایه هایی است که توانسته است در اطراف خود باقی بماند – و جای تعجب نیست که چرا. این رنگ خاکستری، با رنگ قهوه‌ای خاکستری، برداشتی زیبا از موهای بلوند قارچی است و شامل چندین سایه ظریف قهوه‌ای و خاکستری برای ایجاد یک رنگ چند بعدی است.

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

سبز خاکی

اگر واقعاً می خواهید متمایز شوید، سبز بودن را در نظر بگیرید. رنگ های سبز خاکی شامل مریم گلی، زیتونی و فیروزه ای است. بسته به رنگ موی سبزی که انتخاب می‌کنید، این رنگ‌ها در همه رنگ‌های پوست جذاب به نظر می‌رسند. سبزهای روشن مخصوصاً برای آنهایی که ته رنگ سرد دارند عالی به نظر می رسند، در حالی که سبزهای گرم تر برای ته رنگ های گرم مناسب هستند.

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

بیشتر بخوانید: انواع لایت و رنگ مو | اسم های مختلف رنگ مو و تفاوت های آن ها

مایو شکلاتی

رزگلد، ماوی شکلاتی یکی دیگر از رنگ های صورتی است که در دنیای زیبایی موج می زند. چیزی که این رنگ غبارآلود را عالی می‌کند این است که خیلی ظریف نیست، اما نه بیش از حد بالا – این رنگ صورتی و قهوه‌ای شاد است.

چند رنگ موی جدید با توناژ گرم

کلام آخر:

امیدواریم از این رنگ های موی جدید که اخیرا بسیار ترند شده اند لذت ببرید . همچنین پیشنهاد می کنیم اگر به این مطلب علاقمند بودید مطلب بعد را نیز بخوانید: اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.