آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چطور به سبک آنجلینا جولی میکاپ داشته باشیم؟

چطور به سبک آنجلینا جولی میکاپ داشته باشیم؟

چطور به سبک آنجلینا جولی میکاپ داشته باشیم؟ اگر به آرایش آنجلینا جولی دارید به جای درستی آمده اید این مقاله به نکات و تکنیک های آرایشی با الهام از این بازیگر می پردازد پس بدون هیچ بحثی این مقاله را بخوانید.

چطور به سبک آنجلینا جولی میکاپ داشته باشیم؟

1. پوست و ابرو

با یک مرطوب کننده، پرایمر، زیرسازی و کانسیلر برای پایه آرایش خود شروع کنید.

برای داشتن ابروهای کمانی بلند می توانید از آرایشگر کمک بگیرید یا خودتان با موچین ابروهایتان را تمیز کنید. سپس ممکن است لازم باشد ابروهای خود را مداد بزنید یا از ژل یا صابون ابرو استفاده کنید پس از انجام هر کاری که ابروهای شما را زیباتر و قوس دارتر می کند درنگ نکنید.

2. چشم

وقت آن رسیده که درباره رازهای آرایش چشم آنجلینا جولی صحبت کنیم!

برای دستیابی به چشم های گربه ای جولی، یک تکنیک جدید آرایشی انقلابی را در دنیای آرایش چشم معرفی می کنیم.

به آن خط چشم پررنگ می گویند.

در آسیا به آن خط نامرئی نیز می‌گویند و تکنیکی است که چشم‌ها را پرتر و مژه‌ها را تیره‌تر نشان می‌دهد. برای همه کسانی که می خواهند مژه های پرتر و بدون مژه مصنوعی داشته باشند مناسب است.

چطور به سبک آنجلینا جولی میکاپ داشته باشیم؟

 

نکات آرایشی آنجلینا جولی

موارد مورد نیاز:

✅ یک خط چشم ژلی
✅ یک براش
✅ یک خط چشم مدادی سیاه
✅ یک خط چشم مایع

خط چشم:

مرحله 1: پلک بالایی خود را به آرامی بالا بیاورید و خط را از ریشه تا مژه ها با مداد پر کنید تا جای خالی باقی نماند. این مرحله باید با دقت انجام شود تا با خط مداد به چشم آسیبی وارد نشود. پس خیلی مراقب باشید.

مرحله 2: پلک خود را دوباره بالا بیاورید و جای خالی باقیمانده را با خط چشم مایع پر کنید.

مرحله 3: براش صاف خود را به خط چشم ژله ای آغشته کنید و برس را فشار دهید، پلک های خود را بالا نگه دارید و با دقت روی خط مژه فشار دهید.

مرحله 4: با استفاده از یک براش (یا آغشته به پاک کننده آرایش یا کمی مرطوب شده) تمام لکه ها را با دقت تمیز کنید.

چشمان شما پرتر و مژه‌ها بزرگتر از قبل به نظر می‌رسند.

آرایشی آنجلینا جولی

سایه زدن:

سایه ترجیحا قهوه ای یا برنزی را اعمال کنید. حالا با یک خط چشم مایع مشکی، یک خط نازک از گوشه داخلی چشم به سمت بیرون بکشید همین جا متوقف نشوید بلکه از لبه چشم امتداد پیدا کنید و به اکستنشن مخروطی ختم کنید نباید خیلی پهن باشد خط باید خیلی نازک باشد.

با استفاده از خط چشم مدادی روی لبه پایینی مژه ها ریمل و حجم دهنده بزنید در صورت تمایل می توانید قبل از زدن ریمل از فر برای فر کردن مژه ها استفاده کنید. (ممکن است بخواهید حتی بعد از این مرحله، بسته به ضخامت مژه هایتان، مژه مصنوعی اضافه کنید.)

اگر برای چسباندن و استفاده از مژه مصنوعی مشکلی ندارید یا اگر اکستنشن مژه را ترجیح می دهید می توانید این کار را نیز انجام دهید.

3. لب

مرحله 1- با یک پارچه نخی مرطوب شده در آب ولرم یا یک مسواک قدیمی که در آب ولرم مرطوب شده است، لب ها را با حرکات دایره ای مالش دهید تا تمام پوست خشک لب هایتان پاک شود و آنها را لایه برداری کنید. همچنین می توانید از اسکراب لایه بردار لب که از شکر آسیاب شده و عسل تهیه شده است استفاده کنید.

آرایشی آنجلینا جولی

نکات آرایشی آنجلینا جولی

مرحله 2- از یک برند خوب خط لب استفاده کنید و دور لب‌های خود را خط لب بکشید. مثلا درمورد آنجلی از یک خط لب نود استفاده کرده است.

مرحله 3- از یک رژ لب نود یا رژ لب با هر رنگی که دوست دارید و به خط لبتان می‌آید استفاده کنید.

مرحله 4- کمی پودر فیکس روی آن با براش بزنید تا رژ لب ماندگاری زیادی داشته‌ باشد.

مرحله 5– این مرحله را با یک برق لب شفاف تمام کنید، برق لب همچنین حجم لب‌های شمارا زیادتر می‌کند.

4. گونه

صورت جولی ابتدا با یک کانتور ظریف برجسته شده است و سپس با رژگونه ای پررنگ تر رنگ می شود. سعی کنید از رژگونه کمی تیره‌تر استفاده کنید تا گونه‌هایتان بیشتر برجسته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.