آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چطور با کمک یک میکاپ خوب صورتی چاق داشته باشیم؟

چطور با کمک یک میکاپ خوب صورتی چاق داشته باشیم؟

چطور با کمک یک میکاپ خوب صورتی چاق داشته باشیم؟ تکنیک های چاق کننده صورت با آرایش به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی بدون استفاده از روش های سخت مانند تزریق فیلر به چهره ای شاداب برسید.

برای داشتن صورت چاق و شاداب توصیه می کنیم از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید. اما استفاده از تکنیک های آرایش راه حلی ساده و راحت است که در مدت زمان کوتاهی چهره شما را زیبا می کند. پس اگر از ظاهر لاغر صورت خود خسته شده اید، به بررسی تکنیک های چاق شدن صورت با آرایش ادامه دهید.

چطور با کمک یک میکاپ خوب صورتی چاق داشته باشیم؟

تکنیک های چاق شدن صورت با کمک آرایش

استفاده صحیح از تکنیک های آرایش به شما کمک می کند تا با ایجاد خطای دید به ظاهر دلخواه برسید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه با آرایش صورت خود را چاق کنید.

مژه های پررنگ و متراکم

اولین تکنیک چاق کردن صورت با آرایش استفاده از مژه های متراکم در آرایش است. مژه های ضخیم چشم های شما را بیشتر برجسته می کند که در ایجاد خطای دید برای چاق نشان دادن صورت لاغر بسیار مهم است.

اگر به دنبال مژه های پرپشت و پررنگ هستید، توصیه می کنیم از یک ریمل خوب یا مژه مصنوعی مناسب با فرم چشم خود استفاده کنید. این یکی از بهترین راه‌ها برای چاق‌تر نشان دادن صورت با آرایش است.همچنین میتوانید با کلیک برروی انواع ماسک های خانگی چاق کننده صورت این مقاله را هم بخوانید.

چطور با کمک یک میکاپ خوب صورتی چاق داشته باشیم؟

سایه‌های نود و کمرنگ

دومین تکنیک چاق کردن صورت با آرایش، استفاده از سایه های کم رنگ به جای سایه های پررنگ و صاف است. سایه های تیره صورت شما را لاغرتر نشان می دهد، به همین دلیل اگر دوست دارید از سایه های پاستلی و کم رنگ در آرایش خود استفاده کنید تا چهره ای چاق ایجاد کنید.

خط چشم دنباله دار

استفاده از خط چشم دنباله دار در پهن کردن مدل صورت بسیار مهم است زیرا حالتی کشیده برای چشمان شما ایجاد می کند استفاده از یک خط چشم دنباله دار باعث متعادل شدن صورت های باریک می شود بنابراین اگر به دنبال آرایشی متناسب با صورت لاغر خود هستید خط چشم بالدار عالی عمل خواهد کرد.

چطور با کمک یک میکاپ خوب صورتی چاق داشته باشیم؟

ابروهای زاویه دار

در این قسمت از تکنیک های چاق شدن صورت به آرایش زاویه دار ابرو اشاره می کنیم. همانطور که می دانید ابروها به صورت شما فرم می دهند، بنابراین انتخاب فرم مناسب ابرو تاثیر بسزایی در ظاهر شما خواهد داشت.

ابروهای ضخیم با کمک یک قوس در وسط، توجه را از باریکی صورت شما دور می کند بنابراین اگر به دنبال ایده های آرایشی برای صورت لاغر هستید، به سراغ ابروهای قوس‌دار بروید.

۵ روش عالی برای آرایش صورت‌های لاغر

به کمک این روش می‌توانید با آرایشی جذاب فرم خود را زیباتر نشان دهید:

انتخاب کرم پودر مناسب

اگر دارای صورت لاغری هستید در هنگام انتخاب و خرید کرم پودر مناسب خود را به خرج دهید چرا انتخاب درست این محصول در نتیجه آرایش شما تاثیر فوق‌العاده خواهد داشت.

سعی کنید هنگام انتخاب کرم مناسب، رنگ پوست خود را در اولویت قرار دهید انتخاب کرم پودر مناسب نه تنها در آرایش صورت‌های لاغر بلکه برای تمام آرایش‌ها مهم است.

چگونه خود را چاق نشان دهیم

استفاده مناسب از رژ گونه

اگر به خاطر داشته باشید در گذشته در هنگام استفاده از رژگونه، این ماده آرایشی را بر روی گونه‌های استخوانی خود می‌کردند. استفاده از این روش باعث لاغرتر شدن صورت شما خواهد شد به همین دلیل توصیه می‌کنیم که از رژگونه در ناحیه زیر استخوان استفاده کنید تا شما را به نظر برسانید.

استفاده از رژگونه به این شکل باعث می‌شود تا حالت پهن‌تری به خود بشود. آشنایی با این تکنیک‌های آرایشی به شما کمک می‌کند تا آرایش مناسب خود را داشته باشید.

چگونه خود را چاق نشان دهیم

رنگ رژلب مناسب صورت های لاغر

در هنگام آرایش صورت‌های لاغر توجه داشته باشید که اگر لب‌های شما دارای فرم باریک است به کمک مداد لب آنها را کمی حجیم‌‌تر کنید. استفاده از رژلب‌های دارای رنگ روشن برای لب‌های گوشتی و پهن گزینه مناسبی است.

اما در مقابل اگر دارای لب‌های نازک و باریک هستید سعی کنید با استفاده از ترکیب دو رنگ تیره و روشن جهت سایه سازی در لب‌های خود استفاده کنید. استفاده از رنگ تیره در اطراف لب و رنگ روشن برای فضای میانی لب، باعث پهن‌تر دیده شدن آنها خواهد شد. همچنین میتوانید با کلیک برروی جذابترین رنگ رژلب مناسب برای پوست های سبزه و تیره این مقاله را هم بخوانید.

کانتور صورت‌های لاغر

اگر فکر می‌کنید کانتورینگ فقط برای صورت‌های چاق مورد استفاده قرار می‌گیرد از این تکنیک آرایشی کمک می‌کند تا شما را به ایجاد سایه در خود عیب‌های آن بپوشاند.

استفاده از کانتور در گونه‌های استخوانی و بینی باعث می‌شود شما باریک‌تر دیده شود به همین دلیل از کانتور این نواحی دوری کنید. در عوض با کانتور کردن خط فک و پیشانی باعث پهن‌تر دیده شدن صورت خود شوید.

فراموش نکنید که هنگام آرایش صورت‌های لاغر لازم است کانتورینگ درست و مناسب باشد، زیرا در غیر این صورت صورت آن‌ها لاغرتر به نظر می‌رسد.

درخشش عالی به کمک هایلایتر

استفاده از هایلایتر درخشش فوری و فوق العاده را به پوست شما خواهد داد. روی ابر گونه، شقیقه و زیروها از میزان کمی هایلایتر استفاده کنید تا ظاهر خیس و شادابی را در پوست خود ایجاد کرده باشید. استفاده از هایلایتر مناسب رنگ پوست کمک می کند تا درخشندگی آنی در پوست شما به وجود بیاید.

چگونه خود را چاق نشان دهیم

تهیه پرایمر خوب

استفاده از این محصول آرایشی در گذشته برای مردم بسیار زیاد بود اما تاثیر شگفت انگیزی دارد که پرایمر در پوست ایجاد می کند باعث می شود تا افراد تصمیم به خرید و استفاده از این معجزه آرایشی بگیرند.

پرایمر نه تنها نقش بسیار مهمی در بلند نگه داشتن آرایش دارد بلکه باعث می شود چین و چروک و منافذ باز شود. به یاد داشته باشید از این ماده آرایشی تاثیر فوق العاده ای در ظاهر شما خواهید داشت.

سخن پایانی

تکنیک‌های چاق شدن صورت با آرایش روش‌های گذرا و موقت هستند، به همین علت توصیه می‌کنیم در طول روز علاوه بر داشتن رژیم غذایی مناسب از نوشیدن آب و خواب کافی غافل نشوید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و به ما بگویید فرم صورت شما به چه شکل است؟ و در هنگام آرایش از چه تکنیک‌هایی استفاده می‌کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.