آرایش صورت

پایه آرایش را با چه بزنیم؟ انگشت، بلندر یا براش؟

پایه آرایش را با چه بزنیم؟ انگشت، بلندر یا براش؟

پایه آرایش را با چه بزنیم؟ انگشت، بلندر یا براش؟ : در پایان روز، زمانی که می‌خواهید آرایشتان را احیا کنید ، یک زیرسازی متوسط ​​یا کامل چیزی است که به آن دست خواهید یافت. چیزی که در کل چندان واضح نیست این است که چگونه آن پایه را اعمال کنیم.

بسیاری از ما زمانی که در ابتدا یاد می گیریم چگونه آرایش کنیم، فونداسیون را با انگشتان خود می زنیم، سپس برس های آرایشی و سپس اسفنج های آرایشی را می آموزیم. اما واقعا کدام بهتر است؟ به خواندن ادامه دهید تا بحث در مورد برس در مقابل اسفنج در مقابل انگشتان را بررسی کنیم.

مزایای استفاده از فونداسیون با براش آرایشی

براش ها استفاده از انواع مختلف محصولات آرایشی را آسان تر می کنند و بدون شک فرآیند تمیزتری را ایجاد می کنند. ناگفته نماند که برخی از محصولات فقط با استفاده از برس بهتر منتقل می شوند. استفاده از فونداسیون با برس فونداسیون یا پایه آرایش می تواند به شما کمک کند پایه ای صاف و یکدست برای بقیه ظاهر خود داشته باشید.

پایه آرایش را با چه بزنیم؟ انگشت، بلندر یا براش؟

مزایای استفاده از فونداسیون با اسفنج آرایشی یا بلندر

در حالی که ما عاشق جمع‌آوری برس‌های آرایشی زیبا هستیم، یک اسفنج یا بلندر آرایش نیز می‌تواند در لایه‌برداری فونداسیون و سایر محصولات پایه معجزه کند. برای هرکسی که به رنگ ایربراش علاقه دارد، می‌داند که انتخاب یک اسفنج آرایشی به دستیابی به این ظاهر کمک می‌کند. جهش و ضربه زدن به بلندر به پوست کمک می‌کند تا محصول را صاف و تقریباً تار کنید.

پایه آرایش را با چه بزنیم؟ انگشت، بلندر یا براش؟

بیشتر بخوانید: چگونه باید از بیوتی بلندر استفاده کنیم؟

مزایای استفاده از فونداسیون با انگشتان

شاید تصمیم گرفته اید که از برس ها و بلندر ها استفادده نکنید، یا شاید استفاده از انگشت خود برایتان آسان تر باشد – دلیل واقعی شما هر چه باشد، آرایش کردن با دستانتان می تواند فواید خود را نیز داشته باشد. فقط از تکنیک ضربه زدن مشابهی که با اسفنج آرایش انجام دادید استفاده کنید و می توانید به همان اندازه بی عیب و نقص را با فونداسیون خود به دست آورید. ترفند این است که فونداسیون را کم کم روی صورت خود نقطه بزنید و در صورت نیاز بیشتر آن را بسازید.

پایه آرایش را با چه بزنیم؟ انگشت، بلندر یا براش؟

در نهایت کدام بهتر است؟ براش،‌ اسفج یا انگشت؟

بنابراین در نهایت به این سوال می رسیم: کدام یک برای استفاده از کرم پودر بهتر است – برس، اسفنج آرایشی یا انگشتان شما؟ پاسخ به این واقعاً به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع پایه ای که استفاده می کنید می تواند تعیین کند که از کدام ابزار استفاده کنید. اگر از فونداسیون پودری استفاده می کنید، به سراغ یک برس بروید. حتی ممکن است بخواهید از یک برس رژگونه برای اعمال بهتر در نواحی مانند بینی و چانه استفاده کنید.

همانطور که قبلاً بیان کردیم، هر ابزار به شما پرداخت متفاوتی می دهد، بنابراین باید به آن نیز توجه شود. اگر می خواهید ظاهری شبیه ایربرس داشته باشید، باید اسفنج آرایشی را انتخاب کنید. کسانی که فونداسیون مایع را انتخاب می کنند، اغلب ترجیح می دهند آنها را با یک اسفنج ترکیب کنند. اما اگر محصولی دارید که قبل از استفاده از آن باید کمی گرم شود، انگشتانتان به شما کمک می‌کنند این کار را خیلی سریع‌تر از این ابزارهای دیگر انجام دهید.

در نهایت، چه از یک برس آرایشی، چه مخلوط‌کن یا دست‌هایتان واقعاً ترجیح داده می‌شود – اگر یکی از ابزارها آرایش را آسان‌تر و تجربه بهتری را برای شما به ارمغان می‌آورد، آن را انتخاب کنید. اگر در حال لذت بردن از لذت بازی با آرایش هستید، واقعاً هیچ پاسخ اشتباهی وجود ندارد.

سخن آخر:

سعی کرده ایم در این مطلب به صورت خلاصه انچه که باید در مورد براش ها بدانید را بیاوریم. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم بخوانید: با چند ترفند میتوانید به روش درست کرم پودر بزنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.