رنگ و لایت مو

نحوه ریشه گیری موهای رنگ شده

نحوه ریشه گیری موهای رنگ شده

نحوه ریشه گیری موهای رنگ شده : اگر موهای خود را رنگ می کنید، می دانید که اگر می خواهید رنگ خود را شاداب نگه دارید، چقدر به مراقبت نیاز دارد. و اگر رنگ انتخابی شما با رنگ طبیعی شما فاصله زیادی دارد یا شروع به خاکستری شدن کرده اید، حفظ رنگ مو می تواند حتی سخت تر باشد.

خبر خوب این است که برای تازه نگه داشتن ریشه های شما همیشه نیازی به مراجعه مکرر به سالن نیست. در زیر، ما پنج راه برای پوشاندن ریشه های خود را در خانه به اشتراک می گذاریم، زمانی که در تنگنا هستید. و بهترین بخش این است که این تکنیک ها را می توان تنها در چند دقیقه انجام داد.

از یک قلم رنگ کمک بگیرید

اگر قرار بعدی شما در سالن به همان سرعتی که دوست دارید نیست و متوجه چند رنگ خاکستری سرگردان شده‌اید، می‌توانید به یک قلم تاچ‌آپ ریشه اعتماد کنید.

قلم دقیق ریشه جادویی L’Oréal Paris یک گزینه عالی برای رسیدگی به نواحی کوچک مو است زیرا نوک ظریفی دارد که می تواند به ریشه ها نزدیک شود. شما به سادگی محصول را روی موهای خاکستری خود برس بزنید تا با بقیه رنگ شما ترکیب شود. نتایج تا جلسه بعدی شامپو شما باقی خواهند ماند و این روش آسان برای پوشاندن خاکستری ها تنها یک یا دو لحظه طول می کشد.

بیشتر بخوانید: چند راه برای براق ماندن رنگ مو

اسپری رنگ را امتحان کنید

اگر نواحی بزرگ تری از موهای خاکستری دارید که می خواهید بپوشانید، یک اسپری پوشش دهنده ریشه MVP رنگ مو شما خواهد بود. فرمول اسپری به شما این امکان را می دهد که سطح بیشتری از موهای خود را بپوشانید.

نحوه ریشه گیری موهای رنگ شده

تنها کاری که باید انجام دهید این است که موهای خود را برش دهید و روی محصولی که قوطی را در حدود پنج اینچ از سر خود نگه داشته اسپری کنید.

از شامپوی خشک رنگی استفاده کنید

اگر به یک راه حل بسیار سریع برای محو کردن مقداری خاکستری نیاز دارید، از یک شامپوی خشک رنگی  استفاده کنید. این فرمول شامپوی خشک علاوه بر جذب چربی اضافی و ایجاد حجم، موها را کمی رنگ می کند. هیچ گونه اثر سفیدی از خود به جای نمی گذارد و باعث پوشش ظریف موهای خاکستری می شود.

بیشتر بخوانید: محافظت از موهای بلوند آسیب دیده

کیت رنگ آمیزی رنگ ریشه را امتحان کنید

اگر زمان اجازه می دهد و به دنبال راه حل طولانی تری هستید، یک کیت رنگرزی ریشه در خانه را امتحان کنید. کیت رنگ آمیزی ریشه جادویییک فرمول رنگ مو دائمی است که به طور خاص برای پوشاندن ریشه های شما طراحی شده است.

اپلیکاتور دقیق دسترسی به نواحی مورد نظر را آسان می کند و فرمول آن دارای رنگدانه های غنی است تا 100 درصد موهای خاکستری را پوشش دهد. این راه حل عالی برای بازدید از سالن است و نتایج را می توان تنها در ده دقیقه به دست آورد.

کلام آخر:

امیدواریم از این روش استفاده کرده و بتوانید با این راه های ساده موهای خود را ریشه گیری کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.