آرایش چشم

نحوه استفاده از ریمل با مژه مصنوعی

نحوه استفاده از ریمل با مژه مصنوعی

نحوه استفاده از ریمل با مژه مصنوعی : وقتی عاشق یک مژه دراماتیک هستید، چیز زیادی وجود ندارد که سعی نکنید ظاهر دلخواه خود را به دست آورید. از ریمل حجم‌دهنده گرفته تا مژه مصنوعی و اکستنشن مژه، احتمالاً گزینه‌های زیادی در کیف آرایشی شما وجود دارد که چشمان شما را برجسته می‌کند.

اما آیا تا به حال سعی کرده اید که این گزینه های مختلف را با هم ترکیب کنید تا مژه های خود را جذاب تر کنید؟ وقتی ریمل را با مژه های مصنوعی خود ترکیب می کنید، می تواند ظاهر آرایش چشم شما را از عالی به فوق العاده تبدیل کند. و برای انجام این کار نیازی نیست که یک آرایشگر ماهر باشید. پنج نکته ساده در مورد نحوه زدن ریمل با مژه مصنوعی را بخوانید تا مژه های خیره کننده رویاهای خود را به شما ارائه دهد.

1. ریمل مناسب را انتخاب کنید

اولین قدم برای زدن ریمل با مژه مصنوعی، انتخاب فرمول ریملی است که مژه های شما را برجسته کرده و برای استفاده مجدد آنها را خراب نمی کند. ریملی را انتخاب کنید که دارای برسی باشد که مژه هایتان را جمع و دلمه نکند، اما در عوض اجازه می‌دهد مژه‌های طبیعی شما یکپارچه با مژه‌های مصنوعی شما ترکیب شوند.

نحوه استفاده از ریمل با مژه مصنوعی

❌ از استفاده از ریمل ضد آب خودداری کنید تا تمیز کردن مژه مصنوعی آسان تر باشد تا بتوان آنها را دوباره استفاده کرد.

مطلب مرتبط: چگونه بهترین ریمل را برای مژه های خود انتخاب کنیم؟

2. مژه های مصنوعی خود را در جای مناسب بزنید

یکی از کلیدهای استفاده از ریمل با مژه مصنوعی – و به طور کلی برای زدن مژه مصنوعی به روش صحیح – قرار دادن مژه در محل مناسب است. در تلاش برای داشتن ظاهری عالی، برخی از افراد مژه مصنوعی خود را بیش از حد روی پلک خود می‌چسبانند و به اندازه کافی به خط مژه نزدیک نمی‌شوند و یک شکاف از پوست قابل مشاهده بین مژه‌های مصنوعی و واقعی ایجاد می‌کنند.

نحوه استفاده از ریمل با مژه مصنوعی

برای اینکه این دو را با ریمل ترکیب کنید، باید محل قرارگیری را کامل کنید. اگر از یک مژه مصنوعی استفاده می کنید، ابتدا آن را در مرکز قرار دهید و سپس از موچین برای تنظیم کناره ها استفاده کنید.

3. از تکنیک لایه بندی ریمل استفاده کنید

وقتی صحبت از ریمل زدن با مژه های مصنوعی می شود، از تکنیک لایه بندی ریمل به عنوان راهنمای خود استفاده کنید. از ریشه به نوک بروید و در عین حال از پایه مژه مصنوعی دوری کنید، لایه نازکی از ریمل را روی مژه های خود بزنید.

منتظر بمانید تا خشک شود و لایه دیگری که مناسب می‌دانید را ریمل کنید، همان کاری که در صورت لایه‌بندی انواع فرمول‌های ریمل انجام می‌دهید. به خاطر داشته باشید که مژه های مصنوعی در حال حاضر ظاهر شما را بهبود می بخشد، بنابراین ممکن است برای رسیدن به ظاهر دلخواه شما نیازی به چند لایه ریمل نباشد.

4. به آینه خود نگاه کنید

این تکنیک آینه ای برای قرار دادن مژه مصنوعی در محل مناسب به راحتی مفید است و در هنگام افزودن ریمل بعد از عمل مفید است. به عبارت ساده، به شما امکان می دهد تا به خط مژه خود نگاه بهتری داشته باشید تا بدانید که آیا از نقطه مناسبی با برنامه خود شروع کرده اید یا خیر.

5. مقداری رنگ اضافه کنید

در حالی که این کمتر یک نکته کاربردی و بیشتر یک نکته سبک است، از داشتن آن در زرادخانه آرایش خود خوشحال خواهید شد. اگر مژه هایی با رنگ تیره دارید، افزودن مژه های روشن می تواند غیرممکن به نظر برسد، به خصوص بدون استفاده از پرایمر.

نحوه استفاده از ریمل با مژه مصنوعی

اما افزودن پرایمر به علاوه ریمل به مژه ها می تواند باعث درهم ریختن مژه ها شود و ظاهر ترسناک ناخواسته رتیل را به آنها بدهد. به جای آن مقداری اکستنشن مژه بلوند بگیرید. به این ترتیب، می‌توانید روی یک ریمل رنگیاستفاده کنید تا در عین حال که آن‌ها را با مژه‌های طبیعی‌تان ترکیب می‌کنید، رنگ زیبایی به ریمل‌های خود بدهید.

کلام آخر:

این چند نکته که خواندید به شما کمک میکند بهترین هماهنگی را بین مژه مصنوعی و ریمل خود ایجاد کنید. اگر این مطلب را پسنیده اید پیشنهاد می کنیم بخوانید: ترفندهای چسباندن مژه مصنوعی | همه چیز درباره مژه مصنوعی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.