آرایش چشم, آرایش و زیبایی

نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023

نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023

نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023 : آرایش چشم گربه ای چشمگیر و پر زرق و برق به نظر می رسد. این یک ترفند آرایشی است که پلک ها را بلند می کند و یکی از آن خط چشم های کلاسیک است که برای هر چشمی مناسب است.

با این حال، تسلط بر این تکنیک بسیار دشوار است. با این حال، اگر به صورت آنلاین جستجو کنید، آموزش های آرایش چشم گربه ای زیادی را خواهید یافت. ترندهای آرایش چشم می آیند و می روند، اما خط چشم گربه ای امتحان خود را پس داده و قرن ها مد بوده و مورد علاقه آرایشگران حرفه ای است.

اگر می‌خواهید بر این تکنیک مسلط شوید، به خواندن این مقاله برای راهنمای گام به گام ادامه دهید.

آنچه شما نیاز دارید:

پرایمر
خط چشم

نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023

قبل از آرایش چشم گربه ای چه باید کرد؟

قبل از شروع آرایش باید به چند نکته توجه داشته باشید. به مراحل زیر دقت کنید!

مرحله 1: چشمان خود را آماده کنید

اولین قدم ایجاد یک زیرسازی خوب برای چشم است. اطمینان حاصل کنید که پشت چشم شما کاملاً تمیز و مرطوب شده است. اگر قرمزی دور چشم، سیاهی دور چشم یا پف کردید، از سرم دور چشم یا کرم دور چشم استفاده کنید. اینها معجزه می کنند! از پرایمر استفاده کنید تا مطمئن شوید که آرایشتان به خوبی روی پوستتان می نشیند.

مرحله 2: خط چشم خود را انتخاب کنید

اکنون که پایه چشم خود را آماده کرده اید وقت آن است که محصولی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. می توانید از خط چشم مایع که به شکل کوچک است با یک اپلیکاتور برس نازک یا یک قلم نوک تیز استفاده کنید.

می توانید از خط چشم ژلی نیز استفاده کنید برای این کار باید از برس زاویه دار یا برس خط چشم استفاده کنید. برای راحتی بیایید از خط چشم نوک تیز استفاده کنیم اگر مبتدی هستید استفاده از آن راحت و آسان است.

نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023

نحوه انجام آرایش چشم گربه ای

مرحله 1: خط مژه بالایی را خط بکشید

خط مژه بالایی را با حرکات آهسته بکشید. با ضربات کوچک شروع کنید زیرا نمی خواهید خیلی سریع عجله کنید و آن را خراب کنید. اگر ضربه های کوچکی انجام می دهید، می توانید به تدریج ضخامت را بر اساس نیاز خود افزایش دهید.

مرحله 2: زاویه مناسب را پیدا کنید

این خیلی اهمیت دارد! از شکل طبیعی چشمان خود پیروی کنید تا حرکت شما را به کجا هدایت کند. تصور کنید که خط مژه پایین شما کشیده شده است. این باید زاویه ای باشد که می خواهید برای خط چشم خود بکشید. می توانید از سایه چشم و برس زاویه دار برای ترسیم طرح استفاده کنید.

مرحله 3: The Flick را ایجاد کنید

هنگامی که زاویه را تعیین کردید، با خط چشم خود از حرکات نوک زدن استفاده کنید تا یک خط خیالی ایجاد کنید. استفاده از نقطه های کوچک به شما کمک می کند تا بفهمید شکل نهایی خط چشم چگونه خواهد بود. وقتی از این خط راضی بودید، نقطه ها را به هم بپیوندید و آنها را پر کنید تا با خطی که بالای خط مژه خود کشیده اید، مطابقت داشته باشد.

مرحله 4: پاکسازی

اگر فرم کمی تغییر کرده است، همیشه می توانید از یک سواب پنبه یا کانسیلر برای اصلاح آن استفاده کنید.

نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023

1. ضخامت:

ظاهر کمی جسورتر می خواهید؟ خط مژه بالایی را ضخیم کنید. ظاهر گردتر و ضخیم تر باعث می شود چشمان شما بزرگتر به نظر برسند. اگر می خواهید شکل چشم خود را بکشید، یک خط باریک ایجاد کنید. خط چشم گربه ای نازک تر، توهم چشم های بلندتر را ایجاد می کند.

2. طول:

شما همچنین می توانید با طول خط چشم خود بازی کنید، اما اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید، نه خیلی زیاد، می توانید کمی تلنگر ایجاد کنید. وقتی می خواهید به دنبال ظاهری زیباتر و شگفت انگیزتر باشید، می توانید آن را کمی طولانی تر کنید. از زیاده روی در آن خودداری کنید زیرا باعث می شود خط چشم شما نامناسب به نظر برسد.

3. شکل دادن:

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که چه نوع شکلی را انتخاب می کنید یک خط تیز و مستقیم ظاهری هیجان انگیز به شما می دهد، هر نوع خطی که بکشید نوعی شکل چشم به شما می دهد.

خط چشم گربه ای دخترانه

انواع آرایش چشم گربه ای

ظاهر کلاسیک چشم گربه ای عالی است اما هنگامی که نحوه انجام آن را یاد گرفتید می توانید آن را تغییر دهید.

به سبک های مختلفی که می توانید انتخاب کنید نگاهی بیندازید:

1. چشم گربه‌ای اسموکی

چه کسی آرایش دودی را دوست ندارد؟ این مدل آرایش همیشه مد است. من عاشق سایه های سیاه هستم بنابراین این یکی از موارد مورد علاقه من است.

مرحله 1: خط چشم گربه‌ای را با مدادی بکشید که قابلیت محو شدن دارد.

مرحله 2: از یک برس برای محو کردن آن استفاده کنید و در عین حال شکل خط چشم را حفظ کنید.

مرحله 3: مداد را به خط مژه پایینی خود نیز بمالید و محو کنید.

مرحله 4: از یک کانسیلر در زیر خط چشم خود استفاده کنید تا چشم شما بیشتر برجسته شود.

خط چشم گربه ای دخترانه

2. سایه چشم

کمی سایه چشم بزنید.

مرحله 1: مقداری سایه چشم بزنید و خوب مخلوط کنید.

مرحله 2: خط چشم گربه‌ای را بکشید. به همین راحتی است!

3. دودی نیمه سبک

اگر می‌خواهید خط چشم گربه‌ای خود را سیاه نگه‌دارید، اما می‌خواهید با رنگ‌ها بازی کنید، این بهترین گزینه برای شماست .

مرحله 1: خط چشم گربه‌ای را مثل همیشه بکشید.

مرحله 2: از یک رنگ روشن و سرگرم کننده به انتخاب خود استفاده کنید. چیزی شبیه آبی روشن!

مرحله 3: آن را روی خط مژه پایین خود بکشید تا جلوه‌‌ی دودی داشته ‌باشید. آرایش شما تمام است.

خط چشم گربه ای دخترانه

4. چشم گربه ای براق

کمی زرق و برق زیر چشمان خود بزنید تا برجسته شوند.

مرحله 1: یک چشم گربه ای بکشید.

مرحله 2: با استفاده از سایه چشم قهوه ای در نزدیکی خط مژه پایین، یک افکت دودی ایجاد کنید تا یک پایه ایجاد کنید.

مرحله 3: از پیگمنت براق نیز استفاده کنید و آن را با یک برس بسیار ظریف زیر خط مژه پایینی خود بمالید تا ظاهری درخشان داشته باشید.

ایجاد این ظاهرها بسیار آسان و فوق العاده سرگرم کننده است. اکنون که همه چیز را در مورد چگونگی تسلط بر چشم گربه ای می دانید این نکات را در مورد اینکه چگونه آن را حتی کامل تر کنید، بررسی کنید.

خط چشم گربه ای دخترانه

نکاتی که باید هنگام آرایش چشم گربه ای رعایت کنید

در حین ایجاد حرکت، پوست را به استخوان ابرو نزدیک نکنید زیرا شکل را کاملاً بهم می‌زنید. در عوض به پایین نگاه کنید تا پلک‌هایتان برای خط چشم صاف باشند. برای این کار از یک آینه آرایش بزرگ استفاده کنید این به شما کمک می کند جزئیات کوچک را پر کنید.

سعی کنید هنگام کشیدن خط چشم از روشویی یا میز آرایش استفاده کنید این کار باعث می شود بدن خود را در وضعیت مناسبی نگه دارید. می توانید آرنج خود را روی میز قرار دهید که به شما دست ثابت و نتیجه بهتری می دهد.

تسلط بر خط چشم گربه ای ممکن است آسان نباشد اما تمرین به شما کمک زیادی می کند. در این مقاله نکات بسیار خوبی را به عنوان بخشی از آموزش آرایش چشم گربه ای به اشتراک گذاشته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.