آرایش صورت, آرایش و زیبایی, زیبایی

نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها : هر چند وقت یک‌بار رنگ‌ها آنقدر خوب می‌شوند که 24 ساعته در ذهن ما نقش بسته است. خیالبافی در مورد رنگ گفته شده، زمان ما را پر می کند، همراه با ایده های خلاقانه در مورد اینکه چگونه آن را با سلیقه در تمام صورت خود بپوشیم. هلویی اخیراً مورد توجه قرار گرفته است و به دلیل سادگی – برای همه خوب به نظر می رسد. رنگ هلویی در برابر تمام رنگ‌های پوست بسیار زیبا است، رنگ لحظه‌ای است که گرمای ملایمی را به چشم‌ها، لب‌ها و گونه‌ها بکار بگیرید جذابتر نیز خواهد شد.

همانطور که به نظر می رسد رنگ های هلویی و گرم میوه مورد علاقه تابستانی در تمام طول سال هنگام ایجاد ظاهر آرایش برای روز و شب، نتایجی را ارائه می دهد. پیش از این راهنمای کامل ما برای استفاده از آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها یا گونه ها (یا هر سه) برای روشنایی ملایم یا یک لحظه تک رنگ.

نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

مات های هلویی بیش از حد رو به رو

هنگام ایجاد آرایش های تک رنگ، سایه چشم هلویی و رژگونه را آزمایش کنید تا زمانی که پالت مناسب رنگ پوست خود را پیدا کنید. می تواند به همان اندازه طبیعی یا جسورانه باشد که شما می خواهید. 

نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

بیشتر بخوانید: بهترین آرایش ها برای پوست زیتونی

آرایش هلو براق جولیا گارنر

یکی از محبوب ترین میکاپ آرتیست های اینستاگرام، Hung Vanngo، این آرایش رویایی هلو و کرم را برای جولیا گارنر ایجاد کرد که با رنگ پوست روشنش باورنکردنی به نظر می رسد.

نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

ساده و شیرین

یک نکته مفید هنگام آرایش رنگ های هلویی این است که در عوض پودر را با محصولات خامه ای جایگزین کنید. دلیل؟ کرم بدون دردسر روی پوست ترکیب می شود و رگه ای ایجاد نمی کند و در صورت فشار دادن به مدت زمان فرمول مناسبی برای استفاده است.

آرایش هلویی

رژگونه به رنگ هلویی

رژگونه هرگز ایده بدی نیست و رژگونه هلویی همان چیزی است که ما دوست داریم فوراً پوست خود را تقویت کنیم این نمایش زیبا بر روی چشم ها ترکیب شده و به گونه ای رنگارنگ و شیک تا روی گونه ها حمل می شود که بلافاصله احساس الهام بخشی به ما می کند.

براق، شاد، و هلویی – همه چیز در مورد این نمایش بی نقص هلو احساس خوبی دارد نه به ذکر است که ترکیب یکپارچه روی گونه ها باعث حسادت ما در آرایش می شود.

آرایش هلویی

بیشتر بخوانید: بایدها و نبایدهای آرایش برای مبتدیان

آرایش هلویی اسموکی یا تیره تر

یک آرایش دودی و لکه‌دار قهوه‌ای تیره همراه با هلویی روی چشم‌ها راهی عالی برای ارتقای سایه چشم شما به سطح بعدی است بعد از اینکه سایه پایه خود را داشتید، کمی سایه قهوه ای تیره تر را بالای چین خود لکه دار کنید، رنگ را با یک قلم مو مخلوط کنید تا جلوه دودی تقویت شود.

آرایش هلویی

هلویی گرم

انتخاب رنگ‌های مختلف سایه چشم برای همراهی هلویی به شما کمک می‌کند تا وقتی می‌خواهید چیزی متفاوت را امتحان کنید شرایط را تغییر دهید. این ترکیب گرم از رنگ های دور چشم زیبا است و ته رنگ هلویی را تکمیل می کند و تنوع و بعد را به ظاهر کلی می بخشد.

طرح رنگ هلویی، قرمز و آلویی در اینجا به زیبایی با هم کار می کند تا نشان دهد که هلویی برای چرخاندن سرها نیازی به مرکز توجه ندارد.

آرایش هلویی

آرایش هلویی

آرایش هلویی

آرایش هلویی

سخن پایانی:

برای نشان دادن رنگ های پررنگ در اینجا، قبل از اینکه به آرایش بروید، ابتدا یک پرایمر  قبل از سایه چشم روی پلک ها بزنید. این باعث می شود که رنگ سایه شدیدتر به نظر برسد. هنگامی که آن را زدید ، می توانید با استفاده از گزینه ای مانند گزینه بالا از به سراغ سایه چشم بروید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.