آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نحوه آرایش برای افرادی که کک و مک دارند

نحوه آرایش برای افرادی که کک و مک دارند

نحوه آرایش برای افرادی که کک و مک دارند : وقتی صورت پر از کک و مک دارید آرایش می تواند گیج کننده باشد. اگر می خواهید پوستی یکدست داشته باشید، آیا باید آنها را با لایه های سنگین زیرسازی بپوشانید؟ یا باید روی پنهان کردن مناطق خاصی که نیاز به پوشش دارند تمرکز کنید؟ یا به جای ریمل های بلند کننده مژه ها، مدادهای برجسته ابرو و رنگ های تند لب، آرایش صورت را با هم کنار بگذارید؟

پیشنهاد می کنیم کک و مک هایتان را با افتخار نشان دهید، از استفاده از کرم پودر برای پوشاندن آن‌ها اجتناب کنید. با این حال، اگر می خواهید آرایش صورت را روی یا اطراف کک و مک خود اعمال کنید، باید مطمئن شوید که سایه های خود را عاقلانه انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر از توصیه های دقیق آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1. آماده سازی پوست بسیار مهم است.

با تمیز کردن و مرطوب کردن پوست خود شروع کنید تا آرایشی که بعد از آن استفاده می کنید نرم تر شود.  وقتی پوست فوق العاده هیدراته و لایه برداری می شود، کک و مک های شما روشن و پوست شما درخشان به نظر می رسد. (البته، مهم است که روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید – و در طول روز دوباره استفاده کنید – برای محافظت از پوست خود در برابر اشعه های مضر UVA و UVB. معمولاً درمیان کرم های ضد آفتاب با حداقل SPF 30 توصیه می شود.)

2. محصولات پوشاننده ای را انتخاب کنید که با ته رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد، نه با رنگ کک و مک.

 کرم پودری را انتخاب کنید که ته رنگ پوست شما را تکمیل کند، نه ته رنگ کک‌ومک‌های شما، که در واقع به رنگ سرد تمایل دارند. ته رنگ پوست شما به طور کلی مایل به آبی (سرد)، مایل به زرد (گرم) یا در برخی موارد خنثی است. کک و مک می تواند گاهی اوقات تشخیص ته رنگ پوست شما را گیج کننده تر کند. در این صورت، به گردن و قفسه سینه نگاهی بیندازید تا رنگ زیرسازی یا کانسیلر مناسب را پیدا کنید. برخی از محصولات به طور مفید روی برچسب به شما می گویند که کدام ته رنگ مناسب تر است.

نحوه آرایش برای افرادی که کک و مک دارند

3. برای استفاده دقیق تر از کانسیلر از برس های کوچکتر یا انگشتان خود استفاده کنید.

بهترین راه برای استفاده از کانسیلر استفاده از نوک انگشتان (تمیز!) یا برس های ترکیبی مخروطی است. 

4. با استفاده از رژگونه کرم، برافروختگی طبیعی به خود بدهید.

رژگونه‌های کرمی در هر رنگ پوستی زیبا به نظر می‌رسند، زیرا به نظر می‌رسند که در پوست زندگی می‌کنند و نه روی آن نشسته‌اند. 

نحوه آرایش برای افرادی که کک و مک دارند

نکاتی که اگر می خواهید کک و مک های خود را نشان دهید باید بدانید:

1. محصولات شفافی را انتخاب کنید که قابل ساخت هستند، به جای محصولات ضخیم و با پوشش کامل.

نکته کلیدی برای نشان دادن کک و مک، انتخاب محصولات شفاف و قابل ساخت است. از هرگونه فونداسیون با پوشش متوسط ​​تا کامل، پودرهای سنگین یا رژگونه پودری خودداری کنید. محصولات خامه ای، کک و مک های شما را به نمایش می گذارند. این بدان معناست که از محصولات سبک مانند پرایمرهای رنگی، مرطوب کننده های رنگی و کانسیلرهای لکه دار استفاده کنید – هر چه شفاف تر باشد بهتر.

بیشتر بخوانید: چگونه بهترین فونداسیون آرایشی را برای پوست خود انتخاب کنیم؟

2. مخلوط کردن محصولات موجود با مرطوب کننده باعث شفافیت بیشتر آنها می شود.

نمی‌توانید در حال حاضر آرایش جدیدی انجام دهید؟ جای نگرانی نیست. می توانید زیرسازی های سنگین تری را با مقداری مرطوب کننده پاک کنید. 

3. لکه های اصلی را در نواحی کک و مک به آرامی پنهان کنید.

قبل از پوشاندن کک و مک ها، کانسیلر را تا حد امکان روی مرطوب‌کننده بمالید تا ظاهری شبیه به کیک نداشته باشد. 

4. کک و مک های خود را با مداد ابرو تقویت کنید.

می‌توانید با تأکید بر آن‌ها با کمی آرایش، کک و مک‌هایتان را برجسته کنید. ضربه ملایم یک مداد ابرو بر روی کک و مک های موجود می تواند آنها را بیشتر نمایان کند – البته تا زمانی که سایه ها با هم هماهنگ باشند. 

5. با رنگ های گرم لب بازی کنید.

اکثر کک و مک ها رنگ های سرد دارند، این چیزی است که هنگام انتخاب رنگ لب باید به آن توجه کرد. با این حال، اگر دوست دارید کنتراست را آزمایش کنید، لب ها مکان خوبی برای امتحان کردن آن هستند. رنگ لب گرم را برای کنار هم قرار دادن کک‌ومک‌های با رنگ سرد انتخاب می‌کند. ما یک رنگ قرمز با پایه نارنجی را توصیه می کنیم.

نحوه آرایش برای افرادی که کک و مک دارند

نکاتی برای پوشاندن کک و مک خود:

1. ابتدا از یک اصلاح کننده رنگ استفاده کنید.

پوشش سنگین آرایش روی کک و مک هایی که با رنگ اصلاح نشده اند ممکن است عجیب به نظر برسد، اما پرایمر اصلاح کننده رنگ به خنثی کردن رنگ ها کمک می کند (علاوه بر این که پوست را برای آرایش بیشتر آماده می کند). یک اصلاح کننده رنگ بر اساس سایه کک و مک انتخاب کنید. اگر کک و مک ها بیشتر قرمز باشند، یک اصلاح کننده رنگ سبز به یکنواختی لحن کمک می کند، در حالی که یک اصلاح کننده رنگ زرد بیشتر ارغوانی های عمیق تر را خنثی یا خنثی می کند. 

مطلب مرتبط: نحوه استفاده از کانسیلر سبز برای پوشاندن قرمزی و عیوب پوست

2. و اگر می خواهید از ابتدا کک و مک ایجاد کنید …

آیا می خواهید کک و مک های بیشتری به خود بدهید؟ مداد ابرو برای ایجاد کک و مک عالی است از ان استفاده کرده و کک و مک ایجاد کنید.

سخن آخر:

سعی کرده ایم هر آنچه در ارتباط با کک و مک هاستان نیاز داریم را در این مطلب بیاوریم. سوالات خود را در 2رخ مطرح کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: پوشاندن لک و تیرگی پوست با آرایش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.