مدل مو, مدل و بافت مو

مدل جدید مو برای موهای موجدار

مدل جدید مو برای موهای موجدار

مدل جدید مو برای موهای موجدار : موهای موج دار طبیعی یکی از مطلوب ترین انواع موهای اطراف است. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید مدل موهای موجدار خود را به سطح بالاتری ببرید. می‌توانید بافت  را آزمایش کنید یا از بین مدل‌های موی باب مواج و دیگر مدل‌های شیک مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید. به عبارت دیگر، امکانات بسیار زیاد و به طور جدی مد هستند. در این مطلب 10 مدل مو برای موهای موجدار را مشاهده خواهید کرد.

مدل موجدار کلاسیک

این مدل موی موج دار یک مدل کلاسیک همه جانبه است و دلیل خوبی هم دارد. چه موهای کوتاه و چه بلند، تارهای ظریف یا ضخامت زیاد داشته باشید، می‌توانید این مدل را انتخاب کنید. می‌توانید از اتوی فر استفاده کنید یا گزینه‌ای را انتخاب کنید که حرارت کمتری داشته باشد مانند خوابیدن با بافتن یک شبه. هر دو همان امواج زیبا و درهم و برهم را ارائه می دهند که همه ما می شناسیم و دوست داریم.

مدل جدید مو برای موهای موجدار

مدل موی یک طرفه

قبل از اینکه اجازه دهید تارها در هوا خشک شوند، کمی موس مو، را روی آنها مرطوب کنید. پس از تکمیل، یک قسمت کناری عمیق ایجاد کنید و کمی ژل مو را به ریشه ها بمالید. برس بزنید تا ظاهری براق داشته باشید.

مدل جدید مو برای موهای موجدار

نکته سردبیر: اگر قصد دارید از اتو فر برای تعریف امواج استفاده کنید، مطمئن شوید که روی یک محافظ حرارتی بپاشید تا از هرگونه شکستگی یا آسیب جلوگیری شود.

موهایتان را از پشت با سنجاق ببندید

سعی کنید رشته های جلویی خود را با سنجاق ها، گیره ها و میله های زیبا به عقب بچسبانید. این یک ظاهر مینیمالیستی است که در سبک کوتاهی نمی کند. به علاوه، ایجاد این امواج چند ثانیه طول می کشد، که می تواند روند زیبایی شما را تسریع کند.

مدل جدید مو برای موهای موجدار

دم اسبی نیمه به بالا

یک دم اسبی نیمه بهم ریخته با چرخشی آرام و بی دغدغه نوستالژی دوران کودکی را ارائه می کند. این ظاهر همچنین به شما کمک می‌کند تا بافت طبیعی، طول واقعی و ظاهر خود را به یکباره نشان دهید.

مدل جدید مو برای موهای موجدار

برای اینکه ظاهری زیبا داشته باشید، مقدار زیادی از موس مو را روی تارهای مرطوب بمالید. خرد کنید و بگذارید در هوا خشک شود. هنگامی که موهایتان خشک شد، از انگشتان خود برای باز کردن موها به صورت افقی در بالای گوش خود استفاده کنید تا ظاهری نیمه بالا داشته باشید. تسویه حساب نیمه بالا خود را درست در قسمت تاج سر خود محکم کنید تا ظاهری پر و تندرست داشته باشید.

تاپ گره بافته نیمه بالا

مدل دیگری که با کش های مواج بی عیب به نظر می رسد، این گره بافته نیمه رو به بالا است. این مدل موی موج دار متوسط ​​برای روزهایی است که نمی توانید بین کوتاه کردن یا بلند کردن موهای خود تصمیم بگیرید. به علاوه، این یک راه عالی برای ارتقای ظاهر شما برای یک جلسه کاری یا یک شب در شهر است. 

مدل جدید مو برای موهای موجدار

بافت آبشاری

ما همچنین نمی توانیم از ظاهر یک بافت پیچیده و اینکه چقدر مدل مو می تواند بی سر و صدا باشد، سیر نمی شویم. یکی از مدل های بافته شده مورد علاقه ما قیطان آبشاری است. ظاهر یک الگوی بافته شده را با امواج آبشاری ترکیب می کند تا حال و هوای رمانتیکی داشته باشد.

مدل جدید مو برای موهای موجدار

بافت دم ماهی

وقتی صحبت از مدل موی موج دار به میان می آید، هیچ چیز کلاسیک تر از قیطان نیست – به طور خاص، این نسخه با ارزش پینترست که ما پیش بینی می کنیم هرگز از مد نمی افتد. بی انتها و شیک، این استایل پیچیده به راحتی سرها را برمی گرداند و ترکیبی عالی برای موهای بلند و موج دار ایجاد می کند. و از پیچیدگی های دقیق دلهره ندهید: ممکن است اجرای آن دشوار به نظر برسد، اما در واقع انجام آن توسط خودتان واقعاً آسان است. 

مدل جدید مو برای موهای موجدار

پیگتیل هلندی دوبل

پیگتیل ها در صدر بزرگترین ترندهای مو در لیست سال 2022 هستند. مطمئناً، این ظاهری است که ممکن است از زمان کودکی نپوشیده باشید، اما سبک‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید در بزرگسالی آن را تکان دهید. به‌عنوان مثال، موخوره‌های دوتایی هلندی را در نظر بگیرید: این مدل به یال شما حالتی بازیگوش با ظاهری پف‌آلود می‌دهد که چیزی جز کودکانه است. به‌علاوه، برای استایل کردن به زمان زیادی برای بافتن جلوی آینه نیازی ندارد، و آن را به یکی از بهترین انتخاب‌های ما تبدیل می‌کند.

مدل جدید مو برای موهای موجدار

بافت آزاد

اگر به دنبال مدل مویی هستید که واقعاً به موج‌های ژولیده شما اجازه نشان دادن می‌دهد، به دنبال مدل‌های بافتنی برای قاب کردن صورت نباشید. همانطور که از نامش پیداست، مدل موی مد روز شامل بافتن آزادانه دو رشته کوچک در دو طرف صورت است. اگر نیاز به رفع موخوره های جلویی دارید و برای دور نگه داشتن موها از صورت خود می توانید از آن استفاده کنید. آنها را با یک کش کوچک و یک اسپری مه بافت محکم کنید تا بافت بافته شده ظاهری بافت بیشتری پیدا کند.

بیشتر بخوانید: بافت موی حبابی در 5 گام

مدل جدید مو برای موهای موجدار

دم اسبی متقاطع

مدل موی چندمنظوره تر از دم اسبی را نام ببرید – ما صبر می کنیم. فرقی نمی‌کند چه ظاهری داشته باشید – چه برای انجام کارهای مختلف بیرون بروید یا یک شب بزرگ داشته باشید – یک دم اسبی همیشه یک چرخش شیک و آرام به کل آرایش شما اضافه می‌کند. اما اگر چیزی کمی بلندتر می خواهید، یک مدل دم اسبی متقاطع را امتحان کنید. این یک پیچ و تاب بسیار شیک و شیک به یک دم اسبی قدیمی می بخشد، و یک نسیم برای استایل است. 

بیشتر بخوانید: آیا مدل موی دم اسبی برای سلامت موهای شما مضر است؟

مدل جدید مو برای موهای موجدار

کلام آخر:

امیدواریم از این مدل های مو لذت برده باشید و بتوانید با امتحان کردن آن ها ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.