آرایش چشم, آرایش و زیبایی

دو مدل آرایش چشم جذاب و ساده برای شب قرار!

دو مدل آرایش چشم جذاب و ساده برای شب قرار!

دو مدل آرایش چشم جذاب و ساده برای شب قرار! » آرایش شب قرار می تواند و باید هر چیزی باشد که به شما احساس خوبی بدهد. من فکر می‌کنم یک ظاهر پر زرق و برق با چشم دودی یک انتخاب عالی برای قرار ملاقات است، اما این همه ماجرا نیست. من می‌خواستم وقتی صحبت از ظاهر معمولی‌ام به میان می‌آید کمی خودم را به چالش بکشم، بنابراین دو مدل آرایش چشم به شما یاد خواهم داد که برای یک قرار ملاقات فوق العاده خواهد بود.

نکته: وقتی می‌خواهید رنگ‌ها واقعاً به شما بیاید ، بسته به ته رنگ خود، رنگ‌های گرم یا سرد را انتخاب کنید. رنگ های سرد برای ته رنگ های سرد و تن های گرم تر برای ته رنگ های گرم.

آموزش آرایش چشم ساده

دو مدل آرایش چشم جذاب و ساده برای شب قرار!

همچنین می توانید رنگ های سرد و گرم را با هم ترکیب کنید تا کمی ظاهر را متعادل کنید. به عنوان مثال من تمایل دارم در رنگ های گرم بهتر به نظر برسم بنابراین سعی کردم به همه ظاهرها گرما اضافه کنم.

با این حال برخی از رنگ های سرد هنوز هم کمی با موهای گرم و پوست من تداخل دارند. اما من واقعاً می‌خواستم برای تغییر روی چند رنگ سرد تمرکز کنم، زیرا آنها می‌توانند عالی به نظر برسند، به خصوص اگر موهای بلوند یا رنگ پوست خنثی‌تری داشته باشید. و به نوعی این یک ترجیح شخصی است. 

دو مدل آرایش چشم جذاب و ساده برای شب قرار!

رژلب آلبالویی با آرایش چشم براق صورتی

 جایی که من رژ لب را با ظاهر چشمی فوق العاده گرم و یک تاپ سفید استفاده کردم. من فکر می کنم اینجا حتی بهتر به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم

دو مدل آرایش چشم جذاب و ساده برای شب قرار!

آموزش آرایش چشم ساده

این نگاه چشم به همان اندازه ساده است. من فقط از رنگ های براق برای تمام چشم استفاده کردم. تیره ترین رنگ در گوشه بیرونی و روشن ترین رنگ در گوشه داخلی قرار می گیرد. ریمل ضد آب را نگه می دارد و ظاهر را کامل می کند.

آرایش ملایم برای قرار ملاقات

خوب حالا ما واقعا در نقطه راحتی من هستیم. من واقعاً ظاهر ساده و طبیعی را دوست دارم. به علاوه من عاشق لب های براق هستم! نکته مهم دیگر در مورد این ظاهر، درخشش است. من از هایلایت مایع مورد علاقه‌ام روی استخوان‌های گونه استفاده کردم تا واقعاً از درون آنها را برجسته و درخشان کنم.

مدل آرایش چشم ساده

مدل آرایش چشم ساده

مدل آرایش چشم ساده

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم می توانید رنگ های سرد و گرم را با هم ترکیب کنید تا کمی ظاهر را متعادل کنید. به عنوان مثال من تمایل دارم در رنگ های گرم بهتر به نظر برسم بنابراین سعی کردم به همه ظاهرها گرما اضافه کنم. شما همچنین میتوانید با کلیک برروی 8 مدل آرایش چشم ساده و شیک روزمره این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.