آرایش صورت, آرایش لب, آرایش و زیبایی

ترفندهایی جذاب برای آرایش لب + ویدیو

ترفندهایی جذاب برای آرایش لب + ویدیو

ترفندهایی جذاب برای آرایش لب + ویدیو : آرایش لب یکی از مهم ترین و حیاتی ترین قسمت های آرایش است! آرایش لب تکمیل کننده  آرایش صورت است و به صورت فرم می دهد. آرایش لب یا آرایش لب برای همه مدل های لب یکسان نیست و هر نوع و شکل لبی می تواند مدل آرایش لب متفاوتی داشته باشد.

ممکن است لب های پر یا لب های نازکی داشته باشید. یا برخی لب بالایی قوس دارند و برخی صاف. با 2 رخ همراه باشید تا ترفندهای آرایش رژ لب را به شما بگویم.
آرایش این قدرت را دارد که به هر مدل لب چه نازک و چه برجسته زیبایی ببخشد و آن را به بهترین و جذاب ترین حالت تبدیل کند.

1. آبرسانی به لب بسیار مهم است هنگام مرطوب کردن لب ها به عبارت «هرچه بیشتر بهتر» توجه کنید. زمانی که می خواهید از مرطوب کننده لب یا بالم لب استفاده کنید، آن را روی تمام لب ها از جمله خط لب بمالید و تا جایی که می توانید صبر کنید تا کاملا جذب شود و سپس آرایش کنید.همچنین میتوانید با کلیک برروی استفاده از رژلب برای پرتر نشان دادن لب های باریک این مقاله را هم بخوانید.

ترفندهایی جذاب برای آرایش لب + ویدیو

بیشتر بخوانید: 5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش

2. اگر می خواهید لب های خود را بزرگتر از آنچه هستند نشان دهید، هنگام خرید رژ لب، خط لب دقیقاً به همان رنگ بخرید. با کمی بیرون کشیدن خط لب از مرز لب های واقعی می توانید به راحتی لب های خود را بزرگتر نشان دهید.

اما توجه داشته باشید که با توجه به مدل و فرم لب های خود، بزرگ کردن لب بالا یا لب پایین را انتخاب کنید نه هر دو با هم. این کار نتیجه نهایی را بسیار طبیعی تر می کند و در نهایت لب های زیباتری خواهید داشت.

3. این نکته هم در مورد خرید رژ لب و هم برای رژگونه صدق می کند. اگر از رژ لب روشن استفاده می کنید، هنگام خرید لوازم آرایشی توجه کنید رنگ هایی که برای رژ لب و رژگونه انتخاب می کنید از یک خانواده باشد.

یکی از کارهای جالبی که می توان انجام داد ترکیب یک لایه رژ لب مایع مات در لایه اول و یک رژ لب معمولی (غیر مات) روی آن است. به این ترتیب بافت و رنگ خاصی را که دوست دارید ایجاد کنید و رژ لبی با قدرت رنگ بسیار بالا خواهید داشت.

5. برای داشتن آرایش لب مرتب و تمیزتر، هنگام زدن رژ لب روی خط لب خود از یک اسفنج آرایشی زاویه دار یا کارت استفاده کنید. به این ترتیب می توانید از بیرون آمدن رژ لب از خط لب یا مرز بین لب ها و پوست صورت جلوگیری کنید.

6. آیا دوست دارید لب های برجسته داشته باشید؟ هنگام خرید لوازم آرایش، همیشه یک رژ لب روشن به سبد خرید خود اضافه کنید. از رژ لب روشن در وسط لب بالا و پایین برای ایجاد هایلایت استفاده کنید. این باعث می شود لب های شما برجسته تر به نظر برسند. به این کار کانتور و هایلایت لب نیز می گویند.

بیشتر بخوانید: آموزش چند مرحله ساده زیرسازی آرایش صورت، چشم و لب

7. ممکن است تعجب کنید، اما خیلی ها نمی دانند لب پایینشان به کجا ختم می شود! یعنی خط لب پایین دقیقا کجاست. برای کشیدن خط لب پایین، سر خود را به سمت عقب متمایل کنید تا ببینید خط لب پایین دقیقا کجاست و دقیقاً روی بیرونی ترین نقطه لب خطی بکشید.

8. قبل از زدن رژ لب پاپیون بالای لب را با هایلایتر یا همان کانسیلری که استفاده می کنید هایلایت کنید و سپس رژ لب بزنید. به این ترتیب لب های شما طبیعی تر به نظر می رسند.

سخن پایانی :

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی انتخاب رژلب قرمز مناسب انواع رنگ پوست این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.