آرایش چشم

بهترین آرایش برای چشم های آبی

بهترین آرایش برای چشم های آبی

بهترین آرایش برای چشم های آبی : با آرایش فراوان در بازار، یافتن محصولاتی که به بهترین وجه مطابق با ترجیحات شما هستند و ویژگی های منحصر به فرد شما را تکمیل می کنند، می تواند بسیار دشوار باشد. درک اینکه کدام رنگ‌ها و تن‌ها برای چشم‌های شما جذاب‌تر هستند، می‌تواند یکی از سخت‌ترین قسمت‌ها باشد، اما وقتی سایه‌های مناسب را پیدا کنید، واقعا می‌تواند به ارتقای آرایش شما کمک کند. برای دیدن راهنمای ما در مورد بهترین سایه چشم برای چشم های آبی به خواندن ادامه دهید.

آشنایی با بهترین آرایش چشم برای چشم های آبی

در مورد سایه چشم برای چشم‌های آبی، گزینه‌های بسیار خوبی وجود دارد، اما باریک کردن جذاب‌ترین رنگ‌ها واقعاً به این بستگی دارد که چشمان شما چه سایه‌ای از آبی داشته باشد. چشم‌های آبی معمولاً به سه دسته تقسیم می‌شوند: آبی روشن، آبی خاکستری و آبی تیره.

آبی روشن معمولاً دارای رگه هایی از آبی آسمانی و نقره ای است، آبی خاکستری بیشتر به سمت خاکستری با نکات سبز روشن و آبی تیره معمولاً کاملاً تیره با کم رنگ ترین لکه های رنگ روشن تر الهام گرفته از اقیانوس است. برای یافتن بهترین رنگ سایه چشم برای چشمان آبی شما، چرخه رنگ را تجزیه می کنیم و توصیه های خود را به اشتراک می گذاریم.

بهترین رنگ های سایه چشم که باعث می شود چشمان آبی شما جذاب شود

چرخ رنگ بزرگترین منبع شما در هنگام تعیین بهترین سایه چشم برای رنگ چشم شما خواهد بود. در ادامه بخوانید تا ببینید چه سایه‌هایی با توجه به چرخه رنگ، چشم‌های آبی شما را بهتر می‌سازد.

برای چشمان آبی روشن

چشم های آبی روشن خود را تقویت کنید و رنگ های نارنجی را امتحان کنید. هنگامی که به چرخه رنگ نگاه می کنید، متوجه خواهید شد که درست در مقابل سایه های آبی روشن، رنگ های نارنجی وجود دارد. این بدان معنا نیست که باید از سایه چشم نارنجی روشن استفاده کنید، در عوض از رنگ‌های خنثی مبتنی بر نارنجی و رنگ‌های مسی گرم استفاده کنید، 

بهترین آرایش برای چشم های آبی

برای چشمان خاکستری-آبی

اگر چشمان آبی خاکستری دارید، سایه های هلویی به شدت برای شما جذاب خواهد بود. رنگ چشم شما بر روی رنگ زرد و نارنجی در چرخه رنگ قرار می گیرد و هلویی یک سایه عالی بین رنگ است که برای بسیاری از رنگ های پوست جذاب است. 

بهترین آرایش برای چشم های آبی

برای دوستداران آرایش خنثی، ظاهر هلویی ملایم تری را انتخاب کنید. اگر از درخشش نمی ترسید، یک سایه چشم رزگلد مانند رنگ هلویی با کمی درخشش بیشتر را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

برای چشمان آبی تیره

رنگ های زرد یک راه عالی برای تقویت این سایه نادر از چشم های آبی است. از آنجایی که چشم‌های آبی تیره گاهی اوقات تقریباً سیاه به نظر می‌رسند، یک راه عالی برای روشن‌تر کردن آن‌ها استفاده از سایه چشم زرد رنگ است. رنگ‌های طلایی به تقویت چشم‌های آبی تیره کمک می‌کند تا کمی روشن‌تر به نظر برسند و در عین حال توجه را به لکه‌های آبی کودک در عنبیه شما جلب می‌کنند. اگر رنگ زرد خارج از منطقه راحتی شما است، طلایی کم رنگ نیز می توانند این کار را انجام دهند. 

بهترین آرایش برای چشم های آبی

کلام آخر:

همانطور که خواندید رنگ شما به رنگ انتخابی بستگی دارد. بنابراین سعید کنید از رنگ های پیشنهادی استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: انتخاب سایه چشم مناسب مکمل با رنگ چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.