آرایش صورت, آرایش لب, آرایش و زیبایی

انتخاب رژلب قرمز مناسب انواع رنگ پوست

انتخاب رژلب قرمز مناسب انواع رنگ پوست

انتخاب رژلب قرمز مناسب انواع رنگ پوست : تمام سایه های رژ لب قرمز به یک اندازه روی تمام افراد تاثیر نخواهد داشت. به عنوان مثال، آن رژ لب قرمز تیره ای که از یک دوست دریافت کرده اید ممکن است واقعاً برای شما مناسب نباشد – حتی اگر برای او شگفت انگیز به نظر برسد. مانند هر رنگ رژ لب، شما باید رنگ پوست، ته رنگ و رنگ های موجود در محصول را در نظر بگیرید. بنابراین قابل درک است که چرا یافتن بهترین مورد برای خود می تواند مشکل باشد.

اما نکته کلیدی برای انتخاب رنگ قرمز مشخص این است که اجازه دهید رنگ پوست شما راهنما باشد و با رنگ‌ها و رنگ‌های مختلف بازی کنید تا زمانی که مطابقت کامل خود را پیدا کنید. در زیر نحوه انتخاب بهترین رژ لب قرمز برای رنگ پوست خود را شرح می دهیم.

چگونه رژ لب قرمز کامل را پیدا کنیم؟

اگر برای پیدا کردن رژ لب قرمز مناسب برای خود تلاش کرده‌اید، دیگر شما را معطل نمی‌کنیم. در حالی که پیدا کردن رنگ مناسب به رنگ پوست شما بستگی دارد، ابتدا تعیین ته رنگ شما بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: رنگ پوست برای انتخاب رژ لب در آرایش

ته رنگ شما یک سایه ثانویه است که در زیر پوست شما ظاهر می شود و هرگز تغییر نمی کند. سه نوع ته رنگ وجود دارد که می توانید داشته باشید: گرم، سرد و خنثی. یک راه سریع و آسان برای تعیین ته رنگ، نگاه کردن به مچ دست است. اگر رگ های شما در سمت مایل به آبی قرار دارند، ته رنگ های سرد (صورتی یا قرمز) دارید. اگر رگ های شما بیشتر رنگ سبز دارند، ته رنگ گرم (زرد یا طلایی) دارید. اگر نمی توانید تشخیص دهید یا جایی در وسط هستید، ممکن است ته رنگ های خنثی (ترکیبی از گرم و سرد) داشته باشید.

آنهایی که ته رنگ سرد دارند معمولا به رژ لب آبی-قرمز میل می کنند، در حالی که افرادی که ته رنگ گرم تری دارند در انتخاب های نارنجی-قرمز جذاب تر به نظر می رسند. اما هرکسی که ته رنگ خنثی داشته باشد بهترین های هر دو دنیا را دریافت می کند، به این معنی که قرمزهای نارنجی و آبی هر دو زیبا به نظر می رسند.

بیشتر بخوانید: با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

وقتی نوبت به انتخاب رنگ رژ لب قرمز می رسد، ترجیحات شخصی خود را در نظر بگیرید – اینکه فرمول مات را انتخاب کنید یا براق یا براق، کاملا به شما بستگی دارد.

کلام آخر:

همانطور که مشاهده کردید انتخاب رنگ قرمز فقط به رنگ پوست شما بستگی دارد و مهم است که قبل از خرید به این نکته توجه داشته باشید. اگر از این مطلب لذت برده اید پیشنهاد می کنیم بخوانید: 5 رژ لب تابستانی جذاب و منحصر به فرد برای شما

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.