آرایش و زیبایی, سلامت پوست

انتخاب رنگ برنزه پوست برای روز عروسی

انتخاب رنگ برنزه پوست برای روز عروسی

انتخاب رنگ برنزه پوست برای روز عروسی : داشتن یک آرایش زیبا و پوستی جذاب برای روز عروسی رویای هر دختری است که می تواند باعث درخشش دوچندان اون شود. اگر به پوست برنزه برای عروسی تان علاقمندید و دوست دارید آن را امتحان کنید در این مقاله از 2 رخ با ما باشید تا نحوه ی انتخاب رنگ برنزه درست را بخوانید.

بیشتر بخوانید: روش های ماندگار کردن برنزه پوست

آیا اسپری برنزه برای عروسی خوب است؟

اگر قبلا هرگز اسپری برنزه نکرده اید، گرفتن آن برای روز بزرگ خود ممکن است خارج از حد معمول یا حتی کمی خطرناک به نظر برسد. برنزه شدن طبیعی وسوسه انگیز است، اما آخرین چیزی که در روز عروسی خود می خواهید نگران آن باشید آفتاب سوختگی است، به علاوه هر بار که برنزه می کنید، خود را در معرض آسیب نور خورشید قرار می دهید.

همه در مورد فاجعه‌های اسپری برنزه می‌شنوند، اما مواقع زیادی وجود دارد که آن‌قدر به نظر می‌رسند که مردم طبیعی حتی نمی‌توانند به شما بگویند که یک مورد دارید. برنزه کردن با اسپری زمان مطمئنی را برای روز بزرگ شما ارائه می دهد و با آماده سازی مناسب می توانید نتیجه خوشایندی داشته باشید.

چه مدت باید قبل از عروسی ام اسپری برنزه کنم؟

نقطه شیرین برای برنزه شدن اسپری دو روز قبل از عروسی شماست. به این ترتیب، اسپری برنزه شما هنوز تازه است بدون اینکه بویی شبیه برنزه اسپری تازه داشته باشد و زمان ته نشین شدن و خشک شدن دارد که برای جلوگیری از انتقال و هرگونه محو شدن ایده آل است.

چگونه باید برای استفاده از اسپری برنزه عروسی خود برنامه ریزی کنم؟

تحقیق خود را انجام دهید

بسیاری از عروس‌ها قبل از روز بزرگشان آرایشگران و آرایشگران مختلف را آزمایش می‌کنند و انرژی یکسانی باید به اسپری برنزه شما اعمال شود. برای عروسی خود – آیا می خواهید در غرفه یک برنزه اسپری برنزه کنید یا از یک هنرمند؟ انتخاب هنرمند به جای دستگاه ، گزینه بهتری برای برنزه کردن دقیق تر و سفارشی تر است که مطابق میل شماست.

اجرای آزمایشی داشته باشید

در سه ماه منتهی به عروسی خود، از این زمان برای آزمایش برنزه های مختلف اسپری استفاده کنید و هرگونه اسپری برنزه قبل از عروسی را از بین ببرید. ممکن است در اولین تلاش اسپری برنزه کننده ایده آل خود را پیدا نکنید و این کاملاً اشکالی ندارد. سایه ها و فرمول های مختلف را امتحان کنید، آزمایش کنید، سوال بپرسید و تنظیم کنید – این مدت زمان قبل از عروسی شما دقیقاً برای همین منظور است. قرار است برنزه کردن مناسب اسپری باعث شود شما فوراً نسبت به پوست خود احساس اطمینان کنید، بنابراین از آن به عنوان یک راهنما در حین اجرای آزمایشی خود استفاده کنید.

انتخاب رنگ برنزه پوست برای روز عروسی

گفتیم که بهترین زمان برای برنزه کردن اسپری دو روز قبل از عروسی است. هنگامی که در حال آزمایش برنزه کردن اسپری هستید، در نظر بگیرید که در روز دوم چگونه به نظر می رسد زیرا در عروسی شما اینگونه خواهد بود.

سایه مناسب را انتخاب کنید

برنزه شدن با اسپری نارنجی بدترین کابوس عروس است و آزمایش برنزه کردن اسپری قبل از روز عروسی بهترین راه برای جلوگیری از آن است. در حالی که ظاهر نارنجی مطلقا هدف نیست، شما همچنین نمی خواهید سایه ای را انتخاب کنید که خیلی تیره باشد و نمی خواهید به نظر برسید که اصلاً برنزه نشده اید.

از دور تست خود استفاده کنید تا سایه مناسب با رنگ پوست و میل خود را پیدا کنید. شاید بخواهید یک محلول اسپری برنزه با ته رنگ سبز برای تصحیح رنگ قرمزی یا سایه تیره‌تر برای تقلید از پوست طبیعی شما پس از برنزه کردن آفتاب – تنها راهی که می‌توانید این موارد را کشف کنید، آزمون و خطا است.

انتخاب رنگ برنزه پوست برای روز عروسی

در نهایت، سایه مناسب همان رنگی است که با خودتان صادق است و در عین حال لباس شما را برجسته می کند – به خاطر داشته باشید که رنگ برنزه اسپری زمانی که با لباس سفید ست می شود تیره تر به نظر می رسد بنابراین بهتر است روشن تر از تیره تر شوید.

بر این اساس برنامه ریزی کنید

همانطور که به روز بزرگ خود نزدیک می شوید، به یاد داشته باشید که مانیکور عروسی خود را قبل از اسپری برنزه کردن برنامه ریزی کنید و موها و آرایش خود را برای بعد از آن برنامه ریزی کنید. خیساندن دست ها در آب و صابون همراه با استفاده از استون می تواند باعث از بین رفتن و محو شدن اسپری برنزه شود. آخرین چیزی که می خواهید این است که دست ها و انگشتان رنگ پریده در تضاد با بازوهای برنزی و برنزه در روز عروسی شما باشد.

بیشتر بخوانید: تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

چگونه برای استفاده از اسپری برنزه برای عروسی خود آماده شوم؟

هنگامی که سایه مناسب را پیدا کردید، کلید یک برنزه خوب اسپری در آماده سازی قبل است. به خواندن ادامه دهید تا تمام مراحلی را که باید برای آماده شدن برای برنزه کردن اسپری عروسی خود انجام دهید را مشاهده کنید.

1. در مورد حذف مو تصمیم بگیرید

آیا می خواهید قبل از عروسی خود اصلاح کنید یا اپیلاسیون کنید؟ هر دو مزایا و معایب خاص خود را دارند، اما تصمیم گیری بسیار مهم است زیرا می خواهید تمام موهای زائد را قبل از برنزه کردن اسپری به پایان برسانید. از بین بردن تمام موها به بدن شما یک بوم بدون درز و لایه برداری می دهد که به برنزه شدن شما اجازه می دهد تا بهترین ظاهر را داشته باشد و در عین حال ماندگاری آن را تضمین می کند.

انتخاب رنگ برنزه پوست برای روز عروسی

بیشتر بخوانید: آیا از اشتباهات رایج اپیلاسیون در خانه چیزی میدانید

2. لایه برداری کنید

لایه برداری، مانند حذف موهای زائد، یک مرحله ضروری برای برنزه کردن با اسپری است. بدن خود را از سر تا پا لایه برداری کنید و به نواحی خشک مانند آرنج، زانو یا پا توجه زیادی داشته باشید. اگر سلف برنزه یا اسپری برنزه قدیمی دارید، مطمئن شوید که همه آنها را بردارید زیرا نمی خواهید رنگ جدید را بر روی قبلی اعمال کنید.

3. قبل از برنزه شدن مرطوب کنید

مرطوب کردن قبل از اسپری برنزه شدن شما به زمان بستگی دارد. اسپری برنزه روی پوست هیدراته اعمال می شود و بهتر می پوشد، اما این بدان معنا نیست که درست قبل از قرار ملاقاتتان از مرطوب کننده استفاده کنید. هر گونه مرطوب کننده، دئودورانت یا محصولی بر روی پوست بر نحوه چسبیدن اسپری برنزه شما تأثیر می گذارد. روزهای منتهی به برنزه شدن اسپری خود را مرطوب کنید اما نه در روز.

چگونه از اسپری برنزه عروسی خود مراقبت کنم؟

پس از برنزه کردن اسپری، هنرمند شما به شما می گوید که چه زمانی می توانید برنزه خود را بشویید و این معمولا بین چهار تا هشت ساعت است. این مدت زمان قبل از شستشوی برنزه برای ایجاد رنگ روی پوست ضروری است.

هنگامی که اسپری برنزه خود را شستید، با یک لوسیون بدن بدون روغن مرطوب کنید و این کار را هر روز قبل از عروسی و بعد از آن انجام دهید تا به ماندگاری برنزه خود کمک کنید. از دوش آب گرم اضافی، لایه برداری و تمرینات عرق آور قبل از عروسی خودداری کنید تا اسپری برنزه عالی خود را که برای آن زحمت کشیده اید حفظ کنید.

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید. ممکن است برنزه کردن پوست برای روز عروسی کمی ریسکی به نظر برسد اما اگر همه جوانب آن را بسنجید می توانید زیبایی خود را دوچندان کنید. همچنین بخوانید:15 رنگ مو برای پوست برنزه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.