زیبایی

استرچ مارک ها را با میکاپ پوشانید

استرچ مارک ها را با میکاپ پوشانید

استرچ مارک ها را با میکاپ پوشانید : ترک‌های پوستی طبیعی و بسیار رایج هستند، اما این بدان معنا نیست که مقابله با آن‌ها آزاردهنده نیست. در حالی که آنها مطمئناً چیزی برای شرمساری نیستند، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که بخواهید علائم کشیدگی شما از دید شما خارج شود.

چه موقعیت خاصی وجود داشته باشد که برای آن همه چیز را دوست داشته باشید و چه بخواهید به سادگی در ساحل احساس اعتماد به نفس داشته باشید، می توان از محصولات آرایشی مناسب برای پوشاندن ترک‌های پوستی به طور موقت استفاده کرد. در زیر، ما بهترین آرایش برای پوشاندن ترک‌های پوستی را به همراه چند نکته زیبایی برای استفاده از آنها به اشتراک می گذاریم.

نحوه پوشاندن استرچ مارک ها

همانطور که اشاره کردیم، اگر به دنبال بهترین راه‌ها برای پوشاندن ترک‌های پوستی هستید، به جای درستی آمده‌اید. بیایید در مورد چگونگی استفاده از آرایش و برنزه کننده برای پنهان کردن علائم کشش هر زمان که بخواهید صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید: درمان آکنه بازو با روشی آسان | چرا جوش روی بازو ظاهر می شود؟

1. تصحیح رنگ

تا به حال احتمالاً از شگفتی های اصلاح رنگ مطلع شده اید. با استفاده از چرخه رنگی که در دوران دبستان در مورد آن یاد گرفتید، می توانید به راحتی هر رنگ ناخواسته روی مو یا پوست خود را خنثی کنید. وقتی صحبت از پوشاندن علائم کشش می شود، مهم است که رنگ آنها را در نظر بگیرید. اگر رنگ آنها جدید و بنفش است، باید از یک اصلاح کننده رنگ زرد برای از بین بردن رنگ ترک ها استفاده کنید. اگر ترک‌های پوستی شما مسن‌تر هستند، ممکن است نیازی به اصلاح رنگ آن‌ها نداشته باشید، زیرا احتمالاً از قبل گوشتی هستند، البته روشن‌تر از بقیه پوست‌تان.

2. از فونداسیون استفاده کنید

البته یک فونداسیون با پوشش کامل برای پوشاندن علائم کشش ضروری است. اینجاست که بنیاد پوشش کامل لورآل پاریس وارد عمل می شود. این فرمول پوشش دهی کامل حاوی رنگدانه های پر بار است و می تواند همه چیز را از اسکار آکنه گرفته تا هایپرپیگمانتاسیون را پوشش دهد. فرمول سبک وزن دارای روکش طبیعی است، بنابراین در طول روز احساس ناراحتی یا غیر طبیعی به نظر نمی رسد. 

استرچ مارک ها را با میکاپ پوشانید

3. آرایش خود را تنظیم کنید

پس از پوشاندن ماهرانه علائم کشش خود، حدس می زنیم که نمی خواهید آرایشتان در طول روز (یا شب) تکان بخورد. برای اینکه همه چیز را سر جای خود نگه دارید و پوشش بیشتری داشته باشید، از یک برس پودر کرکی استفاده کنید تا روی یک پودر سفت کننده صاف کنید.

4. برنزه کننده را اعمال کنید

در حالی که خود برنزه کننده آرایش نیست، یک محصول زیبایی جام مقدس است که می تواند به پنهان کردن ظاهر ترک ها کمک کند. ناگفته نماند که در این فرآیند ظاهری پوست برنزی زیبایی خواهید داشت. سعی کنید از یکی از موارد زیر استفاده کنید تا برنزه شدن مصنوعی خود را عملی کنید و ظاهر ترک های خود را به حداقل برسانید.

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید استرچ مارک های خود را به درستی بپوشانید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: روش‌هایی موثر برای برطرف کردن جای جوش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.