آرایش صورت

آموزش کانتور بینی به روش حرفه ای

آموزش کانتور بینی به روش حرفه ای

آموزش کانتور بینی به روش حرفه ای : می‌توانید به شکلی جادویی ظاهر ساختار طبیعی صورت خود را با مشخص کردن استخوان گونه‌ها، برجسته کردن چشم‌ها یا مجسمه‌سازی خط فک خود زیباتر کنید. اما یکی از پیچیده ترین ویژگی ها برای کانتورینگ بینی است. اگر به درستی انجام شود، می تواند معجزه ای برای چهره شما ایجاد کند. اما اگر اشتباه انجام شود، می‌توانید با یک آشفتگی بیش از حد تاریک و کم‌ترکیب مواجه شوید – به عبارت دیگر، دقیقاً برعکس چیزی که دنبال آن بودید. در این مطلب کانتور بینی را مشاهده خواهید کرد. همراه ما باشید.

1. صورت خود را آماده کنید

قانون اصلی استفاده از آرایش همیشه با پایه شروع می شود. صورت خود را به عنوان یک بوم نقاشی تازه در نظر بگیرید. برای ادامه روتین آرایش خود باید آماده و آماده شود. استفاده از یک مرطوب کننده خوب روی پوست تمیز و به دنبال آن پرایمر تضمین می کند که هر محصولی که بعد از آن استفاده می کنید به نرمی اجرا می شود و در تمام طول روز باقی می ماند، بنابراین در نهایت تمام آن زمان را برای زیبایی ظاهر خود تلف نمی کنید. هنگامی که پرایمر خود را زدید، می توانید شروع به ترکیب کردن کرم پودر و کانسیلر مورد علاقه خود کنید.

2. کانتور خود را انتخاب کنید

حالا برای قسمت سرگرم کننده: با کانتور کرم شروع کنید که یک تا دو درجه تیره تر از رنگ پوست شما است. اگر کیت کانتور ندارید، می‌توانید از کانسیلر نیز استفاده کنید .

آموزش کانتور بینی به روش حرفه ای

با استفاده از یک براش نازک، یک خط در دو طرف بینی خود بکشید. هرچه خطوط را به هم نزدیکتر کنید، بینی شما مشخص تر به نظر می رسد. هنگامی که از کار خود راضی هستید، از ابزار آرایشی انتخابی خود برای ترکیب کردن خطوط خشن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه سایه کانتور خود را انتخاب کنیم؟

3. کارها را با هایلایتر به پایان برسانید

هنگامی که ترکیب را به پایان رساندید، به یک هایلایت درخشان برسید تا به صورت خود بعد ببخشید. با استفاده از هایلایتر مورد علاقه خود، یک خط را مستقیماً در مرکز بینی خود بکشید و کمی روی نوک بینی خود بکشید، سپس با نوک انگشت خود مخلوط کنید.

آموزش کانتور بینی به روش حرفه ای

بیشتر بخوانید: 4 اشتباهی که نباید در هنگام هایلایتر زدن انجامش دهید

4. آرایش خود را تنظیم کنید

برای اینکه کانتور و هایلایت خود را در جای خود نگه دارید، پودر صورت را روی بینی و بقیه لوازم آرایش خود بکشید. یک ضربه تند وشدید زدن فوکوس ملایم و جلوه ای مات را در هنگام تنظیم آرایش اضافه می کند.

گزینه دیگری که می توانید امتحان کنید، اسپری ضد روغن است. این یک تقویت کننده آرایش با ماندگاری طولانی است که آرایش را ثابت نگه می دارد و از ایجاد خطوط ریز جلوگیری می کند.

سخن اخر: 

کانتور بینی بسیار ساده است اما نیازمند نکاتی است که باید به آنها توجه کنید. همچنین اگر در پی آموزش های دیگری در مورد کانتورینگ هستید همراه ما باشید : نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.