آرایش چشم

آموزش سایه چشم گربه ای معکوس

آموزش سایه چشم گربه ای معکوس

آموزش سایه چشم گربه ای معکوس: اگر با روندهای زیبایی در رسانه های اجتماعی همراه هستید، پس با ظاهر معکوس چشم گربه ای که اخیرا فیدهای TikTok و Instagram ما را اشغال کرده است، غریبه نیستید. با تمرکز خط چشم بر روی خط مژه پایین بر خلاف خط مژه بالایی مانند خط چشم بالدار سنتی، ظاهری عمیق تر و دودتر ایجاد می کند. در اینجا، ما با به اشتراک گذاشتن نحوه ایجاد یک چشم گربه ای معکوس تنها در شش مرحله ساده، به شما کمک می کنیم تا در این روند قرار بگیرید.

مرحله 1. چشمان خود را آماده کنید

برای اطمینان از رنگدانه و ماندگاری سایه چشم و خط چشم خود، با پرایمر شروع کنید. کمی پرایمر یا کانسیلر سایه چشم را روی پلک های بالایی خود و همچنین روی پلک های پایینی مخلوط کنید تا به عنوان پایه عمل کند. در حالی که ممکن است به طور معمول فکر نکنید که زیر چشم خود را پر کنید، اما تمرکز این ظاهر روی خط مژه پایینی است، بنابراین پر کردن آن ناحیه ضروری است.

مرحله 2. چین خود را تعریف کنید

برای اینکه پلک بالایی مشخص به نظر برسد و تحت تأثیر خط مژه پایین قرار نگیرد، با یک برس سایه چشم کرکی، یک سایه گذرا را در چین پلک بالایی خود اعمال کنید. سایه گذار رنگی است که دو تا سه درجه از رنگ پوست شما عمیق تر است.

مرحله 3. یک سایه چشم با رنگ متوسط ​​به خط مژه پایینی بزنید

برای شروع نقطه کانونی نگاه، با استفاده از یک سایه چشم با رنگ متوسط ​​روی خط مژه پایین با یک برس مداد شروع کنید. اگر به دنبال یک ظاهر مشکی کلاسیک هستید، قهوه ای متوسط ​​مانند سایه چشم خاکستری را انتخاب کنید. استفاده از یک سایه با رنگ متوسط ​​در زیر سایه عمیق تر، شیب و در نهایت ظاهری نرم تر و ترکیبی تر ایجاد می کند.

آموزش سایه چشم گربه ای معکوس

برای اینکه به سایه چشم ظاهری بالدار بدهید، برس را مانند خط چشم بالدار سنتی به سمت بالا بکشید. همچنین می توانید به گوشه بیرونی چشم خود چسب بزنید تا به عنوان راهنمای سایه چشم عمل کند و خطی تیز ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: مدل آرایش چشم گربه ای شیک دخترانه

مرحله 4. پررنگ ترین سایه چشم را به خط مژه پایینی بزنید

برای عمق بخشیدن به ظاهر و افزودن وضوح بیشتر، یک سایه چشم مشکی با یک برس مدادی یا برس خط چشم بالدار تا حد امکان به مژه های پایینی خود نزدیک کنید. شکل سایه متوسطی که ابتدا اعمال کردید را دنبال کنید. اگر می خواهید شکل گربه را فوق العاده دراماتیک کنید، سایه را به گوشه های داخلی خود بکشید و یک نقطه تیز ایجاد کنید.

آموزش سایه چشم گربه ای معکوس

می‌توانید خط مژه بالایی را خالی بگذارید تا واقعاً بر خط مژه‌های پایین تأکید شود، یا با استفاده از مقدار کمی از این سایه درست بالای مژه‌هایتان، کمی آن را مشخص کنید. مطمئن شوید که آن را تا زمانی که ظریف و پخش شود مخلوط کنید.

مرحله 5. خط آب پایین خود را خط بکشید

یکی از کلیدهای اصلی برای داشتن ظاهری دود، خط چشم زیرین خط چشم را با مداد خط چشم مشکیضد آب تا 24 ساعت به رنگ مشکی پوشانده است. دارای رنگدانه فراوان و ماندگاری طولانی است.

مرحله 6. کار را با ریمل حجم دهنده به پایان برسانید

آخرین مرحله در آرایش چشم چشمگیر، پر کردن آن با ریمل حجم دهنده است. 

بیشتر بخوانید: چند اشتباهی که هنگام ریمل زدن انجام میدهید!

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کنید و بتوانید سایه چشم معکوس گربه ای را به سادگی اجرا کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.