آرایش صورت

آموزش آمبره لب – رژ لب سایه روشن

آموزش آمبره لب – رژ لب سایه روشن

آموزش آمبره لب – رژ لب سایه روشن: اگر زندگی در دهه 90 را به یاد دارید (یا به این دهه علاقه دارید)، شرط می‌بندیم که با گرایش‌های آرایش دهه 90 آشنا هستید. از براق کننده لب های یخ زده و مژه های عنکبوتی گرفته تا رژ لب قهوه ای و خط چشم سنگین، ظاهر آرایش صورت در این دهه غالب بود.

یکی از موارد مورد علاقه ما و مسلماً یکی از نمادین ترین ظاهرهای آن زمان، لب های ombre است. سوپرمدل ها و افراد مشهور به طور مرتب بر روی فرش های قرمز با این روند عکس می گرفتند. و مانند بسیاری از ترندهای زیبایی، بازگشت بزرگی دارد. بنابراین ما یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه انجام لب های امبره را در زیر به اشتراک می گذاریم.

آموزش آمبره لب - رژ لب سایه روشن

لب های آمبره دهه 90 چیست؟

اگر با ظاهر آشنا نیستید، لب‌های امبره که در دهه 90 بسیار محبوب بودند دارای خط لب تیره و قابل مشاهده با سایه متضاد (اغلب شیری و رنگ برهنه) در مرکز لب‌ها بودند و سپس با براق شدن روی لب‌ها استفاده می‌کردند.

خط لب بسیار ظریف برای ایجاد افکت ombre ترکیب شده است، در حالی که این کنتراست را در مرکز لب حفظ می کند. این تکنیک آرایش را می توان با هر سایه ای انجام داد، اما در آن زمان معمولاً سایه های قهوه ای مورد استفاده قرار می گرفت.

آموزش آمبره لب - رژ لب سایه روشن

چگونه لب های امبره بسازیم؟

برای بازگرداندن تمام نوستالژی دهه 90 و بازآفرینی این روند، به خواندن ادامه دهید زیرا ما یک آموزش آسان در مورد چگونگی به دست آوردن ظاهر ارائه می دهیم.

1. لب های خود را لایه برداری کنید

شروع با لب های صاف برای اینکه محصولات لب شما به طور یکنواخت اعمال شوند، بسیار مهم است، به خصوص زمانی که آرایشی متمرکز روی لب ایجاد می کنید.

با یک اسکراب لب یا یک دستمال مرطوب، به آرامی لب های خود را لایه برداری کنید تا سلول های مرده پوست پاک شده و لب های صاف ظاهر شوند. اگر بعد از خشک شدن لب‌هایتان احساس خشکی می‌کنید، روی مقداری بالم لب بزنید، اما مطمئن شوید که زیاد آن را نکشید.

آموزش آمبره لب - رژ لب سایه روشن

2. خط لب بکشید.

در مرحله بعد، لب‌های خود را با خط لب قهوه‌ای خط لب بکشید. خطوط لب های خود را دنبال کنید، خط را در مرکز نسبتاً نازک نگه دارید و در لبه های بیرونی ضخیم تر شوید. این به ایجاد توهم لب های پرتر کمک می کند که بسته به شکل لب شما مهم است.

آموزش آمبره لب - رژ لب سایه روشن

بیشتر بخوانید: استفاده از رژلب برای پرتر نشان دادن لب های باریک

3. خط لب را محو کنید

برای شروع ایجاد افکت ombre، از یک برس کوچک لب برای پخش کردن خط لب به آرامی استفاده کنید. خیلی ظریف رنگ را به سمت مرکز لب خود ترکیب کنید تا در بیرونی ترین قسمت های لب ها عمیق تر باشد و به سمت مرکز محو شود.

4. سایه روشن رژ لب بزنید

یک سایه رژ لب نود انتخاب کنید که ته رنگی مشابه خط لبی که انتخاب کرده اید داشته باشد، اما حدودا سه تا چهار درجه روشن تر است. اگر ترجیح می‌دهید ظاهر آمبره ظریف‌تر باشد، رژ لبی را انتخاب کنید که فقط دو تا سه درجه روشن‌تر از آستر باشد.

سپس، سایه را مستقیماً از گلوله به مرکز لب ها بزنید و مطمئن شوید که از خط لب عبور نکنید. با انگشت یا برس لب، لبه های رژ لب را با هم مخلوط کنید تا در خط لب پخش شده باشد.

آموزش آمبره لب - رژ لب سایه روشن

5. برق لب بزنید

در حالی که مطمئناً می‌توانید ظاهر را همانطور که هست نگه دارید و همچنان لب‌های آمبره زیبایی خواهید داشت، اما اگر آن را با براق کننده لب تکمیل نمی‌کردید، تمجید واقعی از دهه 90 نخواهد بود. در آن زمان، همه چیز در مورد درخشش بود، بنابراین استفاده از یک براق کننده لب به آن پایانی کامل می دهد.

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید یک لب امبره بسیار زیبا داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: ترفندهایی جذاب برای آرایش لب + ویدیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.