آرایش چشم

آموزش آرایش یخی بسیار شیک

آموزش آرایش یخی بسیار شیک

آموزش آرایش یخی بسیار شیک : رنگ‌های پاستلی و سایه چشم‌های اثیری اغلب برای بهار و تابستان در نظر گرفته می‌شوند، اما هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید باید چنین باشد. اگر در زمستان امسال نیاز به آرایش ظاهری دارید، به جای درستی آمده اید. از آنجا که ما در حال به اشتراک گذاشتن چگونگی داشتن یک آرایش زیبا و یخی که برای هوای سرد عالی است، به اشتراک می گذاریم. سایه چشم یخ زده یادآور بارش برف فوق العاده است. به علاوه، ساده، قابل تنظیم و به راحتی قابل دستیابی است.

چگونه یک سایه چشم یخی ایجاد کنیم

در زیر، ما شش مرحله ساده برای ایجاد یک آرایش یخی زیبا را به اشتراک می گذاریم. به ما اعتماد کنید، ایجاد آن آسان است و تاثیر زیادی دارد.

مرحله 1. پرایمر بزنید

برای اطمینان از ماندگاری آرایش چشم‌تان، پرایم کردن چشم‌ها مهم است. یک لایه سبک از پرایمر یا کانسیلر سایه چشم را با انگشت یا یک برس متراکم سایه چشم روی پلک های خود مخلوط کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم

مرحله 2. رنگ پایه آبی خود را اعمال کنید

اگر می‌خواهید این ظاهر را تا حد امکان ساده کنید، می‌توانید سایه پایه آبی را کنار بگذارید و مستقیماً با یک سایه چشم یخ زده وارد آن شوید. اما برای اینکه به ظاهر کمی بعد و کمی جذاب تر ببخشید، با استفاده از یک سایه چشم آبی روشن شروع کنید. رنگ را با یک برس سایه چشم صاف به پلک های خود بزنید و آن را با یک برس سایه چشم کرکی در چین و کمی زیر استخوان ابروی خود مخلوط کنید.

مرحله 3. یک سایه چشم یخی را روی پلک های خود بزنید

ستاره واقعی این ظاهر، سایه سفید براق و یخی در مرکز پلک ها است. سایه چشم پودری را خیس کنید تا بیشترین رنگدانه را به دست آورید، یا یک گزینه مایع را انتخاب کنید. آن را با انگشت به مرکز پلک های خود بمالید و با یک برس کرکی آن را به آرامی پخش کنید.

مرحله 4. خط چشم بالدار را با استفاده از سایه چشم ایجاد کنید

اگر ترجیح می دهید ظاهر طبیعی تری داشته باشید، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید. اما برای تقویت فرم چشم‌های خود و حفظ ظاهری نرم و اثیری، خط چشم سایه‌دار بالدار ایجاد کنید. با استفاده از یک برس خط چشم زاویه دار کوچک، آن را به سایه آغشته کنید و خط مژه خود را دنبال کنید. اگر دست ثابتی دارید، می‌توانید بال را آزاد کنید. اگر برای اطمینان از صاف و تیز بودن بال به کمک نیاز دارید، از چسب در گوشه بیرونی چشم خود استفاده کنید تا به عنوان راهنما عمل کند.

مرحله 5. یک ریمل حجم دهنده بزنید

آخرین مرحله برای برافراشتن چشم ها، زدن یک لایه سخاوتمندانه از یک ریمل حجم دهنده است. 

مرحله 6. رژ لب نود متوسط ​​را بزنید

پس از اتمام آرایش چشم، آرایش ابرو و صورت خود را به طور معمول کامل کنید. سپس، ظاهر را با یک رژ لب برهنه با رنگ متوسط ​​تکمیل کنید. از آنجایی که رنگ سایه چشم بسیار روشن است، افزودن یک رژ لب کم رنگ می تواند شما را شسته به نظر برساند. در عوض، یک سایه برهنه با مقداری غنی انتخاب کنید.

کلام آخر: 

امیدواریم از این سبک آرایش خوشتان آماده باشد و بتوانید آن را امتحان کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 3 مدل آرایش چشم متالیک ترند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.