مدل مو

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

7 مدل مو برای فرم صورت مربع : اگر فرم صورت مربع دارید و به این می اندیشید که چگونه می توانید جلوه فرم فک خود را کم تر کنید یا چهره ی زیباتری داشته باشید. در این مطلب در 2رخ همراه ما باشید تا بهترین مدل های مو را برای فرم های صورت مربع مشاهده کنید: 

بهترین مدل مو برای صورت های مربعی

تشخیص فرم صورت شما می تواند مشکل باشد، اما برخی از ویژگی های رایج برای صورت های مربعی، خط موی پهن تر و خط فک قوی و زاویه دار است. اگر هر کدام از ویژگی ها را دارید، این مدل موها به بهترین شکل به فرم صورت شما می آید.

باب لایه کوتاه

یک باب کوتاه و چند لایه می تواند برای انواع صورت مربعی بسیار جذاب باشد، زیرا به جلب توجه به استخوان گونه شما بدون تاکید بر خط فک کمک می کند. با استفاده از مقدار کمی روغن مو برای روغن درمانی، مدل موی باب کوتاه خود را صاف نگه دارید.

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

در مورد روغن درمانی با روغن لوندر بخوانید: خواص روغن لوندر یا اسطخودوس برای مو

لایه های بلند

اگر موهای بلندتری دارید، قطعاً لایه‌ها می‌توانند با فرم صورت شما مطابقت داشته باشند. از آرایشگر خود بخواهید اولین لایه ی مو را در اطراف چانه شما شروع کند، زیرا این کار می تواند به نرم شدن خط فک شما کمک کند. درخواست لایه‌هایی که در انتها – به جای بیرون – داخل می‌شوند، می‌تواند صورت شما را کمی باریک‌تر نشان دهد. لایه های بلند خود را صاف کنید.

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

لوب

لوب بهترین سازش بین موهای کوتاه و موهای بلند است – و به طور اتفاقی وقتی با صورت مربعی جفت می شود شگفت انگیز به نظر می رسد. همانطور که با دو انتخاب قبلی روشن کردیم، لایه‌ها کلیدی هستند، زیرا می‌توانند به ایجاد حرکت و همچنین خنثی کردن ویژگی‌های صورت شما کمک کنند.

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

باب زاویه دار، نامتقارن

علاوه بر یک باب کوتاه و چند لایه، یک باب زاویه دار می تواند برای صاف کردن چهره های مربعی شگفت انگیز باشد. وقتی در سالن هستید، برشی نامتقارن درخواست کنید که قسمت‌های بلندتری در جلو داشته باشد که با رسیدن به پشت سر کوتاه‌تر می‌شوند. این می تواند به شما کمک کند تا چهره شما کمی کشیده تر به نظر برسد.

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

چتری کناری

شما می توانید کاملاً چتری را روی صورت مربعی استفاده کنید! نکته کلیدی این است که مدل چتری مناسب را پیدا کنید. در این مورد، شما باید چتری‌های صاف را انتخاب کنید. چتری‌های شما باید بلند باشند – دقیقاً روی استخوان‌های گونه‌تان قرار بگیرند.

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

بیشتر بخوانید: چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر

مدل موی

گاهی اوقات، خیلی به تغییر مدل مویتان اهمیت نمی‌دهید – تغییر دادن می‌تواند ظاهر شما را کاملاً تغییر دهد.. این مدل می تواند کمک کند که فرم صورت شما زیباتر به نظر برسد، در حالی که موهای شما حجیم تر به نظر می رسد.

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

شگی پیکسی

اگر صورت مربعی دارید، لازم نیست از مدل موی پیکسی چشم پوشی کنید. این مدل موی کلاسیک را یک مدل کرک دار امتحان کنید، زیرا ماهیت تکه تکه این مدل مو باعث ایجاد تعادل با خط فک قوی می شود. از انگشتان خود برای قالب بندی جلوه های تکه تکه و شکل دادن به استایل خود استفاده کنید.

7 مدل مو برای فرم صورت مربع

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید و بتوانید بهترین مدل مو را با توجه به سلیقتان انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را نیز بخوانید: 57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.