آرایش صورت, آرایش و زیبایی

5 نکته مهم برای آرایش صورت گرد تا لاغرتر به نظر برسد!

5 نکته مهم برای آرایش صورت گرد تا لاغرتر به نظر برسد!

5 نکته مهم برای آرایش صورت گرد تا لاغرتر به نظر برسد! هر چقدر هم که ظاهر و ویژگی هایمان زیبا باشد، ما به عنوان یک انسان، همیشه نسبت به ظاهر خود ناامنی داریم. خیلی لاغر، خیلی تیره، خیلی چاق، خیلی قد بلند لیست عیوبی که هر فردی می تواند در خودش پیدا کند پایانی ندارد. در حالی که در مورد دخترانی با صورت گرد و گونه های چاق چیز جالبی وجود دارد، ما دختران زیادی را می شناسیم که از ظاهرشان راضی نیستند.

آنها به جای ظاهر گرد، ظاهری مشخص را دوست دارند. اگر شما یکی از این افراد هستید، می توانیم احساس شما را تصور کنیم.

اگر به شما بگوییم چیزی وجود دارد که می توانید سعی کنید صورت خود را براق تر و کشیده تر کنید، چه؟ نه نگران نباشید ما در مورد رژیم گرفتن برای از دست دادن چاق صحبت نمی کنیم.

ما مجموعه‌ای از ترفندهای آرایشی داریم که می‌تواند چهره شما را براق‌تر از آنچه هست نشان دهد. بله انجام آرایش صحیح می تواند در واقع صورت شما را لاغرتر نشان دهد. برای دانستن 5 روشی که هنگام آرایش صورت گرد باید در نظر داشته باشید ادامه مطلب را بخوانید.

صورت را به درستی کانتور کنید

کانتورینگ کلیدی برای اضافه کردن وضوح و ساختار به صورت گرد شماست. اگر صورت خود را به درستی کانتور کنید کاملاً می توانید ظاهر خود را تغییر دهید و به نتایج معجزه آسایی برسید!

از آنجایی که اساساً به تقویت جذاب‌ترین ویژگی‌های صورت شما مربوط می‌شود می‌توانید انتخاب کنید که کجا می‌خواهید توجه را متمرکز کنید و از کجا می‌خواهید توجه را از بین ببرید. در مورد صورت گرد، طبیعتاً می خواهید توجه را از گونه های چاق خود دور کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که سایه مناسب برای صورت خود را پیدا کنید ترفند این است که محصولی را انتخاب کنید که دو درجه تیره تر از زیرسازی شما باشد.

5 نکته مهم برای آرایش صورت گرد تا لاغرتر به نظر برسد!

اگر می خواهید ظاهری دراماتیک تر داشته باشید حتی می توانید سه درجه تیره تر را انتخاب کنید برای داشتن سایه طبیعی تر از سایه هایی استفاده کنید که ته رنگ های سردتر و خاکستری دارند.

بعد، بیایید به کانتورینگ واقعی برسیم. ما به شما پیشنهاد می کنیم از قانون کلاسیک برای ساختار دادن به ویژگی های منحنی خود پیروی کنید کانتور کلاسیک ‘3‘. معنای این قانون کلاسیک این است که شما باید با کانتور کردن پیشانی خود شروع کنید.

سپس زیر استخوان گونه و در نهایت دور فک خود را کانتور کنید فراموش نکنید که کانتور را به درستی ترکیب کنید، در غیر این صورت ممکن است آن خطوط خشن را ترک میخورد.

برای پنهان کردن چاقی از رژگونه استفاده کنید

زدن رژ گونه به گونه هایتان قطعا توجه را به گونه های چاق شما جلب می کند و به همین دلیل است که اکثر افرادی که صورت های گرد دارند از استفاده از رژگونه اجتناب می کنند.

با این حال شما نمی توانید بیش از این اشتباه کنید! بله رژگونه گونه ها را برجسته می کند اما چگونه ؟ به سادگی با کمی تغییر جای رژگونه می توانید به معنای واقعی کلمه به نتایج خوبی برسید!

رژگونه علاوه بر برافروختگی طبیعی صورت، می‌تواند چاق بودن گونه‌های شما را نیز پنهان کند تا آنها را لاغرتر نشان دهد. افزودن این تراز رنگ بامزه باعث می‌شود که کانتور شما بهتر شود و چهره شما ظاهری واضح‌تر به شما بدهد.

5 نکته مهم برای آرایش صورت گرد تا لاغرتر به نظر برسد!

در دومین مرحله آرایش صورت گرد به شما خواهیم گفت که چگونه با استفاده صحیح از رژگونه، ابعاد صورت خود را افزایش دهید. به جای اینکه رژگونه تان را به صورت دایره ای بزنید، آن را به صورت مورب بزنید تا جلوه لاغری به صورتتان ببخشد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم رژگونه خود را به آرامی روی استخوان گونه خود بکشیدذ به آرامی از سیب گونه خود شروع کنید و آن را به سمت گوش خود بکشید. این کار باعث کشیده شدن صورت شما می شود.

آرایش چشم

چشمان شما نقطه کانونی شما هستند، و ما شدیداً معتقدیم که آرایش چشم مناسب می تواند ظاهر شما را زیبا کند و آن را برجسته کند! این میکاپ در مورد آرایش صورت گرد در مورد کامل کردن مهارت های آرایش چشم شما است تا چشمان شما را زیباتر کرده و آنها را بزرگتر نشان دهد!

از آنجایی که چشمان شما اولین چیزی است که کسی در مورد شما متوجه می شود توصیه می کنیم تمام آرایش چشم خود را انجام دهید.

بنابراین برای یک ظاهر روزانه یک خط چشم پررنگ یا یک سایه چشم قوی انتخاب کنید سایه های ظریف چشم می تواند جرقه ای را به صورت شما اضافه کند.

برای یک ظاهر شبانه، می‌توانید با چشم‌های دودی یا سایه چشم‌های پررنگ بیرون بروید. مقدار زیادی ریمل بزنید تا چشمانتان برافراشته شود. به این ترتیب می توانید توهم داشتن چشم های بزرگتر را ایجاد کنید.

آرایش چشم

توجه را به ابروهای خود جلب کنید

ابروهای مرتب همیشه یک راه مطمئن برای جلب توجه به چشمان شما هستند با این حال ما آن را یک قدم فراتر می‌گذاریم و به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید از آنها به نفع خود برای ظاهری باریک‌تر و براق‌تر استفاده کنید.

از آنجایی که یک صورت گرد هیچ تناسبی ندارد که آن را مشخص و برجسته کند زاویه دادن به ابروها، چهره شما را برجسته می کند ابروهای بلند و کمانی توهم صورت کشیده را ایجاد می کند و آرایش صورت گرد شما را راهنمایی می کند که چگونه آن را انجام دهید.

توجه را به ابروهای خود جلب کنید

موهای خود را هوشمندانه مدل دهید

به گفته آرایشگران متخصص برای افرادی که صورت گرد دارند، مدل‌ها و مدل‌های موی خاص می‌توانند توهم شکلی نرم‌تر و بیضی را ایجاد کنند. در کنار انجام آرایش مناسب برای صورت گرد، مدل موی شما نیز ظاهر شما را شکل می دهد بنابراین انتخاب برش مناسب به صورت شما فرم مشخصی می بخشد.

لایه ها یکی از جذاب ترین مدل های مو برای صورت گرد هستند گرفتن لایه ها به شما توهم یک شکل نرم و بیضی را می دهد. مدل موی نامتقارن برای صورت های گرد نیز عالی است.

موهای خود را هوشمندانه مدل دهید

باید ها و نباید ها

انجام دهید: با هایلایتر روی لبه های بالایی استخوان گونه و مرکز بینی خود بازی کنید تا ویژگی های خود را بهتر کنید.
انجام دهید : رنگ لب پررنگی را انتخاب کنید که مناسب رژگونه انتخابی شما باشد.
انجام ندهید: هنگام استفاده از رژگونه خود را سنگین کنید زیرا ممکن است لکه دار به نظر برسد.
انجام ندهید: آرایش زیادی را انتخاب کنید زیرا فقط صورت شما را پهن می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.