آرایش صورت, آرایش و زیبایی

5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش

5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش

5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش : ایجاد ظاهر لب های پر و بزرگ بدون جراحی یا تزریق آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. در حالی که چندین محصول حجیم وجود دارد که نتایج مشابه جراحی را نوید می دهد، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید تنها با آرایش انجام دهید تا توهم لب های بزرگ را ایجاد کنید.

آبرسانی  و لایه برداری

آبرسانی و لایه برداری کلیدی برای داشتن پوستی سالم و لب های پر و حجیم است برای مرطوب نگه داشتن پوست و عاری از پوست مرده سعی کنید هر هفته با یک اسکراب لب لایه برداری کنید و سپس از یک بالم لب شفابخش در شب برای درمان لب ها در هنگام خواب استفاده کنید.

بهترین راه برای لایه برداری لب ها 2 تا 3 بار در هفته است و همچنین می توانید این کار را در طول روتین مراقبت از پوست خود انجام دهید، زیرا به مدت 6 تا 8 ساعت استراحت می کنید و می خورید و می نوشید به خودت فرصت بده.

برای رفع سریع، سعی کنید یک تکه یخ را روی لب‌هایتان بمالید تا پوسته پوسته شوند و جریان خون به پوست افزایش یابد و سلول‌ها سریع‌تر برگردند و لب‌ها چاق‌تر و پرتر به نظر برسند. این یک راهکار مخصوصاً خوب برای استفاده در ماه های گرم تابستان است، زمانی که تمام روز بیرون هستید و نیاز به خنک کننده فوری با مزایای زیبایی اضافه دارید.

5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش

کانسیلر

اگر رنگ لبتان معمولی است، کانسیلر یا کرم پودرتان را بردارید و روی لب هایتان بمالید تا رنگ پوست خنثی شود تا وقتی خط لبتان را کشیدید و حالت پرتر ایجاد کردید روی یک لایه خالی کار کنید.

به سادگی کانسیلر یا زیرسازی را با انگشت خود روی لب های خود بمالید تا با رنگ آن مطابقت داشته باشد. پس از انجام این کار، می توانید لب ها را با یک مداد گوشتی که چند درجه عمق بیشتری از رنگ طبیعی پوست شما دارد خط بکشید.

پوشاندن درست بالای خط لب طبیعی و ایجاد فرم گردتر و پرتر، این توهم را ایجاد می کند که لب های شما بسیار بزرگتر از آنچه واقعا هستند . هنگام انجام این کار به محصول زیادی نیاز ندارید، بنابراین در صورت استفاده بیش از حد می توانید آن را با دستمال پاک کنید.

5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش

براق کننده لب براق

یک راه بسیار ساده برای ایجاد پفکی کاملتر افزودن یک براق کننده شفاف درست در مرکز لب ها است تا درخشندگی بیشتری داشته باشید که نور را منعکس می کند.

وقتی نور در وسط لب‌های شما منعکس می‌شود، فوکوس مستقیمی در مرکز ایجاد می‌کند و باعث می‌شود لب‌ها بسیار پرتر از آنچه هستند به نظر برسند و توجه را از گوشه‌های دهان که همیشه آنقدر پر به نظر نمی‌رسند دور می‌کند.

همچنین به لب‌ها کمک می‌کند سالم و هیدراته به نظر برسند شما می توانید این ترفند را با هر نوع رژلبی که دوست دارید انجام دهید اما اگر نمی خواهید رنگ رژ لب خود را تغییر دهید استفاده از براق کننده شفاف راحت ترین کار است و با تمام رنگ های رژ لب ترکیب می شود.

لب های پر

رنگ های با رنگ طبیعی را انتخاب کنید

استفاده از رنگ‌های پررنگ برای لب‌های پررنگ‌تر گاهی اوقات دشوارتر است زیرا می‌خواهید دهانی پرتر ایجاد کنید زیرا بسیار به چشم می‌آیند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند وقتی از رنگ ملایم‌تر و خنثی‌تری استفاده می‌کنید می‌توانید آن را کمی پرتر از رنگ‌های پررنگ‌تر روی خط لب‌ها ترکیب کنید.

لکه دار کردن رنگ لب در امتداد بیرونی لب ها به ایجاد توهم لب ها کمک می کند تا پرتر شوند و گرد زیبایی به لبه ها می دهد و آنها را صاف نشان می دهد. اگر می‌خواهید هر رژ لب پررنگی را به لکه‌ای نرم تبدیل کنید به سادگی آن را بزنید و سپس با دستمال پاک کنید تا به رنگ دلخواه خود برسید.

لب های پر

هایلایتر صورت مایع

 هایلایتر را به این قسمت از لب خود اضافه می کنید انعکاس نور ایجاد می کند که به لب ها کمک می کند بزرگتر و پرتر به نظر برسند که یک ترفند آسان برای بزرگ کردن شکل دهان شما است.

می توانید با انگشت خود یا با استفاده از قلم مو، هایلایتر اضافه کنید (هنگام استفاده از این نوک، هایلایترهای کرم و مایع بهترین کار را دارند) با یک برس یا اسفنج کوچک کانسیلر مخلوط کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.