آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند : اغلب اوقات فهمیدن اینکه چه بپوشیم می تواند تصمیم سختی باشد که وقتی یک رویداد خاص یا جشن مهمی برای شرکت داریم با آن روبرو می شویم. در حالی که لباس مشکی در طول تاریخ مد به عنوان نماد باقی مانده است.

ما شاهد آمدن و رفتن ترنده های آرایش بیشتری بوده ایم و در طول سال ها دوباره بازگشته اند و به ما اجازه می دهند توقف کنیم و از خود بپرسیم: “وقتی نوبت به لباس پوشیدن می رسد واقعا چه آرایشی باید داشته باشیم؟

چه بخواهید به سادگی از برق لب و ریمل استفاده کنید یا تمام سایه های رژ لب روشن مورد علاقه خود را بیرون بیاورید، ما چندین آرایش مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم که می توانید با لباس مشکی در هر کجا و هر زمان بپوشید.

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

ارغوانی مخلوط

تأکید بر چشم ها و لب ها در هنگام پوشیدن لباس مشکی، تعادل و تطبیق پذیری را به آرایش شما می بخشد زیرا می توانید هر پالت رنگی را که می خواهید انتخاب کنید.

گزینه ها واقعاً بی پایان هستند رنگ‌های سایه چشم ارغوانی ملایم روی چشم‌ها و لب‌ها در اینجا نمونه‌ای عالی از این است که چگونه پوشیدن رنگ می‌تواند هر ظاهری را فوراً بالا ببرد.

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

خطوط کلاسیک

یک آرایش کلاسیک که آزمون زمان را پس داده است ترکیبی از خط مایع و رژ لب قرمز، عنصری از پیچیدگی را به هر روز می بخشد. اگر شما فردی هستید که می‌خواهید آن را ساده نگه دارید، اما از زرق و برق نیز قدردانی می‌کنید، این ظاهر همیشه یک انتخاب عالی برای پوشیدن با لباس مشکی است.

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

بیشتر بخوانید: 5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش

استفاده از رنگ های صورتی

استفاده از رنگ‌های صورتی و برهنه روی چشم‌ها، گونه‌ها و لب‌ها می‌تواند ظاهر آرایش شما را تا حدودی افزایش دهد و در عین حال طبیعی باقی بماند.

اگر فردی هستید که از پوشیدن رنگ‌های پررنگ‌تر اجتناب می‌کنید، استفاده از رنگ‌های یکسان و مشابه در آرایش راهی آسان برای منسجم نگه داشتن همه چیز است. 40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

جسور و روشن

لب‌های پررنگ و روشن همراه با آرایش چشم حداقل نشان می‌دهد که کوچک‌ترین رنگ، ابزار قدرتمندی است که در هنگام پوشیدن یک لباس مشکی، ظاهر شما را به سطح بالاتری می‌برد. این لب های قرمز به طور جدی برای انواع لباس های مشکی مناسب می سازند.

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

آرایش انتزاعی

با استفاده از خط چشم بالدار خود با ست کردن آن با رژ لب نود هنگام پوشیدن یک لباس مشکی، احساسی انتزاعی ایجاد کنید، به خصوص اگر فردی هستید که دوست دارید درام را فقط روی چشم ها نگه دارید. مطمئن شوید که خط چشم خود را قبل از پر کردن آن روی هر چشم ردیابی کنید تا مطمئن شوید که شکل ها مطابقت دارند.

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

آرایش نقره ای

چشم‌های متالیک و لب‌های مات نشان می‌دهند که چگونه بافت‌ها و پوشش‌های آرایش هنگام پوشیدن با لباس مشکی می‌توانند بیش از هر زمان دیگری ظاهر شوند سایه نقره ای درخشان و رژ لب هلویی که در اینجا نشان داده شده است یک کلاسیک مدرن است و ما واقعاً آن را دوست داریم.

براق، شاد

لب‌های براق و خط چشم دقیق راهی سریع و آسان برای ترکیب آرایش با لباس مشکی – و همچنین مقرون به صرفه هستند زیرا معمولاً مواردی هستند که قبلاً در کیف آرایش خود دارید.

این براق کننده سایه طبیعی مناسبی برای پوشیدن است دست‌های ساده‌ای مانند این برای هر کسی آسان است که بتواند خود را دوباره بسازد و همچنین می‌تواند به خوبی با هر لباسی ست شود.

40 آرایشی که با لباس مشکی کاملاً هماهنگ می شوند

بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از قاشق برای آرایش

چشمان اسموکی ، ابروهای پررنگ

ابروهای پررنگ، چشم‌های دودی، و لب‌های روشن – این آرایش کلاسیک یک پیروزی کامل برای ست کردن با یک لباس مشکی است و دلایل بی‌پایان بودن آن‌ها وجود دارد. چشم‌ها را به همان اندازه که دوست دارید آرایش کنید هر چه دراماتیک‌تر بهتر.

شاین

پلک های روشن به این آرایش روح می بخشد و لباس مشکی را به بهترین شکل برجسته می کند. هرچه فلزی‌تر باشد، بهتر است، بنابراین هنگام آزمایش ظاهر سایه چشم‌تان از درخشش نترسید.

شاین

سایه روشن

استفاده از رنگ‌های سایه روشن و شفاف برای پلک‌های بالا و پایین می‌تواند در یک لحظه همه چیز را تغییر دهد و به عنوان یک جایگزین عالی برای ظاهر دودی عمل کند، زمانی که شما تحت فشار هستید یا می‌خواهید ظاهرتان کمی طبیعی‌تر باشد.

خط چشم ساختار یافته

یک خط چشم ساختار یافته همراه با رژ لب طبیعی به رنگ رز، ظاهری آسان برای امتحان کردن با یک لباس مشکی است. هنگامی که خودتان این ظاهر را ایجاد می کنید، حتما از یک خط چشم با ماندگاری استفاده کنید که بدون لکه در جای خود باقی بماند تا مطمئن شوید که شکل آن دست نخورده باقی می ماند.

خط چشم ساختار یافته

براق و لکه دار

خط چشم لکه دار روی خط آب بالا و پایین می تواند آرایش چشم خنثی را در یک لحظه افزایش دهد و شامل مراحل پیچیده ای نمی شود. هنگام بازسازی این ظاهر، قبل از افزودن سایه چشم دلخواه خود، لبه های چشم خود را با یک خط چشم ضدآب و ماندگار خط چشم بپوشانید با چند لایه ریمل حجم دهنده مورد علاقه خود را به پایان برسانید.

آرایش سبز

سایه چشم سبز ؟ بله . این رنگ انتخابی عالی برای پوشیدن با لباس‌های مشکی است و در سایه‌های مختلفی نیز وجود دارد. این سایه چشم را یا هر چیزی که با شما صحبت می‌کند، امتحان کنید  چه می‌خواهید یک ارایش متالیک داشته باشید سبز واقعاً همه چیز را از رنگ‌های خنثی روزمره تغییر می‌دهد.

آرایش سبز

هلویی صورتی جدید است

هلویی به خوبی می تواند صورتی جدید باشد و این رنگ همه کاره وقتی با یک لباس مشکی ست می شود خیره کننده به نظر می رسد. از سایه‌های ملایم و پاستلی گرفته تا لب‌های براق، هلویی نقطه‌ای عالی برای استفاده از رنگ‌های خاکی و طبیعی به آرایش شما است، زیرا مکمل اکثر چهره‌ها است.

بیشتر بخوانید: چگونه رژگونه مان را قرینه بزنیم؟

یک کنتراست زیبا

سایه سفید درخشان وقتی با خط چشم دودی و ریمل زیاد ترکیب شود کنتراست قابل توجهی ایجاد می کند. شما می توانید انتخاب کنید که این رنگ را به تنهایی بپوشید، یا با کانتور کردن با سایه عمیق تر (همانطور که در اینجا نشان داده شده است) وضوح را در چین اضافه کنید تا ویژگی های خود را برجسته کنید.

یک کنتراست زیبا

آرایش طلای درخشان

رنگ های طلایی فقط برای ساعت طلایی نیستند، زیرا رنگ های گرم درخششی ظریف به پوست می بخشد که با لباس مشکی یا هر لباس بیرون رفتن به خوبی کار می کند.

اگر هایلایتر تنها چیزی است که دارید، سعی کنید این محصول را روی چشم ها و گونه های خود بمالید تا تجربه ای چندباره داشته باشید که در زمان نیز صرفه جویی می کند.

در پوشیدن لباس مشکی اگر عادت به پوشیدن رنگ‌های ملایم‌تر دارید و نه چیزهای دیگر، از آزمایش آرایش پررنگ و رنگارنگ نترسید. این سایه چشم آبی روشن که به صورت استراتژیک در مرکز پلک های بالا و پایین قرار گرفته است، به تعریف و ایجاد کنتراست دوست داشتنی کمک می کند.

آرایش طلای درخشان

آرایش گلبرگی

صورتی گلبرگی که به عنوان رنگی تک رنگ در سراسر این ایده آرایش استفاده می شود حس طبیعی و شادابی به پوست می دهد و در عین حال ویژگی های مشخصی را به پوست می بخشد. این یک راه آسان برای ترکیب آرایش برای پوشیدن لباس مشکی است زیرا به شما امکان می دهد داستان رنگی زیبایی خلق کنید.

آرایش گلبرگی

کنتراست ایجاد کنید

با بال دار کردن شکل خط چشم خود به بیرون کنتراست را در چشم ها ایجاد کنید و قسمت های مختلف را سایه بزنید تا بهتر شود. رنگ پررنگ روی لب ها و گونه ها درخشندگی درخشانی ایجاد می کند که با آرایش چشمگیر به خوبی کار می کند.

خط مایع، ابروهای مشخص و چین برجسته کمک می کند تا وضوح چشم ها را به ارمغان بیاورد و ظاهری طبیعی به آرایش می بخشد. هنگام ترکیب کردن سایه چشم در چین، استفاده از برس ترکیبی با نوک نوک تیز می تواند به ترکیب یکپارچه رنگ بدون ریزش سایه کمک کند.

ابروهای پررنگ ساختاری به آرایش نرم و طبیعی می بخشد هنگام پوشیدن رنگ‌های خنثی ، تقویت ابروها، مژه‌ها و استخوان‌های گونه همه راه‌هایی برای مشخص کردن ویژگی‌ها بدون استفاده از محصولات زیاد هستند.

خط چشم کشیده

خط چشم تیز همراه با لب‌های نود و ابروهای براق‌شده با یک لباس مشکی. پس از کشیدن خط چشم خود با خط چشم مایع یا ژلی، آن را زیر مژه های پایینی بزنید تا بدون نیاز به ترکیب اضافی، درام ایجاد کنید.

خط چشم کشیده

خط چشم زیر چشم

با خط مژه های پایینی خود کمی به ظاهر آرایش خود اضافه کنید این تکنیک به ویژه در گوشه های بیرونی و داخلی، امکان تعریف برجسته تری را فراهم می کند. با چند لایه از ریمل مورد علاقه خود و یک کانتور نرم روی گونه ها، با هایلایتر به پایان برسانید.

خط چشم زیر چشم

براق و شیک

پلک‌ها و گونه‌های صورتی براق حال و هوای می‌دهند و رنگ‌ها وقتی با لباس مشکی پوشیده می‌شوند، بیشتر می‌شوند. محصولاتی که روی چشم‌ها، گونه‌ها و لب‌ها کار می‌کنند، هنگام ایجاد آرایش تک رنگ مفید هستند.

براق و شیک

سایه های بنفش

سایه‌های مختلف بنفش همیشه ایده خوبی برای پوشیدن با لباس مشکی است، و سایه‌های بنفش و اسطوخودوس در اینجا به خوبی با هم کار می‌کنند تا ظاهری جذاب ایجاد کنند آزمایش کردن با رنگ‌های بنفش تا زمانی که بهترین رنگ‌ها را برای رنگ پوست خود پیدا کنید می‌تواند چشم‌ها را باز کند، زیرا این رنگ دارای پتانسیل عمده‌ای است.

سایه های بنفش

چشم های روشن

استفاده از هایلایتر با رنگ چشم، روشی عالی برای آرایش در کنار لباس مشکی است، و گوشه های درخشان داخلی در اینجا بسیار عالی هستند.

آرایش چشم اسموکی

برای ایجاد درام ملایم، سعی کنید یک  آرایش چشم اسموکی ظریف را با لب‌هایی در سایه کمرنگ رز مخلوط کنید. با این ارایش را روشن کنید و با یک ریمل به پایان برسانید تا ظاهری ساده داشته باشید که در کنار لباس مشکی شما خیره کننده شود.

آرایش چشم اسموکی

پررنگ و آبی

رنگ‌های آبی پررنگ همراه با مجموعه‌ای تمام مشکی نشان می‌دهند که چگونه رنگ می‌تواند تاثیر زیادی در پس‌زمینه خنثی داشته باشد. ترکیب یک رنگ در اطراف کل چشم یک جایگزین سرگرم کننده برای سایه دودی است.

لبه های تیز

هرچه لبه های خط چشم بالدار تیزتر باشد، بهتر است. این خط چشم نشان می دهد که چگونه یک فرم چشمگیر می تواند ظاهر آرایش را تغییر دهد. در ست کردن با لباس مشکی مورد علاقه شما، کل ظاهر غیرقابل توقف است.

لبه های تیز

الهام گرفته از دهه های گذشته

با نگاه کردن به دهه های گذشته برای الهام گرفتن، از آرایش خود لذت ببرید. این ظاهر الهام گرفته از دهه 60، خط چشم مایع و مدادی را با سایه سفید و چندین لایه ریمل ترکیب می کند تا مژه های عنکبوتی ایجاد کند.

الهام گرفته از دهه های گذشته

آرایش چشم آمیتیست

سایه چشم آمیتیست ملایم همراه با لب هلویی مات، افسانه ای از آرایش پاستلی ایجاد می کند که به طرز شگفت انگیزی با یک لباس مشکی کار می کند و تمام سایه ها را واقعاً برجسته می کند. استفاده از سایه چشم با روکش فلزی گزینه دیگری برای برجسته کردن رنگ بنفش است.

آرایش چشم آمیتیست

سایه های شکلاتی دودی

سایه چشم قهوه ای شکلاتی وقتی با خط چشم ظریف و لکه دار ترکیب شود جای خود را به آرایش چشم دودی خیره کننده می دهد. لب‌های رنگ نود، براق، خطوط نرم و هایلایت، همه با هم کار می‌کنند تا آرایشی را ایجاد کنند که با یک لباس مشکی زیبا به نظر می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.