آرایش چشم, آرایش و زیبایی

3 مدل آرایش چشم متالیک ترند

3 مدل آرایش چشم متالیک ترند

3 مدل آرایش چشم متالیک ترند : سایه های چشم متالیک بسیار شیک کلاسیک و زیبا هستند و میتوانید ان ها را در استایل های ساده خود بخصوص در مهمانی های شبانه استفاده کرده و بدرخشید. از شما دعوت می کنیم همراه ما باشید تا 3 مدل آرایش چشم متالیک ترند را در 2رخ مشاهده کنید: 

سایه متالیک ساده

شاید ساده ترین راه برای ایجاد یک سایه چشم متالیک زیبا این باشد که یک بار شستشوی رنگ متالیک روی پلک های خود ببندید. در اینجا نحوه به دست آوردن ظاهر آمده است:

3 مدل آرایش چشم متالیک ترند

مرحله 1. ابتدا پلک های خود را با پرایمر سایه چشم یا کانسیلر پر کنید و آن را با نوک انگشتان خود یا برس سایه چشم صاف کنید.

مرحله 2. سپس یک سایه چشم متالیک را با انگشتان خود بزنید و لبه ها را با یک برس سایه چشم کرکی ترکیب کنید.

مرحله 3. در نهایت، آرایش را با ریمل مورد علاقه خود تکمیل کنید.

به یاد داشته باشید که در حالی که سایه های متالیک معمولاً به عنوان برنز، نقره ای و طلا در نظر گرفته می شوند، “متالیک” در آرایش واقعاً به معنای براق بودن است. بنابراین، با خیال راحت خلاق شوید و انواع رنگ های سرگرم کننده و درخشان را آزمایش کنید.

سایه متالیک اسموکی

افزودن درخشش متالیک به مرکز پلک ها به عنوان نقطه کانونی چشم اسموکی راهی عالی برای وارد شدن به این روند است. در اینجا نحوه به دست آوردن ظاهر آمده است:

3 مدل آرایش چشم متالیک ترند

مرحله 1. طبق معمول با آرایش چشم دودی شروع کنید. برای اینکه آن را متالیک کنید، می توانید سایه پایه خود را با یک گزینه درخشان جایگزین کنید یا می توانید یک سایه متالیک را درست قبل از کشیدن خط چشم، روی مرکز پلک ها بزنید. افزودن درخشش فلزی فقط به مرکز پلک ها با انگشتان، ابعاد مناسبی به ظاهر می بخشد.

مرحله 2. خط مژه بالایی خود را با ایجاد خط چشم بالدار مشخص کنید.

مرحله 3. ظاهر خود را با یک ریمل حجم دهنده که جسارت چشم دودی شما را تکمیل می کند، تکمیل کنید.

بیشتر بخوانید: چند اشتباهی که هنگام ریمل زدن انجام میدهید!

به عنوان سایه چشم گرافیکی

اگر به دنبال ایجاد ظاهری جسورانه و چشم نواز هستید، سعی کنید سایه چشم گرافیکی را فقط با استفاده از یک سایه متالیک ایجاد کنید. وقتی صحبت از سایه چشم گرافیکی به میان می‌آید، می‌توانید به همان اندازه که می‌خواهید خلاق و پیچیده باشید، یا می‌توانید آن را در حالی که همچنان بیان می‌کنید، ساده نگه دارید.

3 مدل آرایش چشم متالیک ترند

بیشتر بخوانید: 5 خط چشم گرافیکی + آموزش

مرحله 1. با قرار دادن سایه چشم متالیک روی پرایمر سایه چشم خود با انگشتان خود شروع کنید تا بیشترین درخشندگی و بازدهی رنگ را داشته باشید.

مرحله 2. لبه ها را تمیز کنید و شکل گرافیکی خود را با یک سواب پنبه نوک تیز و آب میسلار مشخص کنید.

مرحله 3. یک ریمل بلند کننده بزنید. این یک انتخاب عالی برای یک سایه چشم گرافیکی است، زیرا مژه ها را بدون تحت فشار قرار دادن یا منحرف کردن نقطه کانونی، مشخص و بلندتر می کند.

سخن نهایی: 

این سه سبک از محبوبترین سبک های ارایش چشم متالیک هستند. پیشنهاد می کنیم همیشه سادگی را در ظاهر خود حفظ کنید تا شیک و به روز باشید. همچنین از شما دعوت میکنیم بخوانید: 4 مدل سایه سبز ترند 1401

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.