آرایش صورت

چگونه رژگونه مان را قرینه بزنیم؟

چگونه رژگونه مان را قرینه بزنیم؟

چگونه رژگونه مان را قرینه بزنیم؟: رژ گونه یکی از مراحل آرایش است که می تواند گونه های شما را پر و برجسته و همچنین زیبا نشان دهد. اما مسیله ای که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند قرینه بودن رژگونه شان است. که در صورت عدم قرینه می تواند صورت شما را نا متعادل نشان دهد. اگر شما نیز چنین دغدغه ای دارید همراه ما باشید تا بخوانید چگونه رژگونه قرینه بزنید :

نحوه استفاده از رژگونه به صورت متقارن:

مرحله 1. رژگونه خود را انتخاب کنید.

با انتخاب نوع رژگونه شروع کنید که برای شما مناسب تر است. رژگونه های کرم به سادگی دچار دستکاری میشوند، اما قدرت ماندگاری رژگونه پودری بی نظیر هستند. با توجه به نیاز خود یکی از آنها را استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: روش انتخاب رژگونه ی مناسب با توجه به رنگ پوست!

مرحله 2. مکان رژگونه را روی صورت خود مشخص کنید.

هر جا که هنگام لبخند زدن بیشترین حجم را در صورت خود می‌بینید، همان جایی است که باید رژگونه را استفاده کنید. اما، هیچ ناحیه درست یا نادرستی برای اعمال وجود ندارد، بنابراین با خیال راحت آن را تا شقیقه‌ها یا از روی بینی خود بیاورید، فقط مطمئن شوید که آن را از هر دو طرف هماهنگ کنید.

مرحله 3. گونه های خود را در همان زمان علامت گذاری کنید.

رژگونه باید لایه لایه باشد تا به آرامی روی پوستتان بنشیند. ابتدا، برای به دست آوردن دقیق ترین محل، باید انگشتان شست خود را در رژگونه خود فرو کنید و بند انگشتان خود را به هم نزدیک کنید، در حالی که شست هایتان به سمت بیرون باشد. پس از آن، اجازه دهید انگشتان شست خود را به کامل ترین قسمت گونه های خود برسانید و رنگ را به همان نقطه در هر دو طرف صورت تان رسوب دهید. سپس، دستان خود را کنار بکشید و یک برس آرایشی بردارید.

اکنون که گونه های خود را به طور یکنواخت علامت گذاری کرده اید، برس آرایش خود را به رژگونه بزنید و به آرامی رنگ بیشتری به آن بزنید و این کار را تا زمانی که از نتیجه راضی باشید تکرار کنید. به یاد داشته باشید.

سخن نهایی:

قرینه بودن رژگونه کار پیچیده ای نیست،‌همزمان رو انگشت خود را برروی گونه قرار داده و با رژگونه،‌ گونه تان را علامت گذاری کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعد را نیز مطالعه کرده و نظر خود را برای ما بنویسید: نحوه صحیح رژگونه زدن

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.