آرایش چشم, آرایش و زیبایی

چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟

چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟

چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟ هیچ چیز خسته کننده تر از ایجاد یک ظاهر اسموکی ایده آل و سپس تماشای خراب شدن آن نیست. مشکلات در برخورد با پلک های چرب بسیار ازار دهنده است. کسانی که دارای پوست مختلط یا چرب هستند معمولا با این مشکل مواجه می شوند تصور کنید که نمی توانید خط چشم ساده یا سرمه را از لکه دار شدن محافظت کنید آزاردهنده درست است؟

خب دیگه نه! زیرا ما چند نکته مفید داریم که به شما اطمینان می‌دهد که پلک‌های چرب آرایش چشم‌تان را خراب نمی‌کنندپس با ما تا پایان مقاله چگونه از خراب شدن خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟ همراه باشید.

با یک صورت تمیز شروع کنید

صورت تمیز به محصولات مراقبت از پوست اجازه می دهد تا به عمق بیشتری نفوذ کنند بنابراین به آنها اجازه می دهد تا جادوی خود را به طور کامل انجام دهند. برای خلاص شدن از شر تمام کثیفی و کثیفی که روی صورتتان نشسته است از یک شوینده صورت با کف ملایم فرموله شده برای نوع پوستتان استفاده کنید.

چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟

از زدن کرم دور چشم روی پلک ها خودداری کنید

بله ما می دانیم که کرم های دور چشم قرار است در اطراف دور چشم استفاده شوند. اما اگر قرار است از آرایش چشم استفاده کنید از آرایش آن روی پلک ها خودداری کنید.

این به این دلیل است که خاصیت نرم کنندگی کرم دور چشم شما ماندن سایه چشم و خط چشم را دشوار می کند برای آبرسانی به چشم ها می توانید آن را از شب قبل به دور چشم هایتان بمالید.

چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟

از پرایمر استفاده کنید

ما بارها در مورد مزایای پرایمر صحبت کرده‌ایم: سطح صاف، کنترل روغن و آرایش بهتری. خواص جادویی پرایمر مانعی بین پوست و آرایش شما ایجاد می کند و در نتیجه از ترکیب شدن روغن های پوست با آرایش و خراب شدن آن جلوگیری می کند. قبل از آرایش، مقدار بسیار کمی از پرایمر را روی پلک خود بزنید تا از ماندگاری بیشتر آن اطمینان حاصل کنید.

چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟

با استفاده از براش آرایش خود را تکمیل کنید

آیا هنوز با نوک انگشت خود سایه چشم می زنید؟ فورا متوقف کنید! گرما و روغن انگشتان شما به راحتی روی پلک های شما منتقل می شود و باعث چرب تر شدن آن ها می شود. در عوض از یک براش آرایشی تمیز برای آرایش چشم خود استفاده کنید.

خراب شدن آرایش چشم

اسپری فیکس کننده یا پودر تثبیت کننده آرایش را فراموش نکنید

آخرین اما نه کم اهمیت ترین ساده ترین راه برای آرایشی که تکان نمی خورد یا خراب نمی شود استفاده از اسپری فیکس کننده است. یک اسپری مات براقیت را کنترل می کند و ظاهر آرایش شما را در تمام طول روز ثابت باقی می ماند.همچنین میتوانید با کلیک برروی چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟ این مقاله را هم بخوانید.

خراب شدن آرایش چشم

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک نحوه مراقبت از پوست چرب با چند روش کاربردی این مقاله را هم بخوانید.همچنین میتوانید نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.