مژه و ابرو

چگونه ابروهای خود را در خانه کوتاه کنیم؟

چگونه ابروهای خود را در خانه کوتاه کنیم؟

چگونه ابروهای خود را در خانه کوتاه کنیم؟ : ممکن است فکر کنید مراقبت از ابرو و تمیز و مرتب کردن آن سخت است و نیاز به آرایشگر حرفه دارید. اما ما اینجا هستیم تا به شما آموزش دهیم کوتاه کردن ابروها کار سخت و پیچیده ای نیست و به سادگی می توانید در خانه این کار را انجام دهید. همراه ما باشید.

آیا باید ابروهای خود را کوتاه کنید؟

قبل از اینکه به نحوه کوتاه کردن ابروهای خود بپردازیم، ممکن است از خود بپرسید که آیا انجام این کار ضروری است یا خیر. اگر مرتباً ابروهای خود را به صورت حرفه ای انجام می دهید، کوتاه کردن ابروهای خود در بین قرارها می تواند به شما کمک کند تا ظاهر جذابی را که ابروهای کوتاه شده به شما می دهند افزایش دهید. کوتاه کردن گاه به گاه می تواند به جلوگیری از چسبیدن موهای سرگردان ابرو در جهت های تصادفی در طول روز کمک کند – و هیچ کس این را نمی خواهد.

هر چند وقت یکبار باید ابروهای خود را کوتاه کنید؟

به عنوان یک قاعده کلی، شما باید سعی کنید ابروهای خود را تقریباً یک بار در هفته کوتاه کنید. همانطور که گفته شد، اگر رویدادی در پیش دارید، ممکن است بخواهید از قبل ابروهای خود را کوتاه کنید. از طرف دیگر، اگر سعی می کنید ابروهایتان رشد کنند، می توانید زمان بیشتری را بین جلسات کوتاه کردن ابروها بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای مبتدیان برای اصلاح ابرو

چگونه ابروهای خود را کوتاه کنیم

اکنون که اصول اولیه را پوشش دادیم، بیایید به آموزش برویم. مراحل زیر را دنبال کنید تا یک متخصص اصلاح ابرو شوید. ما قول می دهیم که آسان است.

1. ابروهای خود را شانه کنید

اول از همه، از یک شانه ابرو برای برس زدن ناحیه جلویی ابروها به سمت بالا و به سمت خط مو استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که ببینید کدام موها نسبت به سایرین بلندتر شده اند که در وهله اول دلیل کوتاه کردن ابروهایتان همین است.

2. موهای بلند را کوتاه کنید

موهایی که برس زده اید را بررسی کنید. ببینید کدام یک از ابروهای شما در یک راستا قرار دارند و کدام یک از نظر طول برجسته هستند. از یک جفت قیچی ابرو زاویه دار برای کوتاه کردن موهای برجسته استفاده کنید. به یاد داشته باشید – همیشه می توانید بعداً موهای بیشتری را کوتاه کنید، اما اگر مقدار زیادی از آن را بردارید، نمی توانید موهای بیشتری اضافه کنید. وقت خود را صرف کنید و کم کم کوتاه کنید، به خصوص اگر عصبی هستید.

چگونه ابروهای خود را در خانه کوتاه کنیم؟

بیشتر بخوانید: نکات مؤثر و فوری برای پرپشت کردن ابرو

3. فرآیند را تکرار کنید

به قسمت میانی ابروهای خود بروید و یکبار دیگر موها را به سمت بالا برس بزنید. در جاهایی که لازم است کوتاه کنید. سپس همان روش شانه و کوتاه کردن دم ابرو را تکرار کنید.

4. ابروهای خود را برس بزنید

برای برس زدن ابروهای خود در جهتی که می خواهید به آنها فرم دهید، از اسپول استفاده کنید. این به شما ایده بهتری درباره نحوه ریزش طبیعی موهای ابروی تازه اصلاح شده شما می دهد. اگر متوجه شدید موهایی که در جای خود نیستند، از قیچی زاویه دار خود برای بریدن، استفاده کنید!

5. سایر مسیرها را بررسی کنید

در حالی که برس زدن موهایتان به سمت بالا یک راه آسان برای جلب توجه موهای بلند و سرکش است، برس زدن آنها به سمت پایین نیز هنگام کوتاه کردن ابروهایتان مهم است. این اطمینان حاصل می کند که هیچ موهای بلندی کوتاه نشده باقی نمی ماند.

6. به ابروهای خود حالت دهید

بعد از اینکه ابروهایتان را به دلخواه کوتاه کردید،برای آنکه تمام روز در جای خود باقی بمانند. از یک ژل ابرو  استفاده کنید.

سخن پایانی:

همانطور که مشاهده کردید قیچی کردن ابروهایتان کار پیچیده ای نیست و به راحتی می توانید خودتان این کار را انجام دهید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: قوانین کلی تمیز کردن ابرو مانند یک حرفه ای چگونه است؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.