رنگ و لایت مو

چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی

چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی

چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی : رنگ موی بلوند یکی از محبوب ترین رنگ موها در تاریخ رنگ مو است، که طرفداران و مخاطبان زیادی دارد. در سالهای اخیر رنگ موی بلوند قدم پیش نهاده و سبک های جدیدی را ارایه می دهد. رنگ موی بلوند گیلاسی یکی از این رنگ موهاست. در 2رخ همراه ما باشید تا چند سبک رنگ موی بلوند گیلاسی را به شما نمایش دهیم.

اگر به دنبال این هستید که یک ترند رنگ موی شیرین را در تابستان امسال امتحان کنید، موهای بلوند گیلاسی ممکن است مناسب شما باشد. این ایده عالی برای رنگ مو برای افرادی است که می خواهند ببینند آیا مو قرمزها واقعاً سرگرم کننده هستند یا خیر. در زیر، نکاتی که این رنگ را خاص می‌کند و سه روش مختلف برای دستیابی به آن را به اشتراک می‌گذاریم.

مو بلوند گیلاسی چیست؟

این رنگ مرسوم، ترکیبی از رنگ‌های قرمز و بلوند را برای یک رنگ موی قهوه‌ای روشن یا مسی با رنگ‌های ظریف صورتی به همراه دارد. تنوع رنگ های مختلفی وجود دارد، بنابراین بر اساس ظاهری که می خواهید کاملاً قابل تنظیم است.

چیزی که ثابت می ماند ترکیبی مساوی از بلوند و صورتی مایل به قرمز در سراسر موهای شما است. فرقی نمی‌کند رنگ پایه قرمز و هایلایت‌های بلوند را انتخاب کنید، ظاهر بلوند گیلاسی ریشه‌دار یا چیزی در این میان کاملاً مناسب شماست.

چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی

اگر به این فکر میکنید که این رنگ چه تفاوتی با بلوند توت فرنگی دارد، بلوند گیلاسی کمی عمیق تر و رنگ صورتی تر است.

چگونه موهای بلوند گیلاسی داشته باشیم؟

همانطور که خود رنگ قابل تنظیم است، نحوه پوشیدن آن نیز قابل تنظیم است. در زیر، سه روش مختلف برای استفاده از سایه وجود دارد.

بلوند گیلاسی

اگر به دنبال رنگ ثابت هستید، می توانید آن را خودتان در خانه انجام دهید. به خاطر داشته باشید که اگر موهای تیره دارید، ابتدا باید آن را سفید کنید. هنگامی که برای رنگ کردن مو آماده شدید، اگر می‌خواهید رنگ شما بیشتر به رنگ صورتی متمایل شود، از رنگ موی صورتی مرجانی استفاده کنید، یا اگر می‌خواهید سایه گرم‌تری را ترجیح می‌دهید از بلوند مایل به قرمز روشن استفاده کنید.

چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی

بالیاژ بلوند گیلاسی

اگر به ظاهری ابعادی با سایه‌ها و عمق‌های مختلف علاقه دارید، بالیاژ بلوند گیلاسی را انتخاب کنید. با رنگ پایه مسی مایل به قرمز شروع کنید و سپس از رنگ شناس خود بخواهید که بالیاژ بلوند را به شما بدهد.

چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی

بیشتر بخوانید: رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

این تکنیک به زیبایی این دو سایه را با هم ترکیب می‌کند و برای افرادی که سبک‌های کم تعمیر و نگهداری را ترجیح می‌دهند عالی است، زیرا بالیاژ به ندرت نیاز به رسیدگی دارد.

مانی پیس بلوند گیلاس

اگر در مورد تغییر کامل موها مردد هستید، یا فقط می خواهید یک تغییر رنگ منحصر به فرد داشته باشید، انتخاب یک تکه پولی بلوند گیلاسی بهترین راه است. از آنجایی که برای یک مانی پیس فقط باید قسمت های قاب جلویی موهای شما رنگ شود، می توانید یک مانی پیس بلوند گیلاسی را با هر رنگ پایه ای که دارید ست کنید.

چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی

سخن نهایی:

امیدواریم از این مطلب خوشتان آماده باشد. این رنگ مو مخصوص کسانی است که علاقه دارند تغییر خاصی در ظاهر خود ایجاد کنند. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 4 رنگ موی صورتی پاستلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.