آرایش چشم

چند ترفند برای آرایش بی خطر مناسب افرادی که لنز دارند

چند ترفند برای آرایش بی خطر مناسب افرادی که لنز دارند

چند ترفند برای آرایش بی خطر مناسب افرادی که لنز دارند : ممکن است به این فکر کرده باشید چگونه می توانید با داشتن لنز آرایش راحت تری داشته باشید و روش های مختلفی را نیز امتحان کرده باشید. در این مطلب از 2رخ چند ترفند برای آرایش بی خطر مناسب افرادی که لنز دارند را اموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.

نکته 1. با دستان پاک شروع کنید

شروع هر برنامه آرایشی با دست‌های تمیز بسیار مهم است، به‌ویژه زمانی که با ناحیه چشم آسیب‌پذیر خود سروکار دارید. مطمئن شوید که از دست زدن به چشمان خود خودداری کنید و در طول این فرآیند دستان خود را هر زمان که ممکن است با آرایش پوشانده شوند، بشویید.

نکته 2. با ضدعفونی کردن از ایجاد آلودگی جلوگیری کنید.

برای جلوگیری از ناراحتی و عفونت، مطمئن شوید که هر ابزاری که استفاده می کنید تا حد امکان تمیز باشد. حتی اگر قلم مو یا خط چشم خودتان است، سطح را به بهترین شکل ممکن تمیز کنید. 

بیشتر بخوانید: آموزش تمیز کردن براش فونداسیون آرایشی بدون آسیب زدن به آن

نکته 3. خط چشم کره ای را انتخاب کنید.

وقتی از لنزهای تماسی استفاده می‌کنید و می‌خواهید خط چشم بزنید، از یک خط چشم کره‌ای استفاده کنید که به راحتی قابل سر خوردن است. اگر نیاز به استفاده از قطره‌های چشمی در طول روز داشته باشید، گزینه‌های ضد آب واقعاً عالی هستند.

نکته 4. Fallout را با یک سایه چشم مایع به حداقل برسانید.

اگر نکته ای وجود دارد که باید از این لیست حذف کنید، آن اجتناب از سایه های پودری است. Fallout در محصولات آرایش چشم مبتنی بر پودر بسیار رایج است، که می تواند برای کسانی که از لنز تماسی استفاده می کنند بسیار آزاردهنده باشد. بنابراین بهتر است از یک فرمول سایه چشم، مانند مایع یا کرم، استفاده کنید که ریزش کم یا بدون ریزش داشته باشد استفاده کنید.

چند ترفند برای آرایش بی خطر مناسب افرادی که لنز دارند

نکته 5. از یک ریمل ضدآب و مورد تایید چشم پزشک استفاده کنید.

وقتی صحبت از ریمل می‌شود، به دنبال فرمولی باشید که برای چشم‌های حساس مناسب است. ریمل های قابل شستشو را امتحان کنید که به راحتی پاک می شود، بنابراین وقتی زمان پاک کردن آرایش در پایان روز فرا می رسد، نیازی به اسکراب نخواهید داشت – و احتمالاً چشمانتان را تحریک می کند.

بیشتر بخوانید: معرفی 13 مدل ریمل ضد آب مناسب و نحوه استفاده از آنها

نکته 6. به آرامی آرایش را پاک کنید.

با دست های تمیز، لنزهای تماسی خود را بردارید و قبل از پاک کردن آرایش، آنها را دور بریزید. به این ترتیب، الکل های تحریک کننده موجود در پاک کننده های آرایش در لنزهای شما به دام نمی افتند. سپس مقداری پاک‌کننده آرایش میسلار واتر را روی یک پد پنبه‌ای بریزید و به آرامی در یک مرحله سریع، آسان و بدون درد، آرایش را از روی چشم‌هایتان پاک کنید.

سخن آخر:

با انجام این نکات دیگر حین آرایش در صورتی که لنز دارید به مشکل نخواهید خورد. اگر این مطلب را پسندیده اید از مطلب بعد نیز دیدن فرمایید: انتخاب رنگ لنز مناسب با توجه به رنگ پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.