رنگ و لایت مو, زیبایی

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی : افزودن رنگ شاه بلوطی به موهای قهوه ای یک راه عالی برای تقویت گرما و جلوه موهای شما است و این رنگ یک رنگ موی عالی برای افرادی ست که به دنبال سبزه شدن چهره خود هستند. در 2رخ همراه ما باشید با چند ایده رنگ موی شاه بلوطی:

قهوه ای شاه بلوطی کلاسیک

اگر دوست دارید یک رنگ موی یکدست داشته باشید، نمی توانید با یک سایه شاه بلوطی کلاسیک اشتباه کنید. ذاتاً روشن است، به این معنی که کسل کننده به نظر نمی رسد.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

شاه بلوط روشن

اگر می خواهید با رنگ های شاه بلوطی بازی کنید و در عین حال به یک رنگ روشن کلی برسید، رنگ شاه بلوطی روشن را دوست خواهید داشت.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

امبره قهوه ای شاه بلوطی

اگر به دنبال گزینه ای با شرایط نگهداری آسان هستید، موهای امبره قهوه ای شاه بلوطی برای شما مناسب است. رفتن به این مسیر رنگ پایه شما را در ریشه دست نخورده نگه می دارد و به تدریج تا انتهای موهایتان به رنگ شاه بلوطی گرم محو می شود.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

قهوه ای شاه بلوطی با هایلایت های قهوه ای

اگر می خواهید جلای رنگ موی شاه بلوطی خود را افزایش دهید، یک پایه شاه بلوطی با هایلایت های قهوه ای رنگ این کار را انجام می دهد. رنگ قهوه ای در برابر قهوه ای شاه بلوطی زیبا به نظر می رسد زیرا رنگ قرمز آن کنتراست را ایجاد می کند، در حالی که ته رنگ گرم آن به زیبایی با هم ترکیب می شود.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

بالیاژ قهوه ای شاه بلوطی

یکی دیگر از گزینه های برجسته – که شاید نگهداری آن آسان تر باشد – بالیاژ قهوه ای شاه بلوطی است. این رنگ به شما امکان می دهد رنگ پایه خود را حفظ کنید، اما مقداری لایت و بعد به موهای خود اضافه کنید که نیازی به نگرانی در مورد حفظ آن نباشید. این گزینه همچنین در ترکیب با تن از رنگ‌های پایه مختلف مو جذاب به نظر می‌رسد.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

قهوه ای شاه بلوطی با هایلایت های مسی

با اضافه کردن هایلایت های مسی به ظاهر خود، کمی خاص بودن به رنگ موی قهوه ای شاه بلوطی استاندارد اضافه کنید. این رنگ دارای رنگ مایل به قرمزی است که به زیبایی با موهای قهوه ای جفت می شود و رنگ فوق العاده گرم شما را تحسین می کند.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

 قهوه ای شاه بلوطی برنزه

اگر می خواهید رنگ موی سبزه تیره را حفظ کنید اما کمی گرما به آن اضافه کنید، انتخاب رنگ شاه بلوطی برنزی انتخاب عالی است.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

مطلب مرتبط: 15 رنگ مو برای پوست برنزه

لایت کم رنگ قهوه ای شاه بلوطی

اگر موهای بلوند روشنی دارید که می‌خواهید کمی به آن‌ها عمق دهید، لایت‌های شاه بلوطی را امتحان کنید. این کار باعث می شود موهای شما کمی تیره تر شود بدون اینکه از روشنایی رنگ موی شما کم شود.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

سامبره قهوه ای شاه بلوطی

سامبره قهوه ای شاه بلوطی دارای تکنیک هایلایت است که رویکرد ملایم تری را در روند آمبره اتخاذ می کند و رنگ مویی را به همان اندازه ظریف و خیره کننده می کند. فقط از رنگ شناس خود بخواهید که رنگ پایه شما را به تدریج به انتهای قهوه ای بلوطی تبدیل کند تا دگرگونی ظریفی پیدا کند.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

مانی پیس قهوه ای شاه بلوطی

اگر می خواهید موهای شاه بلوطی را بدون تغییر شدید آزمایش کنید، ممکن است مانی پیس همان چیزی باشد که نیاز دارید. این روند بر روی رنگ آمیزی قسمت های جلویی مو برای رشته های قاب چهره تمرکز دارد که باعث درخشندگی ظاهر می شود.

چند ایده رنگ موی شاه بلوطی

سخن پایانی:

امیدواریم از این مطلب خوشتان آمده باشد و بتوانید با رنگ موی شاه بلوطی زیبایی خود را دوچندان کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی را بخوانید: 5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.