انواع لوازم آرایشی

نحوه استفاده از کانسیلر سبز برای پوشاندن قرمزی و عیوب پوست

نحوه استفاده از کانسیلر سبز برای پوشاندن قرمزی و عیوب پوست

نحوه استفاده از کانسیلر سبز برای پوشاندن قرمزی و عیوب پوست : کانسیلرهای اصلاح کننده رنگ در سایه های پاستلی برای پنهان کردن مشکلات مختلف پوست مانند لک ها، آکنه و حلقه های تیره وجود دارند. به خصوص اگر با قرمزی پوست سر و کار دارید و می خواهید هرگونه نقصی را بپوشانید، یک کانسیلر سبز واقعاً می تواند مفید باشد.

ممکن است استفاده از چنین رنگ برجسته روی صورتتان دلهره آور به نظر برسد، اما در واقع یکی از موثرترین راه ها برای کاهش قرمزی است. به علاوه، استفاده از آن پس از دستیابی به برنامه بسیار آسان است. در اینجا، همه چیز را در مورد بهترین کانسیلرهای سبز ما و نحوه استفاده از آنها به عنوان بخشی از روتین آرایش ضد قرمزی خود بیاموزید.

مطلب مرتبط : کاربرد رنگ های مختلف کانسیلر برای آرایش در چیست؟

کانسیلر سبز چگونه کار می کند؟

وقت آن است که دانش خود را در مورد تئوری رنگ و چرخه رنگ استفاده کنید. رنگ هایی که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار می گیرند، یکدیگر را خنثی می کنند. این بدان معنی است که اگر پوست شما قرمز به نظر می رسد، می توان از یک کانسیلر سبز برای خنثی کردن ظاهر آن قرمزی استفاده کرد.

علاوه بر کانسیلر سبز، سایر سایه های محبوب کانسیلر شامل هلویی، زرد و بنفش است که همگی می توانند ظاهر نگرانی های مختلف پوست را استتار کنند.

نحوه استفاده از کانسیلر سبز

اگر تا به حال از کانسیلر با رنگ گوشت استفاده کرده اید، احتمالاً عادت دارید که آن را بعد از فونداسیون استفاده کنید. اما اصلاح کننده های رنگ – از جمله کانسیلر سبز – باید قبل از کرم پودر و کانسیلر استفاده شوند.

هنگامی که عیوب پوست را با یک یا چند رنگ اصلاح کننده پوشانید، دیگر نیازی به استفاده از کرم پودر و کانسیلر زیادی نخواهید داشت. یکی از مواردی که باید مراقب آن بود این است که پوستی با رنگ سبز داشته باشید. برای اطمینان از اینکه استفاده از کانسیلر سبز به راحتی انجام می شود، این آموزش آسان را دنبال کنید.

1. با پرایمر شروع کنید

اولین مرحله از روتین آرایش ضد قرمزی شما باید استفاده از پرایمر باشد. پرایمر می تواند به ایجاد یک پایه صاف برای بقیه لوازم آرایش شما کمک کند. 

اگر پوست شما خیلی قرمز است، می توانید به دنبال یک پرایمر اصلاح کننده رنگ با رنگ سبز باشید تا لایه ای اضافی از رنگ های سبز خنثی کننده به شما بدهد. آن را روی کل صورت خود صاف کنید یا آن را فقط روی نواحی قرمز بمالید.

2. رنگ پوستتان را اصلاح کنید

هنگامی که پوست خود را آماده کردید، نواحی قرمز را با یک کانسیلر اصلاح کننده رنگ سبز هدف قرار دهید. از بلندر استفاده کنید تا کانسیلر سبز را به آرامی و کم روی هر لکه یا لکه قرمز بکشید. فقط به یاد داشته باشید، وقتی صحبت از کانسیلر اصلاح کننده رنگ می شود، مطمئناً مقدار کم کمک زیادی می کند.

3. فونداسیون یا پایه آرایشتان را اعمال کنید

وقتی از کانسیلر سبز استفاده می کنید، نمی خواهد آرایش صورت خود را کوتاه کنید. اگر این کار را انجام دهید، ممکن است رنگ پاستلی کانسیلر شما همچنان قابل مشاهده باشد. به همین دلیل است که باید از محصولات رنگی متناسب با رنگ پوست خود پیروی کنید.

توصیه می کنیم بعد از کانسیلر سبز خود از فونداسیون ساختنی استفاده کنید تا بتوانید سطح پوشش خود را کنترل کنید. 

4. کانسیلر بزنید

هنگامی که استفاده از کانسیلر سبز و کرم پودر را تمام کردید، کانسیلر معمولی خود -را در هر کجا که نیاز داشتید استفاده کنید. بقیه کارهای روتین آرایش خود را دنبال کنید و آماده هستید.

کلام آخر: 

در این مطلب به صورت کامل و خلاصه نحوه استفاده از کانسیلر سبز را به شما آموزش دادیم. همچنین می توانید مطلب بعد را نیز خوانده و نظر خود را با ما در میان بگذارید:از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.