آرایش چشم

نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم

نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم

نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم : داشتن یک سایه چشم زیبا می تواند زیبایی ظاهری هر فرد را دو چندان کند. بسیاری از افراد از انواع سایه چشم استفاده می کنند اما آیا به این فکر کرده اید که چگونه در ارایش چشم خخود حرفه ای تر عمل کنید. در این مطلب به این مطلب خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

چرا باید پلک های خود را پرایمر بزنید؟

قبل از اینکه به نحوه استفاده کانسیلر خود به عنوان پرایمر سایه چشم بپردازیم، مهم است که توجه داشته باشید که برخی از افراد از هیچ کدام استفاده نمی کنند. هنگام استفاده از سایه چشم، مهم است که پلک های خود را با یک محصول پایه مانند پرایمر چشم یا کانسیلر آماده کنید. این لوازم آرایشی از چروک شدن یا محو شدن سایه شما جلوگیری می کند و کمک می کند رنگ ها در طول روز زنده بمانند.

یک کانسیلر همچنین به پوشاندن هرگونه تغییر رنگ یا رگ کمک می کند، که یک بوم صاف و یکنواخت را برای شما ایجاد می کند. از آنجایی که پرایمر سایه چشم به طور خاص فرموله شده است تا به عنوان چسب برای سایه چشم عمل کند و بهترین رنگدانه را ارائه دهد، توصیه می کنیم ابتدا آن را انتخاب کنید. اما اگر به یک جایگزین سریع نیاز دارید، یک کانسیلر نیز می تواند کار را انجام دهد.

بیشتر بخوانید: 4 مدل سایه سبز ترند 1401

نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم

هنگام جایگزینی پرایمر چشم به جای کانسیلر، این روند بسیار ساده است. و درست مانند پرایمر چشم، تنها چیزی که نیاز دارید یک لایه نازک کانسیلر برای آماده سازی پلک هایتان است. در زیر، آموزش گام به گام ما برای ایجاد پایه کانسیلر عالی برای پلک های شما است.

مرحله 1: پوست خود را آماده کنید

با استفاده از پاک کننده کامل آب پاک کننده میسلار هرگونه آرایش یا تجمع محصول را در اطراف دور چشم پاک کنید. یک پد پنبه ای را با پاک کننده اشباع کنید و تمام صورت خود از جمله پلک هایتان را پاک کنید تا صفحه تمیزی داشته باشید. سپس با یک مرطوب کننده ادامه دهید.

نکته سردبیر: هیچ مرطوب کننده ای را به ناحیه چشم خود نزنید. این می تواند باعث چروک شدن سایه چشم شما شود، بنابراین بهتر است آن ناحیه را تا حد امکان خشک نگه دارید.

مرحله 2: کانسیلر خود را اعمال کنید

حالا وقت آن است که کانسیلر را به مخلوط اضافه کنید. با انگشت حلقه خود، کرم دور چشم روی پلک های خود بمالید. کانسیلر را روی کل ناحیه چشم بکشید تا زمانی که یکدست شود. این کانسیلر هیبریدی با مراقبت از کرم دور چشم و مقداری اسید هیالورونیک به چشمان شما در تمام طول روز آبرسانی می‌کند.

مرحله سوم: کانسیلر را با یک پودر ست کنید

هنگامی که کانسیلر شما خشک شد، مطمئن شوید که آن را با یک پودر شفاف ست کنید. این به جلوگیری از تکه تکه شدن سایه چشم شما کمک می کند و ترکیب رنگ ها را بسیار آسان می کند. یک برس کوچک سایه چشم را بردارید و آن را به مقدار زیادی پودر آغشته کنید، سپس محصول را به آرامی روی پلک‌های خود فشار دهید تا کل ناحیه را بپوشانید. پس از آن، شما آماده اید که سایه چشم را شروع کنید – شروع یک آرایش زیبا.

سخن آخر:

همانطور که مشاهده کردید این مرحله ارایش بسیار ساده است اما تاثیر بسیار زیادی در زیباتر دیده شدن آرایش چشم دارد. همچنین پیشنهاد می کنیم اگر از این مطلب لذت برده اید مطلب بعدی را نیز بخوانید: چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.