انواع لوازم آرایشی

نحوه استفاده از ماسک خاک رس

نحوه استفاده از ماسک خاک رس

نحوه استفاده از ماسک خاک رس : ماسک خاک رس یکی از محبوبترین ماسک های موجود است که علاوه بر سادگی در استفاده فواید زیادی برای سلامت پوست دارد. در این مطلب از 2رخ همراه ما باشید همه چیز را در مورد استفاده از ماسک خاک رس و پاک کردن آن بیاموزید:

نحوه اعمال و حذف ماسک های خاک رس

هنگامی که ماسک گل انتخابی خود را در دست دارید و آماده استفاده هستید، زمان استفاده فرا رسیده است. این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا ماسک خود را بمالید و آن را بدون هیچ آشفتگی بردارید. پوست شما در کمترین زمان درخشان خواهد شد!

مرحله 1: پوست خود را تمیز کنید

قبل از استفاده از ماسک خاک رس، پوست خود را تمیز کنید تا آلودگی، چربی و آرایش از سطح پوست شما پاک شود. شروع با یک پایه تمیز به ماسک های خاک رس کمک می کند تا به حداکثر سطح اثربخشی خود برسند.

مرحله شماره 2: یک لایه زوج را اعمال کنید

وقتی صحبت از استفاده از ماسک خاک رس به میان می آید، نیازی نیست که صورت خود را با مقدار زیادی محصول آغشته کنید. یک لایه نازک و یکنواخت از هر ماسکی که استفاده می کنید انجام می دهد. اگر مشکلی ندارید که کمی کثیف شوید، از دستان (تمیز) خود برای پخش ماسک روی صورت خود استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید همه چیز را مرتب نگه دارید، سعی کنید از یک برس ماسک استفاده کنید یا یک برس زیرسازی را تغییر دهید. با فرو بردن برس در ماسک و رنگ آمیزی آن بر روی صورت خود، نه تنها از آشفتگی جلوگیری می کنید، بلکه می توانید یک لایه کاملا نازک از ماسک انتخابی خود را اعمال کنید.

بیشتر بخوانید:‌ 30 مدل ماسک صورت در خانه برای چین و چروک

مرحله شماره 3: 10-15 دقیقه صبر کنید

این زمان را به نشستن و استراحت اختصاص دهید! در حالی که ماسک خاک رس خود را به مدت 10 تا 15 دقیقه روی پوست خود می گذارید به لیست پخش یا پادکست مورد علاقه خود گوش دهید. سایر فعالیت های بالقوه پس از استفاده از ماسک می تواند شامل تماشای تلویزیون، رنگ کردن ناخن ها یا حتی استفاده از ماسک مو باشد.

مرحله 4: آبکشی کنید

در حال حاضر ماسک باید روی پوست شما سفت شود – و این بدان معناست که زمان برداشتن آن فرا رسیده است! یک دستمال را با آب ولرم خیس کنید و به آرامی ماسک خاک رس را با حرکات دایره ای از روی صورت خود پاک کنید. مطمئن شوید که تمام ماسک خاک رس را تهیه کنید، یعنی خط مو، ابروها و سوراخ های بینی خود را دوبار بررسی کنید.

مرحله شماره 5: خشک کنید

هنگامی که مطمئن شدید تمام ماسک خاک رس برداشته شده است، یک حوله تمیز و خشک بردارید و به آرامی پوست خود را پاک کنید تا کمی مرطوب شود. شما و پوستتان باید احساس شادابی و احیا کنید.

سخن آخر‌:‌

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید ماسک صورت خود را به سادگی استفاده کنید. همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: نکات مهم قبل از استفاده از ماسک صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.