آرایش چشم

مدل های جدید سایه چشم آبی

مدل های جدید سایه چشم آبی

مدل های جدید سایه چشم آبی : سایه چشم آبی یک سایه محبوب و زیبا و پرطرفدار است و می تواند به چهره ی شما حال و هوای تابستانی و خنک را بدهد. روش های مختلفی برای این نوع سایه وجود دارد که در این مطلب به انواع آن خواهیم پرداخت. همراه ما باشید:

سایه آبی در قسمت های داخلی چشم

مرحله 1. پس از پرایمر سایه چشم یا کانسیلر، یک سایه با رنگ پوست روی پلک های خود بزنید. سپس با یک براش کرکی، یک رنگ تیره تر و خنثی را در چین و چروک پلک های خود مخلوط کنید تا وضوح طبیعی ایجاد کنید.

مرحله 2. در مرحله بعد، با استفاده از یک برس مداد، یک سایه چشم آبی مات یا درخشان را به گوشه داخلی چشمان خود بزنید. برای این ظاهر، بهتر است از سایه آبی روشن استفاده کنید تا چشم‌ها را روشن کند تا اینکه با انتخاب آبی تیره، چشم‌ها را بسته به نظر برسانید.

مرحله 3. با استفاده از یک ریمل حجم دهنده آرایش خود را به پایان برسانید.

مدل های جدید سایه چشم آبی

بیشتر بخوانید: 4 مدل سایه سبز ترند 1401

سایه آبی متالیک محو

مرحله 1. با پرایم کردن پلک ها و استفاده از یک سایه چشم خنثی روی پلک ها و روی چین شروع کنید.

مرحله 2. یک براش سایه چشم صاف را در یک سایه چشم متالیک آغشته کنید، و آن را از نزدیک گوشه های داخلی خود شروع کنید و به سمت مرکز پلک های خود حرکت کنید. رنگ را در مرکز پلک های خود ترکیب کنید تا ظاهری نرم و پراکنده ایجاد کنید. سپس، سایه متالیک را در خط مژه پایینی که در مرکز چشمانتان متوقف می شود مخلوط کنید تا با پلک بالایی مطابقت داشته باشد. فقط استفاده از رنگ در نیمه داخلی چشم ظاهری منحصر به فرد و محو ایجاد می کند.

مرحله 3. می توانید با استفاده از خط چشم بالدار، وضوح بیشتری به چشم ها اضافه کنید، یا از این مرحله بگذرید و با یک کت از ریمل مورد علاقه خود به پایان برسانید.

مدل های جدید سایه چشم آبی

بیشتر بخوانید: 5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

سایه آبی دو رنگ

مرحله 1. با سایه آبی روشن یا متوسط ​​شروع کنید، آن را روی پلک های خود بمالید و با یک براش کرکی آن را پخش کنید.

مرحله 2. با استفاده از یک براش مدادی، سایه عمیق تری بگیرید و آن را در خط مژه های بالا و پایین خود ترکیب کنید. این کار باعث می شود که ظاهر مشخص و دودی باشد.

مرحله 3. در مرحله بعد، یک مداد خط چشم ضدآب پیدا کنید با رنگی که با سایه چشم آبی تیره تر مطابقت داشته باشد، و خط چشم پایینی خود را خط بکشید.

مرحله 4. با استفاده از ریمل مناسب روی مژه های بالا و پایین، آرایش خود را تکمیل کنید.

مدل های جدید سایه چشم آبی

سخن آخر:

امیدواریم از این سه سبک آرایش زیبا و جذاب استفاده و لذت برده برده باشید. همچنین اگر این مطلب را پسندیدید پیشنهاد می کنیم بخوانید: 3 مدل آرایش چشم متالیک ترند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.