سلامت مو

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت : مدل موی شگی یک مدل موی قدیمی است که امروزه ترند شده است. اگر شما هم طرفدار این سبک از مو هستید، در این مطلب انواع مدل های موی شگی را بر اساس فرم صورت به شما معرفی کرده ایم. همراه ما باشید:

مدل موی شگی برای صورت های گرد

در اینجا دو مورد از بهترین مدل موهای شگی برای صورت های گرد آورده شده است.

Wispy Lob

موها را در سمت کوتاه‌تر نگه دارید. بلندتر در جلو، یک لبه پشمالو به دراز شدن فرم صورت شما کمک می کند و یک اثر لاغری ایجاد می کند. بافت خود را با کمک کرم فر برجسته کنید. 

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

لایه های بلند

اگر دارای مو بلند هستید، مدل موی شگی با لایه های بلندی که از چانه شما شروع می شود، انتخاب کنید. این به بلندتر شدن بصری شکل گرد شما بدون افزودن به عرض آن کمک می کند. به علاوه، لایه های بلند برای افزودن حرکت و بعد به هر مدل مویی عالی هستند.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

مدل موی شگی برای صورت های قلبی شکل

صورت قلبی شکل دارید؟ ویژگی های ظریف و تعریف شده شما نیاز به برش شگی مناسب برای متعادل کردن ظاهر شما دارد – و ما دو ایده داریم!

باب با چتری

کسانی که عاشق موهای کوتاه هستند، نباید بیشتر از یک مدل موی شگی باب نگاه کنند – البته که با چتری همراه است. به جای اینکه چانه شما یک نقطه کانونی باشد، چتری های بلند و تکه تکه به نرم شدن فرم صورت شما کمک می کند تا ظاهری جدی و جذاب داشته باشید. این مدل مو همچنین به کاهش ظاهر پیشانی شما کمک می کند تا ظاهری متعادل تر داشته باشید.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

Piecey Pixie

می خواهید موی کوتاه تر داشته باشید؟ پیکسی را انتخاب کنید. سعی کنید یک برش پیکسی شگی را امتحان کنید، که به زیبایی با صورت قلبی شکل جفت می شود، زیرا می تواند به برجسته کردن گونه های مشخص شده شما کمک کند. همچنین می‌توانید چتری‌های جاروب شده از کناره‌ها و لایه‌های زیادی را اضافه کنید، بنابراین می‌توانید بافت را تقویت کنید و ظاهری متقارن‌تر ایجاد کنید.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

مدل موی شگی برای صورت های مربعی

اگر صورت مربعی دارید، ممکن است بخواهید از مدل موهای کرک خود برای نرم کردن زوایای تیز خود استفاده کنید. اگر اینطور است، دو مدل موی زیر را بررسی کنید.

لایه های قاب کردن چهره

وقتی صحبت از چهره های مربعی به میان می آید، لایه های کادربندی چهره بهترین دوست شما خواهند بود. این سبک می تواند به نرم شدن ظاهر خط فک و کشیده شدن صورت کمک کند. می توانید لایه های شگی خود را با قفل های کوتاه، متوسط ​​یا بلند جفت کنید. سعی کنید با استفاده از موس مو بافت بدون گرما اضافه کنید تا موهایتان را مرطوب کرده، خراشیده کنید و اجازه دهید موهایتان در هوا خشک شوند.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

لبه براق با چتری های پرده

برای داشتن ظاهری شیک، سعی کنید به دنبال یک لوب با چتری پرده باشید. لایه های جلویی به چهره شما کمک می کند تا ظاهری کشیده تر داشته باشید، در حالی که چتری های پرده به گرد کردن پیشانی مربعی شما کمک می کند. مطمئن شوید که با استفاده از سرم موهای خود را براق نگه دارید. یک تا دو پمپ را روی نوک انگشتان خود بمالید و قبل از سشوار کشیدن آن را روی موهای خود بکشید.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

مدل موی شگی برای صورت های الماسی شکل

شکل‌های صورت الماسی معمولاً دارای گونه‌های قوی هستند که پیشانی و چانه را باریک‌تر نشان می‌دهند. این دو مدل را بررسی کنید که به تکمیل ویژگی های صورت شما کمک می کنند.

مدل موی شگ وسط جدا شده با امواج لانگ بیچ

مدل موی بلند شگ مدل موی فوق العاده همه کاره ای است که ظاهری بی دردسر به شما می دهد. قسمت مرکزی به بلندتر شدن ظاهر صورت شما کمک می کند و در عین حال گونه های بلند شما را به نمایش می گذارد. با این سبک، امواج ساحلی و بافتی برای برجسته کردن ویژگی‌های زاویه‌ای شما و در عین حال متعادل کردن پیشانی باریک عالی عمل می‌کنند.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

کوتاهی موی کراپ شگ

ما عاشق مدل موهای کوتاه هستیم زیرا شیک هستند و نگهداری از آنها آسان است. و یک شگ برش خورده با لبه های ناهموار برای کسانی که صورت های الماسی شکل دارند، زیبا به نظر می رسد. این ظاهر حالتی بازیگوش و آرام را ایجاد می کند که در تمام طول روز تعارفات را به همراه خواهد داشت.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

مدل موی شگی برای صورت های مستطیلی شکل

آنهایی که صورت مستطیلی دارند، ویژگی های صورت بلندتری دارند و اغلب برای نرم کردن ظاهر فک و پیشانی تیز خود بدون کشیده شدن بیشتر صورت تلاش می کنند. سعی کنید مدل موهای زیر را در ظاهر زیبایی بعدی خود تغییر دهید.

شگ فرفری با چتری

آنهایی که بافت موهای مجعد طبیعی دارند، می‌توانند با برش‌های لایه‌ای سفارشی با فرهای هاله ظاهر خود را زیباتر کنند. این استایل همچنین در طول مرحله رشد عالی به نظر می رسد که برای افرادی که موهای مجعد دارند یک مزیت اضافی است.

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

شاگ بلند حجیم و بافت

اگر می‌خواهید شیک به نظر برسید و قفل‌های بلند اسپرت داشته باشید، شگ‌های بلند بهترین گزینه برای شما هستند. و شانه‌ها نقطه‌ای شیرین هستند که کاملاً ویژگی‌های مربعی شما را با تمایل به حفظ طول‌های بلندتر متعادل می‌کنند. 

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

مدل موی شگی برای صورت‌های بیضی 

فرم صورت بیضی دارید؟ به لطف ویژگی‌های متقارن صورتتان، تقریباً می‌توانید هر مدل موی شگ را انتخاب کنید. در اینجا دو مورد از استایل های پشمالو مورد علاقه ما برای صورت های بیضی شکل آورده شده است.

باب شگی

برای افزودن تعریف به چهره خود، سعی کنید همه چیز را با یک باب شگی که به چانه شما می افتد تغییر دهید. 

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

لایه های بلند با چتری های کناری

مدل موی بلند را ترجیح می دهید؟ طول خود را حفظ کنید و در عین حال عمق را از طریق چند لایه شگی اضافه کنید. استایل خود را با چتری کنار هم ترکیب کنید تا ظاهری جذاب داشته باشید. 

مدل موی شگی بر اساس فرم صورت

سخن نهایی :

در این پست هرآنچه را که باید در مورد موی شگی و فرم صورتتان بدانید را آورده ایم،‌قبل از انتخاب مدل موهایتان حتما به فرم صورت خود توجه کنید . همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.