آرایش چشم, آرایش و زیبایی

روش صحیح زدن خط چشم برای فرم چشم شما

روش صحیح زدن خط چشم برای فرم چشم شما

روش صحیح زدن خط چشم برای فرم چشم شما : پیدا کردن بهترین خط چشم برای فرم چشم شما یک مرحله مهم است، اما اغلب نادیده گرفته می شود بسیاری از ما فقط خط چشم می زنیم زیرا مادر/دوست/سلبریتی مورد علاقه ما از آن استفاده می کند اما پیدا کردن ظاهری که مناسب شماست می تواند تاثیری متحول کننده روی صورت شما داشته باشد.

این می تواند به باز کردن چشم های ریز کمک کند اگر پلک های شما کلاه دار است، توهم پلک ها را ایجاد کند یا حتی چشمان شما را بزرگتر نشان دهد.

روش صحیح زدن خط چشم برای فرم چشم شما

بهترین برای چشم های بادامی شکل

شما با چشم بادامی خوش شانس هستید؛ شکل همه‌کاره آن به این معنی است که می‌توانید از انواع آرایش‌های مختلف دور شوید» با این حال من فکر می کنم مورد علاقه من برای چشم های بادامی، یک چشم گربه ای کلاسیک خواهد بود.

از خط چشم استفاده کنید تا یک خط نازک روی گوشه داخلی بکشید و در حین کار آن را ضخیم تر کنید. آن را به سمت بیرون کشیده کنید و برای ایجاد پلک بلند کنید.

بیشتر بخوانید: کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها

روش صحیح زدن خط چشم برای فرم چشم شما

بهترین خط چشم برای چشم های عمیق

بهترین نوع خط چشم برای این شکل خطی است که از قسمت بیرونی شروع می شود خط چشم مایع را در بالاترین نقطه انحنای چشم خود بزنید و به سمت بیرون بکشید.

درست پس از انجام خط چشم خط چشم را متوقف کنید. اگر خط چشم را درست می کنید خیلی طولانی است وقتی چیزی که ما می خواهیم باز کردن و بلند کردن آن است، چشم را سنگین می کند!

روش صحیح زدن خط چشم برای فرم چشم شما

بهترین برای چشم های مونولید یا تک پلکی

با مونولید باید خط را به سمت بیرون، تقریباً تا ابرو بکشید. حتماً بال را هم اغراق کنید این بهترین شکل و وضوح را به چشمان شما می‌دهد. از آنجایی که نمی توانید مقدار زیادی از پلک را ببینید، می توانید آن را به اندازه دلخواه ضخیم کنید یا حتی آن را در رنگی غیر از مشکی اعمال کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه از پخش شدن خط چشم جلوگیری کنیم؟

کشیدن خط چشنم

بهترین خط چشم برای چشم های درشت

اگر چشم‌های گرد بزرگی دارید می‌توان از خط چشم برای دستکاری ملایم شکل و تشدید چشم استفاده کرد پلک بالایی را خط بکشید و ضخامت آن را در کل ثابت نگه دارید. برتون هشدار می دهد که خط مژه شما.

کشیدن خط چشنم

بهترین برای چشم های رو به پایین

شما باید واقعاً اغراق کنید و در انتها به آن یک زاویه چشمگیر بدهید سعی کنید آستر را روی چشم، به سمت بیرون و بالا بکشید؛ سپس مستقیماً به جلو در آینه نگاه کنید. از یک پنبه مرطوب استفاده کنید و زیر آن را به سمت بالا پاک کنید. گوشه بیرونی خط برای تمیز کردن لبه و ایجاد زاویه.

به این ترتیب شما با چشمان باز شکل مناسبی را برای خود ایجاد می کنید، بنابراین در زمان صرفه جویی می کنید و باید چند بار آن را دوباره بکشید تا درست شود.

کشیدن خط چشنم

بهترین برای چشم های نزدیک

با یک چشم بسته، باید نیمه داخلی پلک خود را تمیز نگه دارید تا فضای بیشتری بین چشم ها ایجاد شود. یک خط باریک از وسط شروع کنید و به سمت خارج حرکت کنید و آن را بسیار نزدیک به مژه ها نگه دارید. اما هیچ چیز خیلی دراماتیکی ندارید. با مقدار زیادی ریمل روی مژه های بیرونی، این کار را جالب تر کنید.

بهترین برای چشم های درشت

یک چشم پهن نیاز به رویکردی مشابه با شکل چشم‌های درشت دارد. می‌توانید با استفاده از رنگ تیره در امتداد خط مژه و خط اشک، قسمتی از فضا را ببندید درست از مجرای اشک شروع کنید و خط چشم را از عرض و بیرون بکشید، آن را با یک حرکت خوب در لبه بلند کنید. همین کار را زیر چشم انجام دهید.

آن را نزدیک خط مژه خط بزنید و قبل از آن با یک پنبه آن را لکه دار کنید. خشک می‌شود چشم‌های زیادی نمی‌توانند با آنچه شما می‌توانید کنار بیایند پس با اشتیاق استفاده کنید و از آن لذت ببرید!

کشیدن خط چشنم

سوالات متداول

چگونه می توان از خط چشم بالدار برای چشم های عمیق استفاده کرد؟

اگر چشم‌های عمیقی دارید، وقتی از پهلو به نمایه خود نگاه می‌کنید چشم‌هایتان به استخوان ابرویتان می‌نشیند. خط چشم بالدار روی چشم‌های باریک عالی به نظر می‌رسد  به شرطی که از چند قانون پیروی کنید.

از یک خط چشم مایع برای کشیدن یک خط باریک درست بالای خط مژه خود استفاده کنید. همانطور که به گوشه می رسید، آن را کمی ضخیم تر کنید و یک خط بالدار نازک به سمت بالا اضافه کنید.

به طور کلی خط چشم را نازک نگه دارید، زیرا خط چشم ضخیم باعث می شود چشمان شما عمیق تر به نظر برسد. برای بازتر کردن چشمان خود، خط چشم را روی پلک پایین خود نکشید.

چگونه از خط چشم برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک استفاده می کنید؟

برای کسانی که چشم‌های کوچکی دارند و می‌خواهند ظاهری مانند چشم‌های دوزی داشته باشند، با زدن یک خط باریک درست بالای خط مژه‌ها شروع کنند و آن را در گوشه‌های بیرونی بال بزنند.

روی پلک پایینی خود، فقط یک سوم بیرونی خط مژه را خط بزنید. از یک خط چشم بژ روی خط آب خود استفاده کنید تا واقعاً چشمان خود را درخشان کنید. کار را با استفاده از فر مژه و ریمل برای باز کردن چشمان خود به پایان برسانید.

آیا باید خط چشم را روی پلک پایینی خود بکشید؟

بله، اما کم. از یک دست سبک برای کشیدن خط بیرونی پلک خود استفاده کنید. خط ضخیم را در تمام طول نکشید زیرا می تواند چشمان شما را سنگین و کوچکتر نشان دهد. از یک خط چشم بژ روی خط آب خود استفاده کنید تا چشمان خود را بیشتر روشن و باز کنید. استفاده از مداد چشم نسبت به خط ژل یا مایع راحت‌تر است، زیرا نیازی به کامل بودن خط آن نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.