سلامت پوست

روتین مراقبت از پوست برای گردن

روتین مراقبت از پوست برای گردن

روتین مراقبت از پوست برای گردن :وقتی نوبت به روتین مراقبت از پوست می رسد، آیا گردن خود را نادیده گرفته اید؟ به احتمال زیاد پاسخ مثبت است، و صادقانه بگویم، شما تنها نیستید. در حالی که بسیاری از ما زمان زیادی را صرف نوازش و نوازش صورت خود می کنیم، زمانی که به خط فک خود می رسیم، این کار را متوقف می کنیم. در واقع، می‌توانید هر روز صبح از یک سرم استفاده کنید، و از کرم ضد پیری شب قبل از خواب استفاده کنید، اما اگر به پوست گردن‌تان همان مراقبتی را که پوست صورت‌تان انجام می‌دهید، نشان نمی‌دهید. کار سخت می تواند بیهوده باشد نادیده گرفتن گردن می تواند به این معنی باشد که شما در زیر چانه خود مانند یک فرد (و سن) کاملاً متفاوت به نظر می رسید. بنابراین، وقت آن است که توجه جدی به گردن خود نشان دهید. پیشاپیش، نحوه مراقبت از گردن خود را بیاموزید و در مورد کرم های گردن ما بیاموزید تا بتوانید یکی از آنها را به روتین خود اضافه کنید.

چگونه به زیبایی گردن خود کمک کنید

شما نمی توانید در تمام طول سال در یقه های یقه اسکی پنهان شوید. دو توصیه بسیار آسان برای مراقبت از پوست وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. وقتی یک یقه V را می بینید که فقط باید داشته باشید، یا وقتی دوباره فصل لباس شنا فرا می رسد، سپاسگزار خواهید بود که این موارد را به خاطر آورده اید.

اول از همه، از نادیده گرفتن همه چیزهای زیر فک خود دست بردارید. دفعه بعد که صبح یا شب قبل از خواب از کرم مرطوب کننده استفاده کردید، به یاد داشته باشید که همان محصولات را روی گردن خود بمالید تا بتواند از فواید آن نیز بهره مند شود.

بیشتر بخوانید: آیا باید قبل یا بعد از مرطوب کننده از ضد آفتاب استفاده کرد؟

دوم اینکه هر روز روی گردن خود ضد آفتاب بزنید. SPF نباید فقط برای روزهای تابستانی که در کنار اقیانوس یا استخر می گذرانید به کیف ساحل شما منتقل شود. طبق گفته بنیاد سرطان پوست، حتی در روزهای ابری هم ممکن است دچار سوختگی شوید، که این امر باعث می‌شود کرم‌های ضد آفتاب یک محصول ضروری مراقبت از پوست برای استفاده هر روزه باشند. زمستان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

علاوه بر این، گذراندن وقت در خارج از منزل بدون استفاده از محافظ آفتاب می تواند منجر به آسیب هایی شود که می تواند در جاده به صورت چین و چروک و لکه های تیره ظاهر شود. و اگر فقط از صورت خود محافظت کنید، در معرض خطر این هستید که گردن و هر پوستی که در معرض آن قرار دارد علائم قابل مشاهده پیری را نشان دهد. آکادمی پوست آمریکا (AAD) توصیه می کند که یک ضد آفتاب با طیف وسیع (برای محافظت در برابر اشعه های UVA و UVB) حداقل 30 انتخاب کنید. آن را 15 دقیقه قبل از بیرون رفتن استفاده کنید و به یاد داشته باشید که بلافاصله پس از شنا یا تعریق دوباره استفاده کنید.

سخن اخر: 

در این مطلب سعی کرده ایم به صورت کوتاه ومفید نحوه ی مراقبت از گردن را به شما آموزش دهیم. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 5 ویتامینی که برای داشتن پوستی صاف و درخشان ضروری است !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.