سلامت پوست

روتین ضد پیری مراقبت از پوست با عسل

روتین ضد پیری مراقبت از پوست با عسل 

روتین ضد پیری مراقبت از پوست با عسل : اگر نشنیده‌اید، عسل یکی از جدیدترین مواد مراقبت از پوست است که راه خود را به صحنه زیبایی می‌دهد.و این دقیقاً همان چیزی است که در روال مراقبت از پوست شما گم شده است – به خصوص اگر علائم قابل مشاهده پیری مانند پوست خشک را تجربه کنید. در اینجا یک آموزش گام به گام برای روتین مراقبت از پوست ضد پیری عسل آورده شده است.

بیشتر بخوانید: عادت هایی که باعث پیری پوست میشوند

مرحله 1: از یک کرم پاک کننده استفاده کنید

مانند هر روال مراقبت از پوست، اولین کاری که می خواهید انجام دهید استفاده از پاک کننده صورت است. برای استفاده از آن، قبل از ماساژ دادن پاک کننده روی صورت، پوست خود را مرطوب کرده و آن را کف کنید. قبل از اینکه پوست خود را خشک کنید کاملاً بشویید.

مرحله 2: پوست خود را لایه برداری کنید

سه بار در هفته از اسکراب صورت استفاده کنید تا به آرامی پوست خود را لایه برداری کنید. در عرض یک هفته، پوستی نرم، صاف و نرم با کاهش علائم خستگی خواهید داشت. برای استفاده، مقدار کمی از اسکراب را با انگشتان خشک روی صورت خود صاف کنید. انگشتان خود را خیس کنید، سپس اسکراب را روی پوست خود ماساژ دهید و سپس با آب ولرم بشویید.

روتین ضد پیری مراقبت از پوست با عسل

بیشتر بخوانید: چگونه به درستی صورت و بدن خود را لایه برداری کنیم؟

مرحله 3: از یک مرطوب کننده روزانه استفاده کنید

پس از پاکسازی و لایه برداری پوست، می خواهید با استفاده از مرطوب کننده صورت، رطوبت را دوباره تامین کنید. مرطوب کننده را می توان برای صورت، گردن و بالای سینه استفاده کرد.

مرحله 4: استفاده از عسل

مقدار معینی و دلبخواهی از عسل را برداشته و برروی پوست خود بمالید و بگذارید نیم ساعت بماند. سپس بشویید. پس از مدت کوتاهی متوجه تغییرات روی پوست خود خواهید شد.

کلام نهایی:

در به نتیجه رسیدن از محافظت از پوستتان عجله نکنید و سعی کنید در طولانی مدت این روتین را انجام دهید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: چطور روند پیری زودرس را کاهش دهیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.