رنگ و لایت مو

رنگ موی هلویی را بشناسید :

رنگ موی هلویی را بشناسید :

رنگ موی هلویی را بشناسید : رنگ موی هلویی یک رنگ موی محبوب و بسیار زیبا و دلفریب است که اخیرا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر شما هم از طرفداران رنگ های فانتزی هستید پیشنهاد می کنیم در مطلبی که راجع به این رنگ مو گردآوری کرده ایم همراه ما باشید:

چگونه رنگ موی هلویی مناسب برای رنگ پوست خود را پیدا کنید؟

اگر پوست روشنی دارید، رنگ هلویی روشن تا متوسط ​​را انتخاب کنید. مو قرمزهای طبیعی معمولاً پوست روشنی دارند، بنابراین هیچ شانسی وجود ندارد که برای شما چیزی کمتر از افسانه به نظر برسد. اگر می خواهید ظاهری شبیه مرکبات داشته باشید، مطمئن شوید که سایه های هلویی شما بیشتر نارنجی است تا صورتی.

اگر پوست زیتونی دارید، رنگ هلویی تیره تر را امتحان کنید. اگر هایلایت یا بالیاژ کرده اید، رنگ موی هلویی را به تارهای دکلره شده خود اضافه کنید. این یک راه عالی برای امتحان کردن موهای هلو با جلوه ای ظریف تر است.

بیشتر بخوانید: چند سبک رنگ مو با بلوند گیلاسی

آنچه باید درباره داشتن موهای هلو بدانید:

مانند بسیاری از رنگ‌های موی پر جنب و جوش، موهای هلویی برای دستیابی به آن در کنار نگهداری روتین، پس از تهیه، به کمی کار نیاز دارند. اگر با رنگ پایه تیره شروع می کنید، ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید تا رنگ آن نمایان شود. همانطور که گفته شد، شما گزینه هایی دارید – می توانید به یک رنگ شناس مراجعه کنید یا آن را در خانه امتحان کنید.

رنگ موی هلویی را بشناسید :

بیشتر بخوانید: رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

چگونه در خانه موهای خود را هلویی رنگ کنیم؟ 

چه به سراغ یک سری تارهای هلویی بروید یا فقط هایلایت را انتخاب کنید، به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه موهای خود را به یک شاهکار رنگ هلویی تبدیل کنید.

1. موهای خود را ارزیابی کنید
به خاطر داشته باشید که بسته به رنگ موی اولیه شما، روند شما برای هلو متفاوت خواهد بود. اگر موهای دکلره شده، بلوند روشن یا هایلایت شده دارید، می توانید مستقیماً به سراغ رنگ موی هلویی بروید. اگر موهای تیره دارید، چند مرحله دیگر در این فرآیند وجود دارد.

2. موهای تیره را سفید کنید
اگر با موهای تیره‌تر کار می‌کنید، این روند کمی طولانی تر است، اما نگران نباشید، همچنان می‌توانید رشته‌های هلویی رنگ را در خانه تهیه کنید. ابتدا باید رشته های خود را با سفید کننده دکلره کنید. همانطور که موهای خود را روشن می کنید، دستورالعمل های پیوست شده را دنبال کنید.

3. سبک خود را انتخاب کنید
در مورد استفاده از رنگ موی هلویی خود، به این فکر کنید که می خواهید کجای موی خود را رنگ کنید. اگر نمی خواهید رنگ سراسری را انتخاب کنید، ممکن است بخواهید فقط انتهای خود را سفید کنید، هایلایت ایجاد کنید یا به دنبال یک قطعه مانی پیس هلویی باشید.

رنگ موی هلویی را بشناسید :

4. موهای خود را رنگ کنید
زمان آن است که بالاخره رنگ موی هلویی را اعمال کنید. با ترکیبی از رنگ‌های صورتی و مرجانی، نمی‌توانیم فکر نکنیم که برای گرفتن رنگ صورتی-هلویی در خانه عالی است. هنگام استفاده از رنگ، دستورالعمل های بسته را دنبال کنید.

سخن آخر:

مانند دیگر رنگ های فانتزی رنگ موی هلویی نیز به به دکلره نیاز دارد. به همین دلیل برای آنکه موهایتان آسیب نبیند از ماده مناسبی استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید:محافظت از موهای بلوند آسیب دیده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.