آرایش صورت, آرایش و زیبایی

بهترین آرایش ها برای پوست زیتونی

بهترین آرایش ها برای پوست زیتونی

بهترین آرایش ها برای پوست زیتونی : اگر پوست زیتونی دارید،اگر نمی خواهید پوستتان خیلی سرد به نظر برسد از محصولات گرمی که ته رنگ زرد و سبز شما را نشان می دهند اجتناب کنید . خبر خوب این است که می‌توانید رنگ‌های تند را به راحتی تثبیت کنید و با کمی ظرافت، می‌توانید رنگ‌های عالی برای پوست خود، از رژگونه برافراشته گرفته تا هایلایتر مرواریدی را انتخاب کنید. در این مقاله همراه ما باشید تا چند نمونه از بهترین آرایش های پوست زیتونی را مشاهده کنید.

چگونه تشخیص دهیم که رنگ پوست زیتونی دارید؟

رنگ پوست زیتونی ترکیبی از رنگ های قهوه ای و سبز است. در حالی که پوست زیتونی اغلب با یک برنزه زیبا همراه است، رنگ‌های زیتونی می‌تواند از رنگ پریده تا تیره متغیر باشد، که باعث می‌شود شناخت ته رنگ شما برای پیدا کردن آرایش مناسب برای شما بسیار مهم باشد.

بیشتر اوقات، رنگ پوست زیتونی دارای ته رنگ گرم یا خنثی است. اگر مطمئن نیستید ته رنگ شما چیست، مچ دست خود را برگردانید. رگه های آبی نشان دهنده ته رنگ سرد است، در حالی که رگه های سبز نشان دهنده ته رنگ های گرم است. اگر رگ های شما جایی در این بین به نظر می رسد، می توانید خنثی باشید. هنگامی که درک بهتری از ته رنگ خود پیدا کردید، وقت آن است که کیف آرایش خود را به روز کنید.

در این مقاله بیشتر راجع به پوست زیتونی بخوانید: چطور بفهمیم رنگ پوست سبزه و یا زیتونی داریم؟

زیرسازی برای پوست زیتونی

با وجود بسیاری از فونداسیون های موجود که دارای ته رنگ فوق العاده صورتی هستند، پیدا کردن رنگ زیرسازی شما می تواند یک چالش باشد. شما باید مطمئن شوید که سایه ای را انتخاب کنید که دقیقاً با رنگ و ته رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد تا ظاهری یکپارچه داشته باشید.

انحراف به سمت فرمول‌های تیره‌تر با ته‌رنگ‌های گرم بهترین گزینه برای شما خواهد بود، و از آنجا می‌توانید دقیقاً رنگی را مشخص کنید که بیشتر به پوستتان می‌آید. انتخاب فونداسیونی که گزینه های تن و سایه زیادی داشته باشد به شما این امکان را می دهد که تناسب کامل خود را پیدا کنید.

سایه چشم برای پوست زیتونی

وقتی صحبت از سایه چشم با رنگ زیتونی به میان می آید، گزینه های زیادی دارید. اگر به ظاهر کلاسیک علاقه دارید، نمی توانید با چشم دودی قهوه ای اشتباه کنید. اگر می‌خواهید چیزی چشم‌گیرتر باشد، توصیه می‌کنیم از سایه چشم متالیک و براق استفاده کنید. برای درخشندگی بیشتر رنگ طلایی را به مرکز پلک‌هایتان اضافه کنید و برای تکمیل، یک ریمل اضافه کنید.

بهترین آرایش ها برای پوست زیتونی

ابرو برای پوست زیتونی

ابروهای پررنگ درشت باید نقطه کانونی صورت شما باشد، به خصوص برای رنگ پوست زیتونی. با استفاده ملایم از محصول برای پر کردن مناطق کم شروع کنید. سپس، از برس زاویه دار برای ترسیم و مشخص کردن شکل ابروی خود استفاده کنید. کار را با شانه زدن ابروهای خود به پایان برسانید و ظاهر شما کامل می شود.

مطلب مرتبط: آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

برنزر برای پوست زیتون

برای داشتن ظاهری برنزی ، باید برنز کننده مناسب پوست زیتونی را پیدا کنید. مطمئن شوید که از برنزه کننده های بیش از حد نارنجی دوری کنید. در عوض، رنگ‌های قهوه‌ای و مسی طبیعی را انتخاب کنید، که پوست شما را برای درخشش آفتاب‌گرفته برجسته می‌کند.

بهترین آرایش ها برای پوست زیتونی

رژگونه برای پوست زیتونی

اگر می خواهید پوست زیتونی خود را زیبا کنید، باید رژگونه را جدی بگیرید. تنها با کشیدن انگشت به رنگ گلگون، می توانید توهم چهره ای روشن تر ایجاد کنید. هنگامی که پوست زیتونی دارید، پیدا کردن رنگ صورتی گلگون یا هلویی گرم که به اندازه کافی روشن باشد، بسیار مهم است که بدون زیاده‌روی ظاهر شود. هدف شما این است که به صورت خود حالتی طبیعی بدهید.

رژ لب برای پوست زیتونی

در حالی که می توانید کاملاً هر رنگ رژ لبی را که رویای آن را می بینید، تکان دهید، اما در مورد رنگ های پوست زیتونی (در واقع، هر رنگ پوستی) چیزی خاص در مورد لب های قرمز تند وجود دارد. یک رژ لب قرمز تند چیلی می تواند برای شما مناسب باشد. سایه های لب توت روی رنگ پوست زیتونی نیز خیره کننده به نظر می رسند و کنتراست خوبی ایجاد می کنند.

بهترین آرایش ها برای پوست زیتونی

سخن آخر

سعی کرده ایم در این مطلب تمام آنچه باید برای آرایش بهتر پوست های زیتونی بدانید را بیاوریم. نظر خود را با ما در میان بگذارید. همچنین بخوانید: نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.