رنگ و لایت مو

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید : موی بلوند در عین حال که می تواند بسیار جذاب باشد می تواند کسل کننده نیز باشد و در طولانی مدت فرد را خسته کند. رنگ کردن مو یکی از راه هایی است که می توانید زیبایی خود را به روز کنید. اگر از بلوند زرد موهای خود خسته شده اید همراه ما باشید تا چند روش را بخوانید و موهای خود را تغییر دهید. 

یک لایت قرمز کمرنگ را امتحان کنید

شما می توانید با اضافه کردن نورهای قرمز به تارهای بلوند خود بهترین های هر دو دنیا را داشته باشید. افزودن رنگ مایل به قرمز به موهای بلوند، با کمک به عمق بخشیدن به رنگ پایه، چرخش رنگ پایه را ایجاد می کند، که به نوبه خود می تواند به ظاهر حجم بیشتری کمک کند. لایت های کم می توانند به جلوگیری از تک بعدی به نظر رسیدن رنگ موهای بلوند کمک کنند و بهترین راه برای رسیدن به رنگ بلوند توت فرنگی زیبا هستند.

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

بیشتر بخوانید: چند راه برای براق ماندن رنگ مو

آمبره رنگین کمانی را امتحان کنید

برای امتحان کردن چیزی واقعا جسورانه،  با رنگ آمیزی انتهای بلوند خود با سایه های پاستلی به سبک رنگین کمانی و امبره بروید تا یک کار چشم نواز انجام دهید. برای داشتن ظاهری موقت، اسپری رنگ موی موقت 1 روزه را استفاده کنید.

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

رنگ یخی را امتحان کنید

اگر می خواهید موهای بلوند خود را روشن تر کنید، رنگ پلاتینیوم را انتخاب کنید. رنگ بلوند یخی تقریباً برای همه زیبا به نظر می رسد، اما به خاطر داشته باشید که رنگی است که نگهداری بالایی دارد. شما باید برنامه‌ریزی منظمی برای دستکاری‌ها داشته باشید (یا یک کیت رنگ مو در خانه داشته باشید) زیرا ریشه‌ها زمانی که رشد می‌کنند بسیار قابل توجه هستند.

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

بیشتر بخوانید: معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

رنگ های گرم را امتحان کنید

یکی دیگر از سایه‌های زیبا که می‌توانید انتخاب کنید، برونند است، رنگی قهوه‌ای مایل به بلوند که دارای ریشه‌های طبیعی و هایلایت‌های گرم است. این رنگ بسیار متفاوت از پلاتین است، این رنگ ترکیبی عالی از سبزه و بلوند را ارائه می دهد تا رنگ پوست شما را بدون اینکه خیلی روشن باشد، صاف کند. از آنجایی که این رنگ به ترکیبی از دو ترکیب رنگی نیاز دارد، با یک رنگ شناس مشورت کنید تا به این سایه زیبا کمک کند. 

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

یک مدل موی جدید را امتحان کنید

رنگ کردن موهای بلوند تنها راه برای تغییر اوضاع نیست – اگر چیزی دراماتیک‌تر می‌خواهید، با درست کردن یک برش، ظاهر جدیدی را امتحان کنید. به سراغ باب بلوند بافت دار و جذاب بروید یا چیزی ماجراجویانه مانند برش بلوند عسلی را امتحان کنید. اگر موهای شما به شدت آسیب دیده از سفید کننده است، رفتن به موهایتان یک راه عالی برای احیای تارهایتان است و در عین حال موهایتان را با یک مدل شیک جدید تغییر می‌دهید.

اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

سخن آخر: 

این چند روش از محبوب ترین و بهترین روش های ارتقای موهای بلوند هستند ان ها را امتحان کرده و نظر خود را برای ما بنویسید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: محافظت از موهای بلوند آسیب دیده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.