آرایش صورت, آرایش لب, آرایش و زیبایی

استفاده از رژلب برای پرتر نشان دادن لب های باریک

استفاده از رژلب برای پرتر نشان دادن لب های باریک

استفاده از رژلب برای پرتر نشان دادن لب های باریک : یک لب پر و حجیم ممکن است آرزوی هر فردی باشد. اما اگر لب های نازک دارید بهتر است از این پس نگران نباشید و با این ترفندی که در رخ خواهید خواند لب های خود را درشت نشان بدهید.

آموزش مرحله به مرحله ساده : چگونه لب های خود را بزرگتر کنیم؟

1. بالم لب بزنید

چه لب‌های نازک یا پر داشته باشید، همیشه ایده خوبی است که با بالم لب شروع کنید – نمی‌خواهید رژ لب را روی لب‌های خشک و پوسته‌دار بزنید. ناگفته نماند که لب های خشک کمتر چاق به نظر می رسند. بالم لب انتخابی خود را صاف کنید تا بوم آبرسانی به خود بدهید.

2. دور لب های خود را خط بکشید

برای ایجاد لب هایی که پرتر و مشخص تر به نظر می رسند، باید از خط لب کمک بگیرید. از خط لب با رنگی نزدیک به رنگ طبیعی لب خود استفاده کنید تا طرح اصلی شکل طبیعی لب خود را مشخص کنید. اگر می‌خواهید لب‌هایتان را بزرگ‌تر نشان دهید، کمی آن‌ها را روی کمان کوپیدتان خط بکشید. با این حال، کناره‌ها را خط نکشید – پوشاندن آن‌ها در کناره‌ها باعث می‌شود که به جای اینکه به طور طبیعی پر باشند، جعلی به نظر برسند.

3. رنگ رژ‌ لب خود را هوشمندانه انتخاب کنید

صرف نظر از اندازه یا شکل لب هایتان، هر رنگ لبی را بپوشید که به شما احساس زیبایی می کند. با این حال، اگر هدف شما این است که لب‌هایتان را پرتر نشان دهید، انتخاب رژ لب برهنه‌ای که فقط چند درجه از رنگ پوستتان عمیق‌تر باشد بهترین گزینه است. اگر رنگی را انتخاب کنید که تضاد زیادی با پوست شما داشته باشد – مانند رژ لب قرمز همراه با پوست روشن، یا صورتی کودک در پوست تیره – لب های شما کوچکتر به نظر می رسند.

هر چه تضاد بین پوست و رنگ لب شما کمتر باشد، لب های شما پرتر به نظر می رسند.

همچنین عاقلانه است که به جای فرمول مات، رژ لبی را انتخاب کنید که کمی درخشش داشته باشد. زیرا نور را منعکس می کند که به پرپشت تر نشان دادن لب ها کمک می کند.

مطلب مرتبط:5 نکته مفید برای ایجاد لب های پر با آرایش

4. رنگ لب خود را با برس لب بزنید

در حالی که زدن رژ لب مستقیم از گلوله سریعترین راه برای انجام آن است، استفاده از برس لب به دقت کمک می کند. برس لب خود را روی گلوله رژ بمالید تا مقداری محصول برداشته شود و شروع به مسواک زدن آن از مرکز لب های خود به سمت بیرون به سمت خط لب خود کنید. هنگامی که محصول را به طور یکنواخت با برس لب استفاده کردید، می توانید گلوله را روی مرکز لب های خود بکشید تا رنگ بیشتری پیدا کند.

5. کمان کوپید خود را برجسته کنید

استفاده از یک محصول براق ظریف روی کمان کوپید می تواند به پرتر نشان دادن لب بالایی شما کمک کند. از نوک انگشت خود استفاده کنید آن را روی کمان کوپید خود قرار دهید و آن را کمی با هم ترکیب کنید تا درخشش را پخش کنید.

6. ظاهر را با براق کننده لب به پایان برسانید

انعکاس نور برای آبدارتر نشان دادن لب‌ها کلیدی است، بنابراین براقیت فوق‌العاده‌ای به نفخ خود اضافه کنید. این یک براق شفاف با درخشش شیشه ای و یک اثر حجیم است که کمی احساس سوزن سوزن شدن ایجاد می کند و به بزرگتر نشان دادن لب ها کمک می کند.

کلام آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید لب های خود را درشت تر و زیبا تر نشان دهید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.