سلامت مو

استایل چتری برای انواع موهای فر و صاف

استایل چتری برای انواع موهای فر و صاف

استایل چتری برای انواع موهای فر و صاف : مدل موی چتری ،‌ یک سبک پرطرفدار است که تقریبا می تواند به هر چهره ای بیاید. اگر موی فر دارید و دلتان هم میخواهد موی چتری داشته باشید نگران نباشید چون موی چتری فقط برای موهای صاف و لخت نیست. همراه ما باشید تا به شما بگوییم چگونه موهای خود را استایل کنید که چتری های فریبنده ای داشته باشید.

روش های مختلف برای مدل دادن به چتری چیست؟

نحوه حالت دادن به چتری ها به بافت مو، مدل موی شما و ظاهری که می خواهید بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر

نحوه مدل دادن به چتری های بلند

اگر چتری‌های بلندی دارید که حداقل چند اینچ زیر ابروهایتان می‌افتد، بهترین راه برای حالت دادن به آن‌ها استفاده از یک برس گرد است. استفاده از سشوار و برس گرد باعث می شود که چتری ها گرد با حجم زیادی داشته باشند.

نکته: قبل از اینکه موهای خود را با گرما حالت دهید، حتما از یک محافظ حرارتی مانند اسپری های دوفاز استفاده کنید. این اسپری ها محافظت در برابر حرارت هستند و وز را کاهش میدهند.

استایل چتری برای انواع موهای فر و صاف

یک برس گرد را در بالای چتری قرار دهید و از قسمت زیر ، سشوار بکشید تا موی سرتان به سمت عقب کشیده شود. 

نحوه مدل دادن به چتری های ظریف

بزرگترین چالش در حالت دادن به موهای ظریف ایجاد حجم است. اگر موهای ظریفی دارید و می‌خواهید چتری‌های حجیم ایجاد کنید ، موهایتان را به آرامی از ریشه آن‌ها بمالید و سپس کمی از اسپری مو  را اسپری کنید تا آنها را محکم نگه دارید. 

استایل چتری برای انواع موهای فر و صاف

چگونه موهای مجعد را با چتری درست کنیم

با توجه به اینکه یکی از بهترین ویژگی های چتری حجم دهی است، افرادی که موهای مجعد دارند یک مزیت دارند. اگر به این فکر می کنید که چگونه موهای فر خود را با چتری ست کنید، موهای خود را همانطور که معمولاً حالت می دهید، حالت دهید.

استایل چتری برای انواع موهای فر و صاف

هر دختر فرفری روش خود را دارد، بنابراین به آن پایبند باشید. هنگامی که موها خشک شدند، فرها را از هم جدا کنید تا یک موی چتری کامل ایجاد کنید. اگر احساس می‌کنید که فرهای شما نیاز به ترمیم و وز نشدن نیاز دارند، از اسپری های محافظ مو استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: چند مدل مو برای افرادی که موهای فر دارند

سخن آخر:

نگهداری و استایل دادن به چتر های موهایتان کار سختی نیست، هر مدلی را که دوست دارید امتحان کرده و لذت ببرید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 31 مدل موی چتری دخترانه برای صورت های مختلف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.