آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آیا ابتدا باید از کانسیلر استفاده کرد یا کرم پودر؟

آیا ابتدا باید از کانسیلر استفاده کرد یا کرم پودر؟

آیا ابتدا باید از کانسیلر استفاده کرد یا کرم پودر؟ استفاده صحیح از کرم پودر و کانسیلر کلید دستیابی به پوستی صاف با آرایش است ما تمایل داریم باور کنیم که هیچ روش اشتباهی برای آرایش کردن وجود ندارد اما تکنیک‌های خاصی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند یک میکاپ یکنواخت ایجاد کنید که به عنوان پایه‌ای عالی برای بقیه کارهای روزمره آرایش شما باشد.

همه چیزهایی را که باید در مورد بهترین راه های استفاده از کرم پودر و کانسیلر بدانید، پس تا پایان مقاله آیا ابتدا باید از کانسیلر استفاده کرد یا کرم پودر؟ همراه ما باشید.

آیا ابتدا باید از کانسیلر استفاده کرد یا کرم پودر؟

چه چیزی اول استفاده کنیم : زیرسازی یا کانسیلر؟

ابتدا با استفاده از زیرسازی شروع کنید. استثنا در این مورد این است که از یک اصلاح کننده رنگ برای استتار لکه ها، لکه های تیره یا دایره های تیره استفاده می کنید سپس آن را قبل از زیرسازی استفاده کنید. در غیر این صورت، با فونداسیون شروع کنید و در صورت لزوم به آرامی آن را پنهان کنید تا مقدار محصول روی پوستتان به حداقل برسد.

قبل از استفاده از هر فرمول زیرسازی، پوست خود را با محصولات مراقبت از پوست آبرسان آماده کنید . پرایمر و مرطوب کننده خوب یک پایه عالی برای آرایش است زیرا مغذی است، پوست را صاف می کند و به عنوان پرایمر و SPF دو برابر می شود.

بعد ابزار مورد نظر خود را بردارید خواه یک قلم مو، اسفنج آرایشی یا انگشتان تمیز باشد. زیرسازی خود را با ضربات کوتاه یا حرکات دورانی، از مرکز صورت خود شروع کرده و به سمت بیرون بکشید.

اطمینان حاصل کنید که رنگ به طور یکپارچه از خط فک شما و پایین گردن شما ترکیب می شود تا از خطوط خشن جلوگیری شود. سپس، در جایی که نیاز به پوشش اضافی دارید، روی کانسیلر خود نقطه بگذارید و آن را با ابزار کاربردی خود پخش کنید تا زمانی که با کرم پودر شما ترکیب شود.

آیا ابتدا باید از کانسیلر استفاده کرد یا کرم پودر؟

کدام فرمول زیرسازی و کانسیلر با هم بهتر عمل می کنند؟

هنگامی که نوبت به انتخاب ترکیب مناسب زیرسازی و کانسیلر می رسد، توصیه می کنیم از کرم مات یا مایع  و غیره استفاده کنید. اگر از زیرسازی پودری استفاده می‌کنید، از کانسیلری با قوام نرم‌کنندگی ایده‌آل است با روکش طبیعی یا مات.

نحوه انتخاب فرمول مناسب برای نوع پوست

در نهایت، انتخاب به سطح پوششی که به دنبال آن هستید و همچنین نوع پوست شما بستگی دارد. زیرسازی های مایع و کانسیلرها معمولاً در فرمول‌های مات‌کننده که برای انواع پوست‌های چرب عالی هستند یا فرمول‌های آبرسان برای پوست‌های خشک یافت می‌شوند.

همانطور که توصیه می کنیم زیرسازی مایع را با کانسیلرهای مایع ترکیب کنید، توصیه می کنیم سطح پوشش را نیز مشابه نگه دارید. به عنوان مثال اگر از یک کرم پودر شفاف و درخشان استفاده می کنید، استفاده از یک کانسیلر مات و پوشاننده کامل روی آن می تواند ظاهری واضح داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.