آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آموزش گام به گام برای گریم ساده خون آشامی 

آموزش گام به گام برای گریم ساده خون آشامی 

آموزش گام به گام برای گریم ساده خون آشامی : هالووین یک شب در سال است که می توانید خود را به هر چیزی تبدیل کنید. از ارواح وحشتناک گرفته تا جادوگران شرور، ایده‌ها بی‌پایان هستند و این فرصتی عالی برای اجازه دادن به خلاقیت‌تان است و گاهی اوقات کمی حواس‌پرتی …

اگر به دنبال الهام گرفتن هستید و تصمیم نگرفته اید که امسال چه لباسی بپوشید ما ظاهر زیبایی را داریم که می تواند تنها با آرایش انجام شود. پیش از این، پس با ما همراه باشید تا یک آموزش گام به گام برای گریم ساده خون آشامی  عالی را همراه با تصاویر نشان دهیم.

مرحله اول : صورت خود را آماده کنید

برای شروع مهم است که پوست قبل از استفاده از کرم پودر آماده شود ابتدا لب های خود را آبرسانی کنید و قبل از استفاده از هر نوع آرایشی پرایمر را بزنید شپس کرم مرطوب کننده را روی پوست ماساژ دهید.

این واقعاً به خوب ست شدن آرایش شما کمک می کند و به آن اجازه می دهد مدت زیادی دوام بیاورد برای یکنواخت کردن رنگ پوست خود، از یک کرم اصلاح کننده رنگ مانند پایه روشن کننده استفاده کنید تا لکه های خورشیدی و قرمزی را به حداقل برسانید.

در مرحله بعد، زیرسازی مورد علاقه خود را با یک براش بزرگ بزنید در سایه روشن تر از پوست شما به جلو بروید و از کانسیلر کنید سپس یک ژل شفاف ابرو بزنید تا قوس های خود را برای چند مرحله بعدی آماده کنید.

آموزش گام به گام برای گریم ساده خون آشامی 

آموزش گام به گام برای گریم ساده خون آشامی 

مرحله دوم : ابروهای پررنگ و مشکی 

با استفاده از خط چشم یا خط چشمی یک براش زاویه دار استفاده کنید محصول را به آرامی از بین موهای طبیعی ابرو بکشید و شکل را به سمت شقیقه باز کنید شکل را با استفاده از یک براش زاویه دار اشباع شده با پاک کننده آرایش تعریف و اصلاح کنید تا به پاک کردن هر محصول اضافی کمک کند.

آموزش گام به گام برای گریم ساده خون آشامی 

مرحله سوم : آرایش چشم اسموکی

برای فرم دادن به چشم از یک سایه مشکی استفاده کنید و آن را خیلی نزدیک به خط مژه بزنید سپس محصول را به شکل زاویه ای از کنار استخوان مدار چشم، به سمت شقیقه و داخل شقیقه بزنید.

نگران نباشید اگر این کار به هم ریخته شود زیرا می توانید از براش زاویه دار خود آغشته به پاک کننده برای ظرافت و ایجاد شکل استفاده کنید. چند لایه اضافه کنید تا به رنگ مشکی پررنگی برسید.

پس از آن با استفاده از انگشت خود یک سایه با رنگ قرمز درخشان مانند سایه چشم براق نور پراکنده ساعت شنی را روی پلک فشار دهید تا از سطح درخشندگی راضی شوید سپس همان محصول را در خط مژه پایینی بزنید و آن را به زیر چشم بریزید تا همه چیز یکدست شود.

خط مژه بالایی و لبه داخلی مژه پایین را با استفاده خط چشمی چشم بزنید. با استفاده از یک براش سفت، سایه را تا جایی که می خواهید کم کنید. خط چشم طولانی مدت برای اینکه محو نشود بسیار مهم است.

گریم خون آشام ساده

گریم خون آشام ساده

مرحله آخر: کانتور بزنید

برای فرم دادن استخوان گونه و ایجاد کانتور اغراق‌آمیز، از رژ لب بنفش سیاه‌شده استفاده میکنیم و آن را روی کف دست میزاریم و سپس آن را روی گونه‌ها و پیشانی با استفاده از براش مخلوط کرد روی گونه ها و پیشانی. استفاده از یک براش ترکیبی به کنترل عالی در هنگام ترکیب کمک می کند.

آرایش خود را با استفاده از یک براش بزرگ تکمیل کنید، یک فیکس کننده را روی تمام صورت بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند قبل از اینکه هر محصول اضافی را پاک کنید.

گریم خون آشام ساده

گریم خون آشام ساده

سپس چند رنگ رژ لب را با هم ترکیب کرد تا قرمز کلاسیک را ایجاد کند تا مطمئن شود که به اندازه کافی پررنگ است. رنگ شرابی  روی محیط لب زده شد.

برای یک آرایش خاص بیشتر یک رژلب شفاف را به مرکز لب بزنید سپس براقیت قرمز را به براق تغییر دهید  هر زرق و برق ریز قرمز این کار را انجام می دهد. وقت آن است که خون را اضافه کنید – مقدار کمی، انتخاب شما! رژلب را به دلیل بافت ضخیمش که آن را در جای خود نگه می دارد ترجیح می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.