آرایش چشم, آرایش صورت

آموزش استفاده از قاشق برای آرایش

آموزش استفاده از قاشق برای آرایش

آموزش استفاده از قاشق برای آرایش : آرایش ممکن است برای افرادی که تجربه زیادی در آرایش خود ندارند کار سختی باشد،‌باید بدانید که ترفندهای زیادی برای آرایش وجود دارد که یکی از آنها استفاده از قاشق است که میتواند کمک شایانی برای ارایش درست به شما بکند. همراه ما باشید تا ارایش با استفاده از قاشق را آموزش ببینید:

آموزش سایه چشم با قاشق

اگر مجذوب این ترفند شده اید، یک قاشق بردارید،سپس کیف آرایش خود را بردارید و ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه در سه مرحله ساده با قاشق چشم های خود را آرایش کنید.

آموزش استفاده از قاشق برای آرایش

1. پرایمر را اعمال کنید

پس از پاکسازی و شستن صورت، یک لایه پرایمر سایه چشم ملایم به پلک های خود بزنید. این باعث می شود آرایش صاف تر شود و آن را طولانی تر نگه دارد و از محو شدن یا ریزش آن جلوگیری کند.

2. قاشق را در مقابل چشمان خود قرار دهید

با چشم بسته، قسمت داخلی یک قاشق تمیز را روی پلک بسته خود قرار دهید و اجازه دهید لبه آن در جایی که خط کاسه شما قرار دارد قرار گیرد.

3. سایه چشم بزنید

با استفاده از یک براش سایه چشم کرکی، سایه پودری را روی سایه چشم خود بزنید ، در امتداد لبه بالایی قاشق، آن را از روی خط چین به جلو و عقب بکشید. نیازی به ترکیب بیش از حد نیست زیرا ظاهر سایه چشم بریده ظاهری برجسته و دارای خط مشخصی دارد. سپس قاشق را با احتیاط از چشمان خود دور کنید. مژه های خود را با استفاده از ریمل  حجم بدهید.

بیشتر بخوانید: چند اشتباهی که هنگام ریمل زدن انجام میدهید!

آموزش آرایش لب با قاشق

اخیراً اینفلوئنسرهای زیبایی تکنیک استفاده از قاشق برای خط کشیدن لب ها را نیز کشف کرده اند. ایده این است که نگه داشتن لبه های منحنی ظروف در برابر خطوط لب، زیبایی کامل تری ایجاد می کند. 

آموزش استفاده از قاشق برای آرایش

لب های خود را آماده کنید

قبل از اینکه به خط لب و رژ لب خود برسید، ابتدا لب های خود را لایه برداری کنید تا سلول های مرده پوست از بین برود. اسکراب می تواند روی لب های شما استفاده شود و ظاهر آن ها را فوق العاده صاف می کند. این مرحله را با استفاده از پرایمر لب دنبال کنید.

 اگر پرایمر لب در دست ندارید، می‌توانید کمی فونداسیون یا کانسیلر را نیز به آرامی بمالید.

قاشق را در مقابل خط لب خود قرار دهید

با استفاده از یک قاشق تمیز، لبه منحنی سمت داخلی ظرف را روی نیمی از لب بالایی خود قرار دهید. باید در برابر نیمی از کمان کوپید شما به گوشه داخلی لب شما قرار گیرد. یک خط لب بردارید و بالای قاشق بکشید. این مرحله را روی طرف دیگر و لب های پایینی خود تکرار کنید تا زمانی که تمام نفخ شما صاف شود.

توجه به این نکته مهم است که با همه هک ها ممکن است چالش هایی وجود داشته باشد. اندازه و شکل قاشق، همراه با شکل لب شما، نقش مهمی در موفقیت شما در این کار دارد. بنابراین ممکن است نخواهید برای یک موقعیت خاص به این هک اعتماد کنید تا زمانی که آن را چند بار امتحان کنید.

رژ لب خود را بزنید

با کشیدن رژ لب مورد علاقه تان، ظاهر لب های پرتر خود را به پایان برسانید.

بیشتر بخوانید: رنگ پوست برای انتخاب رژ لب در آرایش

سخن آخر:

امیواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید با قاشق به صورت ساده چشم و لب خود را آرایش کنید. همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: 8 ترفند زیبایی برای افراد بی حوصله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.