آرایش صورت, آرایش و زیبایی

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها : همانطور که می دانید سفیدی دندان ها بسیار مهم است و میتواند تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما داشته باشد. خوشبختانه رنگ رژ لب مناسب می تواند به سفیدتر نشان دادن دندان ها کمک کند. این یک راه حل سریع برای زمانی است که شما در تنگنا هستید و نمی توانید ساعت ها را در دندانپزشکی وقت بگذرانید، آرایش واقعا جادویی است. هفت رنگ رژ لب رایج را بخوانید که دندان‌هایتان را سفیدتر و درخشان‌تر نشان می‌دهند.

بیشتر بخوانید: 5 روش مختلف برای استفاده از رنگ رژ لب

رژ لب قرمز بر پایه آبی

رژ لب های قرمز در همه زمان ها مورد استفاده قرار میگیرند. در حالی که تعداد کمی از محصولات آرایشی وجود دارند که می توانند تاثیری نانند رژ لب قرمز بگذارند، رژ لب قرمز باعث می‌شود دندان‌های شما به رنگ‌های نه چندان روشن شباهت پیدا کند.

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

پانچ میوه ای

رنگ این رژ لب جایی بین رنگ قرمز سرد و صورتی عمیق است. این سایه همان لکه طبیعی را تقلید می کند که وقتی در نوشیدنی شیرین زیاده روی می کنید یا یخ با طعم گیلاس می خورید، روی لب های خود ایجاد می کنید. هنگامی که عمداً رنگ را به عنوان رژ لب می زنید، می توانید از قرار گرفتن آن در تمام دندان های خود نیز جلوگیری کنید. درعوض، سایه درخشش روشن تری به شما می دهد.

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت رژلب خانگی به روش ساده

صورتی با رنگ سرد

برای آن دسته از آرایش‌هایی که در طول روز به نظر می‌رسند که می‌خواهید چیزی کمی جذاب‌تر از یک صورتی رنگ ساده داشته باشید، یا شب‌هایی که در آن رنگ لب‌های بسیار پررنگی احساس نمی‌کنید، رژ لب صورتی با رنگ سرد را امتحان کنید. همانطور که اشاره کردیم، یک رژ لب با رنگ گرم، رنگ های زرد را در دندان های شما نمایان می کند.

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

رژ لب نود

زیبایی یک لب نود را نمی توان انکار کرد – و تقریباً برای هر مناسبتی بهترین رنگ لب است. می‌توانید آن را روزانه استفاده کنید یا برای یک شب بیرون رفتن در شهر آن را با چشم دودی ست کنید. به منظور افزایش درخشندگی سفیدهای مرواریدی خود، از سایه های نود با ته رنگ های گرم که می تواند باعث زردتر دیده شدن دندان های شما شود دوری کنید و نود هایی را با رنگ صورتی یا کم رنگ امتحان کنید.

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از رژ لب برای فرم لب | روش رژلب زدن

بری

اگر طرفدار رژ لب‌های تیره و پررنگ هستید، فکر نکنید که مجبور نیستید تا زمستان منتظر بمانید تا آن رنگ‌های بی‌نظیر را از بین ببرید. فقط مطمئن شوید که به جای سایه های با رنگ گرم، از رنگ های توتی استفاده کنید. پایه آبی مایل به بنفش یک لب توتی، هرگونه لکه بر روی سفیدهای مرواریدی دندان شما را متعادل می کند.

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

آبی

با رنگ لب آبی مد روز از منطقه راحتی خود خارج شوید. وقتی نوبت به رژ لب‌هایی می‌رسد که به دندان‌های شما کمک می‌کنند سفیدتر و درخشان‌تر به نظر برسند، هیچی چیز بهتر از رژ لب آبی کامل نیست. اینکه رنگ آبی روشن‌تر یا عمیق‌تر را انتخاب کنید به خودتان بستگی دارد.

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

بنفش

اگر در مورد رنگ 2022 Pantone یعنی Very Peri هیجان زده اید، سایه لب بنفش ممکن است برای سفید کردن دندان شما مناسب باشد. رنگ بنفش با رنگ سرد دارای ته رنگ مناسبی است که باعث می‌شود رنگ‌های زرد در دندان‌های شما بی‌تفاوت به نظر برسند و به مرواریدهای شما اجازه می‌دهد درخشان باشند.

7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

سخن پایانی:

همراهان محترم امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید و رنگ مناسب لب های خود را انتخاب کرده باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: رنگ پوست برای انتخاب رژ لب در آرایش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.