رنگ و لایت مو

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره  : اگر فکر می‌کنید که هایلایت فقط برای بلوندها یا موهای روشن‌تر جذاب است، دوباره فکر کنید. هایلایت روی موهای قهوه ای تیره می تواند راهی عالی برای درخشندگی و بعد به موهای شما باشد. کلید دستیابی به ظاهری زیبا با موهای تیره و هایلایت به انتخاب رنگ و استفاده از هایلایت بستگی دارد. اگر برای ایجاد این تغییر در رنگ موهای خود آماده هستید در زیر، ما 5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره را به اشتراک می گذاریم. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: پرطرفدارترین ترندهای رنگ موی سال 1401

آنچه باید قبل از هایلایت روی موهای قهوه ای تیره بدانید.

حقیقت این است که هایلایت ها یک اندازه نیستند. اگر می‌خواهید موهای قهوه‌ای تیره خود را روشن کنید، تکنیک‌ها و سایه‌های متفاوتی برای برجسته کردن موهایتان وجود دارد. به خاطر داشته باشید که هایلایت کردن موهای قهوه ای تیره نیاز به دکلره کردن دارد – و هر چه سایه ابتدایی شما تیره تر باشد، برای رسیدن به سطح هایلایت دلخواه شما به کار بیشتری نیاز دارد.

حتی برای باتجربه‌ترین رنگ‌سازهای خانگی، اگر به فکر گرفتن رنگ‌های برجسته هستید، عاقلانه است که به یک آرایشگر حرفه‌ای مراجعه کنید. با این حال، اگر موهای روشنی دارید و می‌خواهید پایه‌ای تیره با هایلایت داشته باشید، می‌توانید سفر تغییر شکل موهای خود را با رنگ‌های خانگی آغاز کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا برخی از ایده های هایلایت مورد علاقه ما برای موهای قهوه ای تیره در زیر آورده شده است.

هایلایت آمبره

هنگامی که با موهای تیره شروع می کنید، هایلایت های امبره عالی هستند زیرا با این مدل، ریشه ها تیره تر از انتهای آن هستند. Ombré به معنای “سایه ” است و وقتی صحبت از مو می شود، به این معنی است که یک درجه بندی تدریجی از تیره در ریشه به انتهای روشن تر است. در سبزه‌ها شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، زیرا هایلایت‌های امبره می‌توانند از ریشه تا نوک موهای شما کنتراست زیادی ایجاد کنند، و می‌توانید رنگ هایلایت خود را سفارشی کنید.

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

هایلایت های امبره نیز محبوب هستند زیرا نگهداری بسیار کمی دارند و مراقبت از آنها آسان است زیرا ریشه های خود را رنگ نمی کنید. این بدان معناست که وقتی نقاط برجسته شما شروع به رشد می کند، لازم نیست فوراً چیزها را لمس کنید.

هایلایت سامبره

اگر ombré برای شما کمی بیش از حد جسورانه است، پس به هایلایت های sombré – یک نسخه ظریف تر و کم رنگ تر از برجسته های ombre – بروید. شما هنوز هم می توانید آن اثر گرادیان را دریافت کنید، اما با ظاهر کلی نرم تر. برای به دست آوردن این هایلایت های ظریف، با انتخاب سایه ای شروع کنید که چند درجه روشن تر از رنگ موهای فعلی شما باشد. به یاد داشته باشید، هنگام انتخاب این تکنیک، انتقال باید تدریجی باشد.

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

هایلایت بلوند

اگر به دنبال ظاهری جسور با کنتراست زیاد هستید، به سراغ هایلایت های بلوند بروید. برای ترکیب یکپارچه آن، یک سایه هایلایت با همان ته رنگ اصلی خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر موهای قهوه ای با رنگ سرد دارید، هایلایت های بلوند با ته رنگ های سرد و خاکستری را انتخاب کنید.

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

هایلایت کاراملی

برای هایلایت های با رنگ گرم، به موهای قهوه ای تیره با هایلایت های کاراملی توجه نکنید. این سایه غنی و طلاکاری شده به ویژه در برابر پوست با ته رنگ گرم به نظر می رسد.

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

براند

همانطور که از نام آن پیداست، هایلایت های براند ترکیبی از بلوند و قهوه ای است. از نظر فنی، موهای برونند به دو قسمت بلوند و قهوه ای تقسیم می شوند، که منجر به یک رنگ بلوند کثیف می شود که ما آن را برای هر زمانی از سال دوست داریم.

5 هایلایت برای موهای قهوه ای تیره

ظاهر براند نیز با ته رنگ طبیعی مو و پوست شما قابل تنظیم است. اگر رنگ پوست گرمی دارید، هایلایت های برونند با ته رنگ های ظریف طلایی، کهربایی و عسلی را انتخاب کنید. اگر رنگ پوست شما سردتر است، رنگ یخی تری را برای هایلایت خود انتخاب کنید.

برای دستیابی به ظاهری طبیعی، به رنگی بچسبید که فقط یک یا دو درجه روشن تر از رنگ موهای معمولی شما باشد.

سخن پایانی:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و به یاد داشته باشید که برای هایلایت رنگی را انتخاب کنید که یک یا دو درجه روشنتر از موهای شما باشد . همچنین پیشنهاد میکنیم بخوانید: معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.